Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ринопластика кінчика носа

Ринопластика кінчика носа вважається більш простим хірургічним втручанням, ніж видалення горбинки, наприклад. Тим не менш, ця операція вимагає високого рівня професіоналізму та досвіду. Адже одна неправильна дія може позначитися на здоров’ї людини. З цієї статті ви дізнаєтеся про особливості, які має ринопластика кінчика носа.

Показання для проведення операції

На консультації хірург разом із пацієнтом моделює кінцевий результат майбутнього оперативного втручання. Ця процедура дозволяє узгодити очікування та дійти єдиного рішення. При цьому враховуються такі параметри:

  • бажання клієнта;
  • товщина та м’ясистість шкіри;
  • контур спинки носа, його довжина та ширина;
  • міцність носових хрящів;
  • кутове співвідношення носогубної області.

Способи хірургічного втручання

Ринопластика кінчика носа виконується двома способами: закритим та відкритим. У першому випадку хірургічний доступ здійснюється через невеликі розрізи у слизовій оболонці. Головна перевага цього – порівняно короткий період реабілітації. Є й мінуси:

  • неможливість повноцінного контролю пошкодження судин, що загрожує великими набряками;
  • обмежена кількість технік, доступних хірургу під час операції.

Відкрита ринопластика кінчика носа має на увазі звільнення хрящових тканин від шкірних покривів для повноцінного доступу до місця виконання операції. Таким чином лікар бачить і контролює весь процес. Нестача такого оперативного втручання у більш тривалому терміні відновлення порівняно із закритою операцією.

Ринопластика кінчика носа в Запоріжжі

Клініка пластичної хірургії “Vidnova” має сучасну матеріально-технічну базу для виконання естетичних оперативних втручань будь-якої складності. Всі, хто звертається за допомогою до наших спеціалістів, одержують повний комплекс медичних послуг для досягнення бажаного відображення у дзеркалі.

Ринопластика кінчика носа в нашій клініці проводиться протягом одного дня, спільно з консультацією та проходженням необхідних обстежень. І вже надвечір пацієнт зможе вирушити додому. Для запису на прийом, заповніть контактну форму за цим посиланням, і адміністратор зв’яжеться з вами у зручний для вас час.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в