Обирай зручний спосіб зв'язку:

Які проблеми вирішує ліпосакція?

У сучасному суспільстві до сьогодні існує безліч міфів про ліпосакцію. Найпоширеніший міф говорить, що, якщо зробити ліпосакцію, то можна позбавитися жиру у всьому тілі! Але чи це так насправді? У цій статті ми постараємося докладно та достовірно розповісти все, що Вам потрібно знати, якщо Ви розглядаєте можливість зробити ліпосакцію для корекції фігури.

Ліпосакція стабільно займає лідируючі позиції у світовому рейтингу популярних пластичних операцій. З її допомогою можна скоригувати форму тіла, але ніяк не скинути зайву вагу, тому що без шкоди здоров’ю можна видалити не більше ніж 7% всього підшкірного жиру. При цьому ефект від цієї процедури зберігається на все життя: достатньо зробити ліпосакцію один раз в одній зоні, і жирові відкладення тут більше не з’являться.

Чоловіча та жіноча ліпосакція – в чому їх відмінності?

Особливості відкладення підшкірної жирової клітковини в чоловічому та жіночому організмі залежать переважно від гормонального фону. Таким чином, виділяють три типи ожиріння:

  • Гіноїдна (жіночий тип) – локалізується в області стегон;
  • Андроїдний (чоловічий тип) – накопичується в зоні живота;
  • Змішане – відкладення розподіляється рівномірно.

Операція з видалення жирових відкладень немає статевих відмінностей, але, виходячи зі специфіки їх локалізації в організмі чоловіків і жінок, затребуваність зон проведення різниться залежно від статі. Так, жінки звертаються до пластичного хірурга, щоб зробити ліпосакцію в ділянці живота, колін, внутрішньої та верхньої поверхні стегон, а також так звану область холки. Чоловіки ж найчастіше наважуються зробити ліпосакцію в області попереку, щоб усунути боки, а також в області грудних залоз. За статистикою Клініки «Vidnova» жінки вдаються до цієї процедури частіше за чоловіків.

Слід пам’ятати, що зробити ліпосакцію можливо лише за невеликої надмірної ваги, недостатніх результатів дієт та тренувань, вікових змін. За наявності зайвої ваги дана операція не матиме потрібного результату.

Наскільки безпечна ця процедура?

Найчастіше клієнти нашої Клініки звертаються до хірурга, щоб зробити ліпосакцію стегон та живота. Максимальний об’єм жиру, який видалено пацієнту в нашій клініці – 6 літрів. Процес реабілітації після процедури залежить від зони та кількості віддаленої жирової тканини.

Дане оперативне втручання є одним із найбезпечніших і рідко викликає ускладнення. Якщо Ви все ще перебуваєте в роздумах – зробити ліпосакцію чи ні, радимо записатися на консультацію в Клініку «Vidnova», де не тільки дадуть відповіді на Ваші запитання, а ще й підкажуть , наскільки це допоможе перетворити вашу фігуру.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в