Обирай зручний спосіб зв'язку:

Як доглядати за вухами після отопластики

Кінцевий результат пластики вух нерідко залежить від того, наскільки вдалим буде реабілітаційний період після отопластики. Чітке дотримання розпоряджень хірурга після професійно виконаного втручання на 99,9% гарантує успішний результат «битви за красу».

Реабілітаційний період після отопластики займає в середньому один місяць. Операція здебільшого виконується при місцевому знеболюванні. Після завершення хірургічної процедури пацієнт перебуває у стаціонарі клініки під наглядом протягом 1-2 годин. У цей час до зони, що оперується, прикладається холод, після чого можна їхати додому для спокійного проходження реабілітаційного періоду після отопластики.

Особливості реабілітаційного періоду після отопластики:

  • Перші два тижні можлива набряклість у місці проведення хірургічної процедури, яка поступово сходить нанівець.
  • Прописані знеболюючі хірургом препарати потрібно приймати за рекомендованою схемою. Завдяки цьому реабілітаційний період після отопластики пройде безболісно.
  • Отриманий після естетичної пластики вух результат стає помітним практично відразу, на початковому етапі відновлення організму і зберігається на все життя.

Протягом реабілітаційного періоду після отопластики пацієнт повинен носити фіксуючу пов’язку: протягом двох тижнів пов’язка носиться постійно, після цього ще два тижні її можна знімати в денний час, але обов’язково вдягати під час сну.

По завершенні операції на місці хірургічного втручання накладаються саморассасывающиеся чи стандартні шви. В останньому випадку вони знімаються через 7-10 днів.

Догляд за післяопераційними швами

  • Перші три дні реабілітаційного періоду після отопластики на операційну зону накладається серветка, просочена розчином хлоргексидину. Це сприяє знезараженню та підтримці стерильності у місці оперативного втручання.
  • За три дні досить просто обробляти шов хлоргексидином і накладати фіксуючу пов’язку.
  • Протягом тижня потрібно робити перев’язки з періодичністю один раз кожні два дні.

При правильному і регулярному догляді шви добре гояться, не залишаючи рубців. Через місяць призначається повторний прийом естетичного фахівця для огляду та підбиття підсумків реабілітаційного періоду після отопластики. Весь цей час пацієнт може спокійно спати у будь-якому зручному для нього положенні. Купатися можна вже наступного дня після відвідин клініки пластичної хірургії. Після контакту з водою шви потрібно обробити хлоргексидином і зафіксувати вухо пов’язкою.

Запорукою успішного реабілітаційного періоду після отопластики є відмова від фізичних навантажень мінімум на місяць, після чого можна поступово повертатися до звичної активності. Дізнатися про показання для пластики вух, особливості її проведення в Клініці «Vidnova» та вартість даної процедури можна, перейшовши за посиланням.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в