Обирай зручний спосіб зв'язку:

Професійна корекція мімічних зморшок

Більшість жінок дуже трепетно ​​ставиться до свого зовнішнього вигляду, тому намагається використовувати всі доступні можливості, щоб зберегти свою природну красу. На щастя, сучасна медицина та косметологія мають для цього у своєму арсеналі доступний, нешкідливий метод: уколи ботоксу в Запоріжжі та по всій Україні ефективно протистоять появі мімічних зморшок!

Чому утворюються мімічні зморшки?

Міміка людини обумовлена ​​скороченням м’язів обличчя, які одним кінцем прикріплені до шкіри під дією імпульсів нервових закінчень. Мімічні зморшки утворюються в місцях постійної м’язової активності, наприклад: лоб, перенісся та спинка носа, куточки очей, носогубна зона. Якщо у молодих жінок шкіра достатньо еластична, щоб самостійно розправлятися після кожного руху м’язів, то з віком ця її здатність слабшає, через що з’являються складки. Уникнути таких змін, на жаль, не може ніхто, але відтермінувати у часі можливо завдяки косметичним процедурам.

Як усунути мімічні зморшки?

Перевіреним та безпечним методом усунення зморшок є уколи ботоксу у Запоріжжі. Препарати, виготовлені на основі ботулотоксину типу А («Ботокс», «Диспорт») діють на нервові закінчення м’язів обличчя в місці ін’єкції, розслаблюють їх, після чого нейтралізують. Це призводить до того, що м’язова активність у проблемній зоні послаблюється, шкіра розгладжується, а мімічні зморшки стають малопомітними.

Чи можуть уколи ботокса у Запоріжжі викликати звикання?

Досвідченим шляхом доведено, що препарати, що містять ботулотоксин, не викликають звикання і при правильному введенні не можуть завдати шкоди організму. Більше того – вже через кілька процедур у людини, яка робила уколи ботокса у Запоріжжі, зникне шкідлива звичка хмуритися, і мімічні зморшки перестануть виявлятися, а потреби робити нову більше не буде. Тому все більше дівчат ще в досить молодому віці (починаючи з 30-ти років) звертаються до фахівців, щоб зробити уколи ботокса у Запоріжжі як профілактика старіння шкірних покривів.

Підведемо підсумок: 

  • Ін’єкції ботулотоксину проводяться внутрішньом’язово або підшкірно.
  • Вся процедура займає близько 10 хвилин.
  • Результати помітні вже на 2-3 дні.
  • Стійкий ефект зберігається до півроку, після чого плавно йде на спад.
  • Уколи ботоксу в Запоріжжі нешкідливі і не викликають звикань.
  • Рекомендовані і жінкам, і чоловікам.

за посиланням, або зателефонувавши адміністратору за тел.: +38(067)63-48-120, +38(061)21- 40-333. Ваша молодість – у Ваших руках!

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,

Мікрострумова терапія в 2023 році – поради від Vidnova

Апаратний спосіб впливу мікрострумами на шкіру – один із затребуваних методів омолодження сучасної косметології. Клінічно підтверджено позитивну дію струму низької частоти на м’які тканини. Досягається комплексний ефект як стимуляції різних процесів, підтяжки обличчя, омолодження, підвищення тонусу, навіть загоєння мікротравм. Процедура є абсолютно безпечною, тому показана як для тіла, так і для обличчя. Навіть один сеанс

Омолодження обличчя після 40 років: методи та поради

З настанням зрілості на перше місце виходить професійний догляд за шкірою. Слід відмовитися від самолікування та експериментів, враховувати гормональні та інші зміни в організмі. Важливо знайти спеціаліста, який допоможе з комплексним індивідуальним доглядом, проведенням цілої програми з омолодження та підтримки здорового стану обличчя. Чому ми старіємо? З віком зменшується гормональна секреція, знижується швидкість метаболізму, епідерміс