Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пластична, естетична, реконструктивна хірургія. Як розібратися?

Пластична, естетична, реконструктивна хірургія – що ж це все-таки за поняття, і чи є різниця між ними? Ми вирішили, що відповімо на це питання і пояснимо нашим пацієнтам ці терміни і яка між ними різниця, а вона, безперечно, є!

Пластична хірургія у Запоріжжі

Пластична хірургія – це загальне найменування, що поєднує в собі естетичну і реконструктивну пластику. Вона передбачає оперативне втручання усунення дефектів тіла, і обличчя, і навіть зміна зовнішності людини. Пластична хірургія у Запоріжжі поєднує в собі низку естетичних (наприклад, підтяжка у зв’язку з віковими змінами) та реконструктивних (пересадка шкіри після опіків) операцій.

Естетична пластична хірургія у Запоріжжі

Головною метою естетичної пластики є зміна зовнішності людини, навіть якщо на те немає медичних показань. Зміна розмірів, форми, пропорцій тіла, які з урахуванням індивідуальних особливостей від норми не відрізняються і аж ніяк не погіршують самопочуття людини, це і є естетична пластика. Досить часто до неї приходять люди, у яких відбулися вікові зміни: з’явилися глибокі зморшки на обличчі або груди втратили пружність.

Естетична пластична хірургія у Запоріжжі відрізняється тим, що вона може проводитись без будь-яких лікарських показань. Як приклад може бути збільшення грудей, хоча стандартів за її розмірами немає. Дана операція не обов’язкова, але багато жінок все ж таки її роблять.

Для кожної людини дуже важливим є його зовнішній вигляд. Люди, які раніше вважали, що їхній ніс чи повіки були неідеальними, тепер, отримавши бажане, почуваються комфортно, а це, безперечно, запорука успіху. Це дозволяє їм почуватися впевнено і дає можливість досягати своїх цілей у житті.

Реконструктивна пластична хірургія у Запоріжжі

Наприклад, при повному видаленні молочної залози дана пластика виправляє асиметрію грудей, що дозволяє жінці почуватися комфортно і швидше адаптуватися до соціуму. Аналогічним прикладом може бути і операція після серйозних опіків, коли потрібна пересадка покриву на пошкоджену частину тіла.

Реконструктивна пластична хірургія у Запоріжжі допомагає відновити фізичне здоров’я, тоді як естетична здатна покращити зовнішність і надати людині впевненості в собі, дозволяє їй вирішити психологічні питання та наблизитися до власного внутрішнього ідеалу краси, досягти гармонії зі своїм внутрішнім сприйняттям себе. Пластична хірургія в Запоріжжі стає все популярнішою, і з кожним роком допомагає все більшій кількості людей відчути себе прекрасними і здатними підкорити будь-які вершини.

Климактеричний горб на шиї – як прибрати

Локальні жирові відкладення в районі нижнього шийного/верхнього грудного відділів часто називають “холкою”, “вдовиним” або клімактеричним горбом. Проблема видна візуально, може з часом призвести до сутулості та згорбленої фігури. Відхилення в переважній більшості утворюється у жінок певного віку. Впливає як на естетику образу, а й у фізичні параметри, працездатність і здоров’я. Залежно від ступеня розвитку та

Як прибрати пігментні плями на обличчі

Пігментація – зміна кольору шкіри на окремих ділянках. Проявляється у вигляді плям різного розміру від світло-до темно-коричневого відтінку.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,