Обирай зручний спосіб зв'язку:

Підтяжка грудей та живота. Сумісні?

Симультані, або суміщені, операції користуються все більшою популярністю серед клієнтів Центрів естетичної медицини. І це не дивно, тому що такі види хірургічних втручань мають свої переваги. Так, одночасна підтяжка грудей і живота найкраще підходить для відновлення жіночої фігури після вагітності, пологів та грудного годування. Про особливості такої хірургічної процедури читайте далі.

У чому переваги суміщених операцій?

Нерідко на консультації пластичного хірурга пацієнт виявляє бажання зробити відразу кілька видів корекції, наприклад: ринопластика та маммопластика, підтяжка грудей та живота, інше. У такому разі, за відсутності проблем зі здоров’ям, є сенс об’єднувати два втручання в одне. Переваги симультанних операцій такі:

  • За одне оперативне втручання вирішується відразу кілька проблем пацієнта (наприклад, підтяжка грудей та живота).
  • Значна економія часу. Перед операцією Ви проходите одне комплексне обстеження, а після втручання – один період реабілітації.
  • Ваш організм піддається дії наркозу один раз, а не два, як у разі окремих операцій.
  • Знижується ризик виникнення ускладнень.
  • У фінансовому плані суміщені операції вигідніші від роз’єднаних втручань.

Чи є ризик для здоров’я пацієнта?

Основний ризик у тому, що з поєднанні різних видів пластик збільшується тривалість проведення оперативного втручання. Так, пластика грудей та живота може тривати до 3-4 годин. У такому разі потрібно приділити особливу увагу анестезії – вона повинна бути на високому рівні. Загальний наркоз можна порівняти із польотом літака. Найбільший ризик – це зліт та посадка, тобто. вхід та вихід з наркозу. Безпечна тривалість дії анестезії – 5-6 годин, чого цілком достатньо для проведення пластики грудей та живота за одне втручання.

У Клініці пластичної хірургії «Vidnova» для проведення пластики грудей та живота, поєднаних мамопластики та ринопластики, інших операцій, у тому числі й окремих, використовується інгаляційний метод знеболення. Цей метод є стандартом у країнах західної Європи та США та доступний для всіх пацієнтів нашої клініки. Його перевага у легкому входженні в наркоз та виході з нього.

Пластика грудей та живота: як і для кого?

Як уже було сказано, суміщена пластика грудей і живота найбільш популярна серед молодих мам, тому що дозволяє в стислі терміни повністю відновити допологові форми і навіть помітно покращити їх. Також до одночасної пластики грудей і живота вдаються жінки, що різко схудли в короткий проміжок часу (наприклад, після шлункового шунтування), внаслідок чого утворюється великий птоз шкіри по всьому тілу.

Комплексна пластика грудей і живота має стандартний перелік протипоказань, як і для будь-якої іншої пластичної операції:

  • Проблеми зі згортанням крові;
  • Хронічні захворювання серцево-судинної та дихальної систем;
  • Цукровий діабет;
  • Онкологія;
  • Будь-які запальні процеси в організмі.

Перед проведенням пластики грудей та живота пацієнт проходить ретельне медичне обстеження. Після оперативного втручання потрібно до 3-х днів перебувати в стаціонарі під наглядом фахівців для запобігання ускладненням. Далі буде 1-2 місяці реабілітації, про всі тонкощі якої пластичний хірург розповідає на особистому прийомі. Все, що залишається далі робити для отримання відмінного результату пластики грудей і живота, – чітко слідувати отриманим рекомендаціям.

Якщо Вас зацікавила симультана пластика грудей та живота, Ви можете вже зараз записатися на безкоштовну консультативну зустріч з естетичним спеціалістом нашої клініки, перейшовши за посиланням, або зателефонувавши за тел.: + 38(067)63-48-120, +38(044)390-96-90, +38(061)21-40-333.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в