Обирай зручний спосіб зв'язку:

Яку підтяжку грудей робити: зі збільшенням чи без?

Краса жіночого бюста століттями була приводом для захоплень, але, на жаль, фізіологічні процеси неминучі. Внаслідок різкого схуднення, вагітності, вікових змін ніжні шкірні покриви втрачають еластичність, і молочна залоза поступово опускається, стає обвислою. Вирішити цю проблему можна, вдавшись до пластичної операції мастопексія.

Мастопексія – це естетична хірургічна процедура, мета якої – відновити зовнішню привабливість молочних залоз. Існують два її види:

  • підтяжка та збільшення грудей;
  • підтяжка грудей без імплантів.

Різновид оперативного втручання підбирається індивідуально, виходячи з побажань клієнтки, а також стану її шкіри.

Підтяжка та збільшення грудей

Підтяжка та збільшення грудей як комплексна корекція рекомендована пацієнтам переважно з невеликим бюстом, оскільки дає можливість надати йому велику пружність і додати бажаний обсяг. Ризик обвисання з’являється тільки при недотриманні розпоряджень лікаря або повторному виношуванні та грудному вигодовуванні дитини.

Підтяжка та збільшення грудей проводиться під загальним наркозом. Під час втручання хірург видаляє надлишки шкіри, встановлює ендопротези та за необхідності робить корекцію соска та ареоли. Період реабілітації такий самий, як і при мамопластику – близько 2 місяців.

Підтяжка грудей без імплантів

Підтяжка грудей без імплантів найчастіше потрібна для усунення птозу молочних залоз середнього розміру та більше. У ході цієї операції хірург зберігає наявний обсяг і створює йому гарну форму, січучи при цьому розтягнуту шкіру.

Хірургічна процедура виконується під загальною анестезією, термін загоєння післяопераційних ран – 2 місяці. Підтяжка грудей без імплантів більш популярна серед пацієнток, які перенесли дві і більше вагітності. Точна вартість втручання розраховується після консультації та залежить від складності майбутньої роботи спеціаліста.

У чому перевага мастопексії?

Підтяжка грудей без імплантів здатна повернути фігурі витонченість та чарівність. Але слід розуміти, що після чергової лактації мастоптоз може знову утворитися. Тому жінкам радять вирушати до естетичного хірурга вже після закінчення годування та стабілізації у вазі. Підтяжка та збільшення грудей можуть зробити реальними мрії про пишне пружне погруддя. Жодна з перерахованих оперативних процедур після завершення відновлення організму стане перешкодою для материнства.

Втілити у життя жіночі бажання про продовження молодості сьогодні можуть мешканці Запоріжжя, Дніпропетровська (Дніпра) та всієї України. Дізнатися, яка операція найкраще перетворить Вашу зовнішність, можна на безкоштовній консультації в Клініці «Vidnova».

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в