Обирай зручний спосіб зв'язку:

Отопластика: 5 хвилюючих питань від пацієнтів

У рейтингу популярних пластичних операцій отопластика традиційно займає одну з лідируючих позиції. Корекція вух сьогодні потрібна як серед дорослих, так і серед дітей. Це породжує безліч питань щодо особливостей проведення оперативного втручання, реабілітації після нього. У цій статті Ви знайдете відповіді на поширені питання про отопластику серед пацієнтів Клініки пластичної хірургії «Vidnova».

Чи може корекція вух вплинути на слух?

Думка про те, що отопластика впливає на гостроту слуху, досить поширена. Пацієнти, які приходять на прийом до пластичного хірурга, часто висловлюють такий неспокій. Проте це твердження – міф. Корекція вух на слух не впливає.

Як відбувається реабілітація після отопластики?

Корекція вух виконується під місцевим знеболенням, тому пацієнт може залишити клініку вже через 1-2 години після неї. На місці проведення хірургічного втручання буде набряклість, яка зійде протягом 14 днів. Результат операції помітний практично відразу – дистанція між завушною областю та заднім краєм зовнішнього вуха скорочується, обличчя стає більш привабливим та пропорційним.

Чи є небезпека при отопластику?

Якщо корекція вух виконується кваліфікованим хірургом, жодної небезпеки для пацієнта немає. При цьому слід враховувати, що у разі безвідповідального ставлення до рекомендацій з реабілітації (наприклад, пацієнт не носить пов’язку або зняв її зарано), результат буде спотворений і буде потрібне додаткове коригування.

Чи буде видно сліди після операції?

Рубців після отопластики не залишається, оскільки шов розміщується у природній вушній складці. Спочатку рубець матиме відмінний від кольору шкіри відтінок, але згодом стає повністю непомітним. Корекція вух переважно виконується з використанням ниток, що розсмоктуються, які після операції знімати не потрібно.

Можна робити отопластику дітям? Як це відбувається?

 width=Отопластика – один з найпоширеніших видів оперативних втручань серед дітей та підлітків. Корекція вух можлива вже з 5-річного віку, коли вушна раковина дитини повністю сформована. Оперативне втручання відбувається так само, як і у дорослих пацієнтів.
Найголовніше при підготовці дитини до отопластики – бажання самої дитини та правильний її настрій перед операцією. Потрібно доступними словами пояснити маленькому пацієнтові, що з ним робитимуть, і навіщо це потрібно. Як показує практика, набагато складніше заспокоїти батьків, а діти, розуміючи серйозність і важливість майбутньої процедури, йдуть до хірурга без страху. Корекція вух успішно вирішує проблеми відстовбурченості вушних раковин. Ця пластична операція може бути рекомендована пацієнтам частіше у підлітковому віці, щоб уникнути проблем у спілкуванні з однолітками.
Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в