Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ботокс чи філери – у чому різниця? Порівнюємо процедури

Кожна сучасна дівчина мріє продовжити молодість та красу. Процедури ботулінотерапії та контурної пластики особи, більш відомі, як ін’єкції ботокса та філери на основі гіалуронової кислоти, – найпопулярніші в естетичній косметології. Вони швидко та ефективно омолоджують обличчя!

Фахівці клініки Vidnova відповідають на актуальні питання: ботокс чи філери – що краще, і яка різниця між процедурами? А ще розповідаємо про особливості проведення, переваги та недоліки обох методів.

Що робить ботокс?

Ботокс – комерційна назва, а зараз – загальна, першого препарату на основі ботулінічного токсину типу А. Так, це токсин, який служить м’язовим релаксантом. Ін’єкційна процедура ботулінотерапії – у нашому випадку ін’єкції препарату Діспорт (Франція) – усуває видимі мімічні та вікові зморшки.

Препарат, введений під шкіру, блокує передачу нервового імпульсу до м’яза та розслаблює його. Дія місцева: тільки в ті м’язи, в які зроблено уколи. Розслаблена мускулатура призводить до того, що зморшки та дермальні заломи розгладжуються природним чином.

Зазначимо, уколи Диспорту повністю зберігають міміку обличчя. Тобто ви посміхаєтеся, смієтесь, радієте, але без зморшок!
Тривалість ефекту – 3-6 місяців, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта. Потім ін’єкції слід повторити.

Процедура рекомендується для усунення зморшок і заломів шкіри в зонах чола, міжбров’я, навколо очей (гусячі лапки), губ (кісети), кролячих складок на переніссі. Також вона ефективна при лікуванні підвищеної пітливості (гіпергідрозі).

Що таке ін’єкції філерів?

Препарати на основі гіалуронової кислоти (дермальні наповнювачі) для контурної пластики є спеціальним гель, який вводиться під шкіру. Він має щільну консистенцію та заповнює втрачений обсяг певної зони обличчя, коригує асиметрію, моделює овал.

Найчастіше така корекція необхідна через вікові зміни або обумовлена ​​генетичною схильністю.
Сучасні дермальні наповнювачі, що розсмоктуються (біодеградовані). Вони розсмоктуються в організмі природним шляхом. Ми працюємо із сертифікованими препаратами – Juvederm, Neuramis.

Перевага контурної пластики в тому, що препарати гіалуронової кислоти активують природні омолодження. Вони стимулюють вироблення природних колагену та еластину.
Після маніпуляції пацієнти відзначають, що шкіра стала більш пружною, зволоженою, еластичною. Тривалість ефекту до 1 року. Потім процедура повторюється.

Гіалуроновою кислотою коригують носогубні, міжбрівні складки, формують овал обличчя. Також вона використовується для створення форми підборіддя, вилиць, збільшення губ.

Альтернативою є ліпофілінг особи – природне омолодження за рахунок пересадки власної жирової тканини. Крім цього, жир, що пересаджується, містить стовбурові клітини, які служать додатковим джерелом омолодження.

Чим відрізняється ботокс від філера?

Обидві ін’єкційні маніпуляції – препарати вводяться за допомогою найтоншої голки. Їх відмінність – різний склад та методика дії.

Дермальні наповнювачі не впливають на процес скорочення м’язів, вони лише поповнюють обсяг. Процедура рекомендується для усунення поверхневих та глибоких зморшок, які виникли через недостатню кількість тканин.

Гіалуронова кислота покращує стан шкірного покриву, ботулінотерапія – не впливає на якість шкіри.
Під впливом Диспорту відбувається природне вирівнювання зморшок. Перший результат помітний через 2-3 дні, остаточний через 2-3 тижні. Ефект після дермального наповнювача помітний одразу.

Чимало пацієнтів запитують – що краще колоти – ботокс чи філер під очі та у міжбров’ї? Усі індивідуально. Однак для верхньої третини особи найчастіше використовується диспорт, для нижньої – наповнювачі з гіалуроновою кислотою.

Чи можна робити ботокс і філер одночасно?

Під час проведення комплексної роботи фахівець може поєднати процедури. Однак це вирішується індивідуально на очній консультації.

Є відповідати на запитання, чи можна в один день колоти ботокс та філер? Ми рекомендуємо зробити їх із перервою в 10 днів.

Остаточний проміжок визначається для кожного пацієнта залежно від особливостей шкіри та естетичних проблем, з якими він звернувся.

Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38 (096) 214-03-33 або залишити онлайн-заявку.

Автор:

Берегулько Виктория Евгеньева - клиника Vidnova
Берегулько Вікторія Євгенівна

лікар-дерматокосметолог

Климактеричний горб на шиї – як прибрати

Локальні жирові відкладення в районі нижнього шийного/верхнього грудного відділів часто називають “холкою”, “вдовиним” або клімактеричним горбом. Проблема видна візуально, може з часом призвести до сутулості та згорбленої фігури. Відхилення в переважній більшості утворюється у жінок певного віку. Впливає як на естетику образу, а й у фізичні параметри, працездатність і здоров’я. Залежно від ступеня розвитку та

Як прибрати пігментні плями на обличчі

Пігментація – зміна кольору шкіри на окремих ділянках. Проявляється у вигляді плям різного розміру від світло-до темно-коричневого відтінку.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,