Обирай зручний спосіб зв'язку:

«Відчуваю себе впевненою та красивою»: історія нашої пацієнтки

Збільшення грудей – одна з найпопулярніших операцій серед молодих мам. Звичайно, після пологів і грудного вигодовування молочна залоза втрачає форму, а в житті жінки з’являються комплекси. Вибір пластичного хірурга та клініки – відповідальне рішення. Найчастіше допомагають фото з прикладами до та після, а також досвід людей, які вже отримали груди після маммопластики.

Читайте історію пацієнтки клініки Vidnova, яка півроку тому збільшила груди.

– Олександро, чому ви зважилися на операцію зі збільшення грудей?
– Народивши і вигодувавши доньку, я зрозуміла, що груди втратили форму – вони просто «зникли». У мене спочатку були маленькі груди, але вони виглядали гармонійно з моєю фігурою і мене все повністю влаштовувало. Якийсь час я намагалася миритися зі своїм тілом. Але після розлучення з чоловіком я перестала вірити у себе, замкнулася. Мені здавалося, що я нікому не сподобаюся.

До маммопластики
Олександра до операції

– Як довго виношували ідею операції?

– Близько року десь. Я постійно дивилася як виглядає груди після маммопластики на різних сайтах, бачила ці вражаючі зміни і щодня розуміла, що все більше хочу змінити своє тіло. Я хотіла повернути втрачені форми – пружність, пишність, а не зробити собі великі груди.

– Чому ви віддали перевагу клініці Vidnova?

– Клініку Vidnova я знайшла через інтернет. Мені дуже сподобалися відгуки – справжні та щирі, приклади робіт, які показували груди після маммопластики. Безумовно, звернулася увага на високу кваліфікацію пластичного хірурга Світлани Работенко. А потім було сарафанне радіо. Як виявилося, деякі мої знайомі із Запоріжжя та Дніпра робили пластику у Vidnova.

– Чи були у вас страхи перед операцією?

– Звісно, ​​але вони швидко пройшли. На першій консультації Світлана Работенко відповіла на всі мої запитання та розвіяла страхи. Вона детально розповіла про те, як пройде операція, яким буде реабілітаційний період і яким стане грудь після маммопластики. Коли я повернулася додому з консультації, то знала, що хочу оперуватися в цій клініці.

– Як відреагували ваші рідні на таке рішення?

– Думки розділилися. Дехто казав, що мені краще залишитися зі своїми грудьми, а дехто підтримав мою ідею. Друзям, які були проти операції, я показала фото роботи до і після. Вони в один голос сказали, що це дуже гарно.
Потім виявилося, що моя двоюрідна сестра, з якою ми дуже близькі, теж зважилася на збільшення грудей. Це додало мені впевненості.

– Пам’ятаєте відчуття після операції?

– Чудово пам’ятаю всі свої емоції. До маммопластики було хвилювання, під час операції я спала і бачила чудовий сон, а коли прокинулася така щаслива. Через день після операції мене виписали, і я з клініки поїхала забирати доньку із дитячого садка. Дискомфорту не було: я самостійно переодяглася, виконувала всі домашні справи, груди після маммопластики не хворіли. Єдине – була скутість у руках, не могла їх високо піднімати.

– Чи ви задоволені отриманим результатом маммопластики?

– Так дуже. Груди після маммопластики виглядають природно, мало хто здогадується, що вона штучна. Моє життя після операції кардинально змінилося. Я почуваюся впевненою та красивою. Помітила, що змінилася постава, мені завжди хочеться посміхатися та сміятися. З новими грудьми ловлю на собі захоплені погляди чоловіків. Нещодавно я знялася у кліпі, який розповість про моє життя.

Мамопластика фото
Ліворуч – до, праворуч – після збільшення грудей

Ця щаслива історія пацієнтки клініки Vidnova показує, як змінюється життя молодої мами після маммопластики.

Щоб повернути колишні форми, повірити в себе і знову набути гармонії, записуйтесь на консультацію до пластичного хірурга Світлани Анатоліївни Работенко, перейшовши посилання.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,

Мікрострумова терапія в 2023 році – поради від Vidnova

Апаратний спосіб впливу мікрострумами на шкіру – один із затребуваних методів омолодження сучасної косметології. Клінічно підтверджено позитивну дію струму низької частоти на м’які тканини. Досягається комплексний ефект як стимуляції різних процесів, підтяжки обличчя, омолодження, підвищення тонусу, навіть загоєння мікротравм. Процедура є абсолютно безпечною, тому показана як для тіла, так і для обличчя. Навіть один сеанс

Омолодження обличчя після 40 років: методи та поради

З настанням зрілості на перше місце виходить професійний догляд за шкірою. Слід відмовитися від самолікування та експериментів, враховувати гормональні та інші зміни в організмі. Важливо знайти спеціаліста, який допоможе з комплексним індивідуальним доглядом, проведенням цілої програми з омолодження та підтримки здорового стану обличчя. Чому ми старіємо? З віком зменшується гормональна секреція, знижується швидкість метаболізму, епідерміс