Обирай зручний спосіб зв'язку:

Вікові зміни: як прибрати мішки під очима, навислу повіку, зморшки навколо очей

Усі ми прагнемо зберегти свою красу та молодість, але вікові зміни рано чи пізно стосуються кожного з нас. На щастя, цей процес можна сповільнити та відкласти на десятки років. Як? Читайте про це.

Щоб визначити вік людини, часто нам досить просто поглянути йому в обличчя. Що насамперед видає вік? Звичайно ж, зморшки навколо очей, навислі повіки, мішки під очима… Пластичний хірург – фахівець, який допоможе відкласти старіння на кілька десятків років.

Профілактика та усунення зморшок навколо очей

Популярний та перевірений метод лікування дрібних та поверхневих зморшок навколо очей – ін’єкції ботулотоксину. В основі цієї косметичної процедури лежить вплив на підшкірні нервові закінчення препаратом, що містить ботулотоксин «А». Внаслідок цього притуплюється активність мімічних м’язів обличчя, завдяки чому вже наявні зморшки навколо очей стають практично непомітними і зовсім зникають.

Потрібно зазначити, що час дії препарату обмежений: через 6-12 місяців він повністю виводиться з організму, і зморшки навколо очей можуть з’явитися знову. Тому ін’єкції ботоксу необхідно повторити підтримки ефекту. Але як показує практика, для профілактики появи глибоких зморшок навколо очей та в інших зонах з активною мімікою (носогубною, міжбрівною) потрібно пройти курс з 3-4 процедур. За цей час формується так звана м’язова пам’ять, і нові зморшки навколо очей та інших зонах утворюються значно повільніше.

З глибокими зморшками успішно впорається блефаропластика. У таких випадках естетичні фахівці нерідко вдаються до кругової пластики повік, яка дає відмінні результати: рахунок видалення надлишків шкіра розгладжується, навислі повіки підтягуються, а зморшки навколо очей і зовсім зникають.

Як прибрати мішки під очима та навислі повіки?

Навислі повіки утворюються через вікове опущення шкіри. Також це часто є спадковою особливістю людини. І якщо в молодші роки це не завдає особливого дискомфорту, то згодом навислі повіки можу стати проблемою. Її можна усунути за допомогою верхньої блефаропластики, тим самим омолодивши погляд на цілих 10 років! І навіть після часу людина, яка зробила таку хірургічну процедуру, буде виглядати значно молодшою ​​за однолітків.

За допомогою блефаропластики можна також прибрати мішки під очима та помітні грижі. Можливо, саме тому різні види пластики повік такі популярні у всьому світі. Адже, на відміну від навислих повік, прибрати мішки під очима часто не під силу навіть професійному візажисту.

Не має значення, яку проблему вам доведеться вирішити – прибрати мішки під очима, навислі повіки чи зморшки навколо очей – впоратися з усім цим допоможе пластичний хірург клініки Vidnova Работенко Світлана Анатоліївна. Записатися на перший прийом можна за цим посиланням. Будьте прекрасні у будь-якому віці!

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в