Обирай зручний спосіб зв'язку:

Краса жіночих ніг

Гарні та стрункі ноги – це привід гордості кожної жінки. Але якщо природа не дала їх від народження, то пластична хірургія завжди виправить ці недоліки. Виправлення кривизни ніг – досить поширена операція не лише серед жінок, а й серед чоловіків.

Яким буває викривлення ніг?

Справжнє викривлення викликане деформацією кісток нижніх кінцівок, часто вродженою. Буває вона двох видів:

  • «О»-подібна. У положенні стоячи ноги за такого викривлення формують колесо. У цьому випадку на внутрішній бік колінного суглоба йде більше навантаження, ніж на зовнішній, що з віком може загрожувати артрозами.
  • «Х»-подібна. При такій деформації гомілки ніби розходяться убік, а навантаження на суглоб стає більше вже із зовнішнього боку.

Помилкове викривлення ніг з’являється через неправильний розвиток м’язової тканини, кістки сформовані правильно, і роботі суглобів нічого не заважає. Круропластика – це виправлення кривизни ніг методом імплантації. Це ефективний метод усунення хибного викривлення нижніх кінцівок. Отриманий від неї ефект зберігається остаточно життя.

Які імплантати використовують для пластики ніг і наскільки вони безпечні?

Виправлення кривизни ніг здійснюють методом протезування гомілок м’якими імплантатами, що складаються із щільної силіконової оболонки, наповненої когезивним гелем. Імплантати мають довічну гарантію. Навіть у разі пошкодження оболонки гель продовжує тримати свою форму і не розтікається у м’язовій тканині, тому виправлення кривизни ніг у такий спосіб є абсолютно безпечним для здоров’я людини.

Існує два види імплантатів, які використовуються для круропластики:

  • Середній профіль;
  • Анатомічний профіль.

Імплантати підбираються кожного пацієнта індивідуально. З їхньою допомогою відбувається виправлення кривизни ніг, корекція рельєфу, що дозволяє зробити їх візуально більш симетричними та привабливими.

Які результати дає круропластика?

Виправлення кривизни ніг хірургічним способом потребує близько 1,5 місяців післяопераційної реабілітації. Невеликі косметичні шви після операції стають практично непомітними протягом 6-10 місяців. Таким чином, лише через пару місяців клієнт стає власником нових, симетричних та привабливих ніг. На фото нижче Ви можете оцінити результат проведеної круропластики, яка проходила на базі запорізької Клініки пластичної хірургії Vidnova. Як можна бачити на фото “після”, виправлення кривизни ніг пройшло успішно.

Климактеричний горб на шиї – як прибрати

Локальні жирові відкладення в районі нижнього шийного/верхнього грудного відділів часто називають “холкою”, “вдовиним” або клімактеричним горбом. Проблема видна візуально, може з часом призвести до сутулості та згорбленої фігури. Відхилення в переважній більшості утворюється у жінок певного віку. Впливає як на естетику образу, а й у фізичні параметри, працездатність і здоров’я. Залежно від ступеня розвитку та

Як прибрати пігментні плями на обличчі

Пігментація – зміна кольору шкіри на окремих ділянках. Проявляється у вигляді плям різного розміру від світло-до темно-коричневого відтінку.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,