Обирай зручний спосіб зв'язку:

3D моделювання результатів пластичної операції: можливість зазирнути у майбутнє

Кожен пацієнт, який планує візит до пластичного хірурга, ставить собі питання – як я виглядатиму після пластичної операції? Сучасна 3D візуалізація в хірургії дає можливість отримати чітку, а головне – наочну відповідь!

У клініці Vidnova є унікальна можливість побачити результат до хірургічного втручання та взяти участь у процесі створення своєї нової зовнішності. Пропонуємо технологію нового покоління VECTRA Н2! Докладніше про неї розповідає провідний пластичний хірург Світлана Работенко.

Що дає 3D моделювання пластичної операції

Комп’ютерна візуалізація допомагає ухвалити рішення про необхідність оперативного втручання. Вона вирішує дилему: очікування чи реальність! Тривимірна картинка показує, наскільки гармонійним вийде результат пластики, чи він відповідає очікуванням пацієнта.

Тривимірну візуалізацію зазвичай застосовують перед ринопластикою та збільшенням грудей.

Якщо вас не влаштовує естетичний вид носа – є горбинка, широка спинка, непропорційна форма, то 3D моделювання носа дасть чітке уявлення про те, як гармонізуються риси обличчя після ринопластики. Своє нове обличчя можна буде оцінити з усіх ракурсів – анфас, профіль, напівпрофіль.

Ще більше заворушень викликає збільшення грудей. Імплантат якої форми, розміру підійде? Яким буде розмір грудей? Наскільки вона стане природною, пропорційною тілу? Сумніви розвіює комп’ютерна візуалізація. Програма допомагає “приміряти” різні силіконові імплантати, “наживо” показує майбутній результат збільшення грудей.

3D моделювання пластичної хірургії – гарантія продуктивної консультації та успішної операції, підсумок якої на 100 % задовольнить людину.

Безкоштовні консультації відбуваються у Запоріжжі, Дніпрі. Ми приймаємо пацієнтів з Дніпра, Херсона, Луганська, Донецька та інших міст України.

Етапи 3D моделювання

У клініці Vidnova використовується інноваційна програма комп’ютерного моделювання пластики – VECTRA Н2.

Методика передбачає 2 етапи:

Тривимірна зйомка. Лікар робить фотографії на спеціальний фотоапарат. Потім програма їх опрацьовує, а потім виводить зображення на монітор комп’ютера. Фото максимально реалістичне, повністю повторює анатомію людини.

Моделювання результату. Пластичний хірург та пацієнт починають «працювати» над майбутньою зовнішністю. Наприклад, часто запитують – що таке 3d моделювання обличчя та як воно проходить? За допомогою спеціальних інструментів спеціаліст «створює» новий ніс – прибирає горбинку, коригує форму, ширину, довжину. Для візуалізації результату маммопластики підставляє різні імплантати.

Цей етап дуже важливий – у процесі встановлюється комунікація лікаря з пацієнтом. Підвищується рівень довіри, порозуміння. Це робить ухвалення рішення про пластику легким!

Візуалізація займає 20 хвилин. Для її проведення потрібна очна присутність людини. По фото тривимірна модель не створюється.

Після консультації пацієнт отримує усі матеріали безкоштовно.

Переваги 3D моделювання

Висока точність. Сьогодні це найбільш точний та якісний метод, який показує результати до операції.
Індивідуальність. Програма враховує всі особливості будови тіла. Це буде ваша унікальна модель, побудована, виходячи з рис обличчя, пропорцій фігури.
Реалістичність. Це новий формат зображень – область, що оперується, відображається з усіх проекцій. Раніше людина могла бачити результат тільки в 2D проекції після фотошопу. Зображення перекручувалося, не демонструвало обсяг.
Дивимося «після» ДО операції. Вже на консультації пацієнт знає, яким буде результат хірургічного втручання та може його оцінити.

Мрієте про перетворення і хочете побачити, яким воно буде? Тоді записуєтесь на консультацію! Для цього достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(096)214-03-33 або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Климактеричний горб на шиї – як прибрати

Локальні жирові відкладення в районі нижнього шийного/верхнього грудного відділів часто називають “холкою”, “вдовиним” або клімактеричним горбом. Проблема видна візуально, може з часом призвести до сутулості та згорбленої фігури. Відхилення в переважній більшості утворюється у жінок певного віку. Впливає як на естетику образу, а й у фізичні параметри, працездатність і здоров’я. Залежно від ступеня розвитку та

Як прибрати пігментні плями на обличчі

Пігментація – зміна кольору шкіри на окремих ділянках. Проявляється у вигляді плям різного розміру від світло-до темно-коричневого відтінку.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,