Обирай зручний спосіб зв'язку:

Збільшення грудей: чому я боюсь? Частина 2

Ми продовжуємо відповідати на найпоширеніші питання про збільшення грудей і розвіювати тим самим жіночі страхи з приводу цієї операції. У першій частині цієї статті йшлося про те, як маммопластика в Києві впливає на здоров’я жінки і. про безпеку імплантатів. Тепер пропонуємо Вам поговорити і післяопераційної реабілітації.

Через час можна знову почати займатися спортом після операції?

Мамопластика у Києві передбачає утримання від будь-якої активності на строк до 8 тижнів. Потім після дозволу Вашого хірурга можна поступово повертатися до виконання звичних фізичних вправ та інших навантажень. Залежно від особливостей організму терміни реабілітації можуть незначно відрізнятися. Щоб маммопластика мала позитивний результат, потрібно обов’язково відвідувати всі призначені лікарем консультації та виконувати його рекомендації.

Так, для покращення кровообігу в шкірних покровах рекомендуються повільна ходьба та прогулянки на свіжому повітрі. У цьому під час відновлення важливо не допускати підвищеної пітливості дома оперативного втручання, т.к. це уповільнює процес загоєння. Тому обмеження фізичних навантажень, які має маммопластика, – це необхідність, і його потрібно суворо дотримуватися.

Чи можна засмагати на сонці та відвідувати солярії після збільшення грудей?

Як куріння впливає на процес реабілітації?

Куріння викликає скорочення судин, що веде до зменшення кількості крові, що надходить з киснем в шкіру, уповільнюючи таким чином загоєння в місці оперативного втручання. Для швидкого відновлення лікарі рекомендують утриматися від будь-якого виду куріння до і після збільшення грудей на термін від 2 до 5 тижнів. Якщо Ви не можете назавжди відмовитися від цієї шкідливої ​​звички, то обов’язково запитайте про тривалість обмеження на консультації, і маммопластика буде успішною.

Як може змінитися чутливість соска?

Мамопластика може вплинути на сприйнятливість шкіри соска: можливе зниження чутливості соска і грудей в цілому. Ці зміни можуть бути як тимчасовими, так і постійними, але здебільшого сприйнятливість нервових закінчень у місці проведення операції відновлюється протягом півроку після втручання.

Чи може вагітність вплинути на збільшення грудей?

за посиланням та за тел.: +38(067)63-48-120, +38(044)39-09-690, +38( 061) 21-40-333.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в