Обирай зручний спосіб зв'язку:

Життя після збільшення грудей

Клієнтки естетичних хірургів порівнюють збільшення грудей з переродженням. Їх життя умовно поділяється на два етапи: до і після операції. У цій статті ми хочемо розповісти, що чекає пацієнток відразу після операції, з якими можливими труднощами вони можуть зіткнутися і як ці труднощі можна подолати. Завдяки цій інформації реабілітація після маммопластики пройде простіше, а отриманий результат радуватиме більше.

Фізичний стан організму після маммопластики

Багато пацієнток переймаються тим, що реабілітація після маммопластики може бути хворобливою. Але це абсолютно безпідставно. Кваліфікований фахівець ще до операції розрахує та пропише відповідні знеболювальні. Тому при повному дотриманні його рекомендацій реабілітація проходить комфортно та безболісно.

Бажаючим зробити збільшення грудей жінкам потрібно готуватися до того, що груди після маммопластики можуть набрякати і спочатку навіть виглядати асиметрично через це. Цей дискомфорт згладжується носінням компресійної білизни. Це обов’язкова вимога для успішної реабілітації. Щодо швів, то перші два тижні на них накладається стерильна пов’язка. Після цього шви заклеювати не потрібно.

Спорт після маммопластики

До звичного собі способу життя пацієнти повертаються поступово, у міру відновлення організму. Цей процес триває 2 місяці. Після цього часу можна знову повернутися до заняття звичними видами спорту, але тільки з дозволу хірурга, що оперував Вас. Також важливо пам’ятати, що в перші три – шість місяців після втручання допустимо займатися лише легкоатлетичними видами, від важких силових та кардіо-навантажень варто утриматися.

Результат після маммопластики

 • Схуднення або набір ваги;
 • Вагітність та грудне вигодовування.
 • Як це може вплинути на зовнішній вигляд і форму грудей? Шкірні покриви внаслідок внутрішніх змін в організмі поступово розтягуються і молочні залози починають опускатися, через що може бути потрібна додаткова корекція.

  Завдяки сучасним медичним технологіям пластична хірургія сьогодні втілює в життя такі бажання людей щодо їхньої зовнішності, які зовсім недавно здавалися фантастикою. Щоб переконатися в цьому, Ви можете записатися на консультацію до пластичного хірурга і розповісти йому про проблеми, що турбують у зовнішності. Будьте здорові та прекрасні!

  Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

  Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

  Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

  Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

  Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

  Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в