Обирай зручний спосіб зв'язку:

Виправлення носової перегородки за допомогою операції: до чого готуватись?

Деякі особливості зовнішності спричиняють погіршення здоров’я. У тому числі – деформація перегородки носа. Вирішити цю проблему може лише оперативне виправлення носової перегородки.

Носова перегородка найбільш схильна до різного роду змін, тому що в основному складається з хрящової тканини, яка більш м’яка в порівнянні з кістковою. Важливо не лише помітити ці зміни, а й вчасно розпочати їхнє лікування. Виправлення носової перегородки показано при деформаціях наступних видів:

  • Фізіологічна (причина усунення – порушення у розвитку черепних кісток).
  • Травматичній (наслідки переломів та сильних ударів носа).
  • Компенсаторна (виникає через появу поліпів та інших новоутворень).

Виправлення носової перегородки можна зробити за допомогою риносептопластики, в ході якої не тільки усувається утрудненість дихання, а й коригується форма носа.

Чим небезпечне викривлення?

Не всі люди поспішають виправляти носову перегородку, боячись хірургічного втручання. Але відкладаючи лікування, можна тільки посилити ситуацію, оскільки це захворювання має цілий ланцюжок наслідків:

  • Утруднення носового дихання.
  • Почуття дискомфорту в носі: нежить, риніти та синусити, сухість, кровотечі.
  • Погіршення пам’яті, швидка стомлюваність, зниження уважності, головний біль, загальна слабкість організму (наслідки порушення дихальної функції).

Кожна людина повинна розуміти, що, відкладаючи виправлення носової перегородки, вона піддає свій організм щоденному стресу, як наслідок – захисні функції зменшуються, і вона не може повноцінно протистояти викликам навколишнього середовища.

Як уникнути цих «неприємностей»?

Виправлення носової перегородки можливе хірургічним способом. Звертаючись до пластичного хірурга, пацієнт вирішує відразу дві проблеми: позбавляється ускладнюючого життя захворювання та небажаних особливостей у зовнішньому вигляді одночасно. Саме тому ринопластика має стабільний попит у жителів України.

Підготовка до ринопластики починається з консультації хірурга, огляду ЛОР-фахівцем та здачі аналізів. Якщо протипоказань у ході обстеження не виявлено, пацієнта готують до оперативного втручання. Так, за два тижні до операції рекомендовано повністю відмовитись від куріння та алкогольних напоїв. За добу варто перейти на вживання їжі, легкої для засвоєння. Про все це хірург обов’язково розповість на консультації.

Виправлення носової перегородки в «Vidnova»

Клініка пластичної хірургії Vidnova пропонує послуги професійного пластичного хірурга у Запоріжжі. Тут створена обстановка, що максимально сприяє медичним послугам високого рівня: нова операційна з сучасним європейським обладнанням і кваліфікований персонал – гарантія вашої безпеки. Виправлення носової перегородки з одночасною корекцією форми носа тут – одна з найбільш затребуваних операцій.

Приходьте на консультацію, щоб побачити все на власні очі. Записатися можна онлайн, перейшовши за посиланням.

Климактеричний горб на шиї – як прибрати

Локальні жирові відкладення в районі нижнього шийного/верхнього грудного відділів часто називають “холкою”, “вдовиним” або клімактеричним горбом. Проблема видна візуально, може з часом призвести до сутулості та згорбленої фігури. Відхилення в переважній більшості утворюється у жінок певного віку. Впливає як на естетику образу, а й у фізичні параметри, працездатність і здоров’я. Залежно від ступеня розвитку та

Як прибрати пігментні плями на обличчі

Пігментація – зміна кольору шкіри на окремих ділянках. Проявляється у вигляді плям різного розміру від світло-до темно-коричневого відтінку.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,