Обирай зручний спосіб зв'язку:

“Пластична хірургія змінила моє життя”: історія з життя нашої пацієнтки

Збільшення грудей в Україні стабільно набирає популярності. Цьому сприяють зростання рівня поінформованості серед українок, підвищення кваліфікації вітчизняних фахівців, покращення технічної бази українських центрів пластичної хірургії. Але як не загубитися таких варіантів і зробити правильний вибір? У цьому якнайкраще може допомогти досвід людей, які вже отримали зовнішність своєї мрії. Пропонуємо Вам інтерв’ю з пацієнткою нашої Клініки Тетяною, яка минулої осені зробила у «Vidnova» маммопластику.

– Здрастуйте, Тетяно. Розкажіть, як довго ви виношували ідею зробити збільшення грудей в Україні?

Близько півроку. Замислюватися почала після народження другої дитини. Тоді до мене прийшло розуміння, що вигляд грудей вже перестав мене влаштовувати. Ось я і задумалася всерйоз над операцією, почала пошуки інформації про збільшення грудей в Україні.

– Як рідні сприйняли Ваше рішення?

Чоловік найбільше турбував питання мого здоров’я та безпеки. Ми разом шукали інформацію про збільшення грудей в Україні, розбиралися у всіх тонкощах маммопластики, разом були на прийомі у хірурга, де він ставив багато запитань. Мама ж сприйняла моє рішення спокійно. Хоча, звісно, ​​вона переживала за мене, бо на той момент про збільшення грудей в Україні знала небагато.

– Розкажіть, як Ви обирали клініку та хірурга? Чи довго збирали відгуки, чи вивчали інформацію? Адже збільшення грудей в Україні роблять у багатьох клініках.

Пошуки розпочала в інтернеті. Я переглянула безліч сайтів різних клінік у Дніпрі, Києві, Одесі, Запоріжжі… Дивилася фото «до – після», читала розповіді пацієнтів, біографії хірургів, дізнавалася про їхню кваліфікацію. Начитавшись форумів про збільшення грудей в Україні, я побачила чимало позитивних відгуків про Світлану Работенко та почала цікавитися клінікою, де вона практикує. На користь «Vidnova» спрацювало одразу кілька обставин: мені підійшло її розташування (порівняно з Києвом чи Одесою, у Запоріжжі не потрібно довго діставатися з Дніпра), позитивні відгуки та фото робіт на сайті хірурга цілком вселяли довіру. Тож вирішила записатися до Світлани Анатоліївни на консультацію.

– Ви консультувалися у якихось фахівців, які практикують збільшення грудей в Україні?

У “Vidnova” я поїхала на свою першу консультацію. Мені сподобалося спілкування зі Світланою Анатоліївною, тому ми того ж дня домовилися про проведення маммопластики та вибрали відповідну дату. Клініка та лікар мене повністю влаштовували, і я не стала шукати більше жодних інших варіантів, хоча до призначеного дня у мене було цілих 3 місяці.

– Ви пам’ятаєте, які почуття відчували, коли йшли на операцію?

Я дуже хотіла зробити маммопластику, але перед операцією мене все одно долав невеликий страх. Хвилювалася, щоб не виникло жодних ускладнень. Але, як виявилося, нервувала я даремно.

– Важко було вписати в робочий графік операцію та реабілітацію після неї?

Наскільки я знаю, збільшення грудей в Україні не є приводом для оформлення лікарняного листа, через що багатьом пацієнтам доводиться брати відпустку. Але зі мною такого не було – я зараз працюю вдома за комп’ютером. Єдині труднощі виникали через обмеження в підйомі тяжкості і в русі рук, адже дитина ще маленька і просилася на руки. Перші кілька тижнів було важко робити прибирання та деякі домашні справи. Мені дуже допоміг чоловік – перший тиждень він був дома зі мною. А ось потім настав складніший період, коли доводилося справлятися самій.

– Ви задоволені отриманим результатом? Чи не шкодуєте, що зробили збільшення грудей в Україні?

Після виписки минуло вже 4 місяці. Моя нова груди вийшла такою, як мені й хотілося, вона виглядає красиво та естетично – мені подобається! Я добре почуваюся і дуже задоволена.

– Як мамопластика вплинула на ваше життя?

У моєму випадку якихось кардинальних змін не сталося. Моя сім’я – діти, чоловік, люблять мене, як і раніше. Хоча чоловік не втрачає нагоди зробити мені комплімент. Зроблена пластика на моїй роботі теж мало вплинула. Але мені стало набагато комфортніше, з нетерпінням чекаю тепла. Знов зайнялася бажанням робити гарні фотосесії. Вже навіть є плани щодо цього. Загалом у моєму випадку збільшення грудей принесло внутрішню гармонію та нову мотивацію до творчості. Думаю, на цьому зміни в моєму житті не припиняться – вони лише починаються!

 

Перед тим, як зробити збільшення грудей в Україні, багато дівчат проходять той самий шлях, що і наша клієнтка – спочатку тривалий інтернет-пошук, спілкування в чатах та на тематичних форумах, відвідування консультацій хірургів у різних містах країни. Тільки після цього приймається остаточне та виважене рішення – вибір фахівця, якому можна довірити свою красу, здоров’я та життя. Тому, якщо Ви вже зараз думаєте про те, щоб зробити збільшення грудей в Україні, просто запишіться на прийом до Світлани Анатоліївни Работенко, перейшовши за посиланням. Це буде ваш перший крок на шляху до мрії.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в