Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ідеальний живіт: питання-відповіді про абдомінопластику пластичного хірурга

Про гарну фігуру мріє кожна дівчина, але не всіх природа нагороджує ідеальними формами. Найчастіше ситуація посилюється після вагітності, масштабного схуднення у зв’язку з віком. Найбільше змін не на краще піддається живіт. Він провисає «фартухом», стає в’ялим, з’являються розтяжки… Про окремі купальники, спокусливу білизну, сукні, що облягають, можна забути…

Вихід є – абдомінопластика! Операція зменшує обсяги жиру, шкіри, повертаючи пружний живіт і тонку талію.
Перед тим, як вирішити операцію, у пацієнтів виникає багато питань щодо особливостей її проведення, періоду реабілітації, майбутнього результату. Пластичний хірург клініки Vidnova Світлана Работенко відповідає на найактуальніші з них.

Кому підходить операція?

Абдомінопластика підходить людям, яких турбує обвислий шкірно-жировий «фартух», в’яла шкіра, множинні розтяжки, неестетичні рубці на животі. Найчастіше на консультацію приходять молоді мами, котрі хочуть повернути втрачені форми. Набути тіло, як «було до вагітності». У таких ситуаціях я проводжу суміщені операції . – пластика живота + мамопластика, тому що груди також втрачає форму. Популярністю користуються комплекс корекція живота + ліпофілінг сідниць (ліпомоделювання).

Ця операція показана людям, які сильно схудли, понад 20-25 кг. Чоловік втрачає вагу, а шкіра провисає. Накачати прес можна, але справитися з надмірною шкірою дуже складно. Найчастіше вона не скорочується сама.

Ще одна категорія – люди із віковими змінами. Надлишковий «фартух» може заважати у звичайному житті робити елементарні речі – зав’язувати шнурки, одягати гарний одяг, займатися спортом.

Через час після пологів можна зробити абдомінопластику?

Я рекомендую повне відновлення. Виконувати хірургічне втручання варто, коли завершено лактацію і дівчина повернулася в колишню форму, досягнувши стабільної ваги. Важливо не планувати схуднення більше 5 кг. Такий перепад ваги може скасувати результат.

Чи допомагає підтяжка живота знизити вагу?

Важливо розуміти, абдомінопластика – не спосіб швидкого схуднення. Хоча ми видаляємо надлишок жирової та шкірної тканин. Проведення операції можливе у пацієнтів до 100 кг. Якщо вага більша, то я рекомендую знизити її самостійно.

Чи виправляє абдомінопластика шви після кесаревого розтину?

Так. Абдомінопластика після кесаревого розтину дуже затребувана. За одне хірургічне втручання можна підтягнути живіт і усунути неестетичний втягнутий рубець після кесарева – “сходинку”. Шов видаляється разом із надлишком шкіри. А ще можна вшити діастаз (розбіжність прямих м’язів), відновити ослаблені м’язи черевного преса, видалити грижу.

Чи можна поєднати пластику живота з ліпосакцією?

Так, часто так і відбувається, щоб отримати максимальний результат створити бажані контури тіла. Забираються жирові відкладення з боків, фланків. У клініці застосовується сучасна щадна вакуумна ліпосакція, яка проводиться через мікропроколи.

Хірургічне втручання завжди проводиться під загальним наркозом. Для пацієнтів клініки застосовується якісний інгаляційний наркоз.

Як відбувається загоєння після пластики живота і чи можна його прискорити?

Реабілітація триває 3-4 тижні. Шви не знімаються, я працюю ниткою, що саморозсмоктується.

Період реабілітації передбачає носіння спеціального бандажу, що стягує. У цей час необхідно виконувати рекомендації пластичного хірурга. Виходити працювати можна через – 7-10 днів.

Чи багато питань у пацієнтів про те, яким буде рубець після абдомінопластики? Він розташований у зоні бікіні, легко ховається трусиками. Завдання лікаря зробити шов максимально непомітним. Для прискореного загоєння використовую спеціальний медичний клей для шкіри. Таким чином, рубець захищений від факторів довкілля, бактерій. Вже за 1 місяць він виглядає, як за 6-8 місяців. Згодом він перетворюється на смужку, яка приймає колір шкіри.

Коли можна займатися спортом після абдомінопластики?

Оптимальний час за 2 місяці. Варто орієнтуватись на свої відчуття. Починати з невеликих навантажень, поступово збільшуючи їх.

Який результат у абдомінопластики?

Стабільний та довгостроковий. Але здорове харчування, заняття спортом не скасовуються. З досвіду корекція живота проводиться один раз у житті.

У вас залишилися питання? Пластичний хірург Світлана Работенко консультує у Запоріжжі та Дніпрі. Консультація безкоштовна для пацієнтів із Дніпра, Харкова, Одеси та інших міст України.

Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(096)214-03-33, або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,

Мікрострумова терапія в 2023 році – поради від Vidnova

Апаратний спосіб впливу мікрострумами на шкіру – один із затребуваних методів омолодження сучасної косметології. Клінічно підтверджено позитивну дію струму низької частоти на м’які тканини. Досягається комплексний ефект як стимуляції різних процесів, підтяжки обличчя, омолодження, підвищення тонусу, навіть загоєння мікротравм. Процедура є абсолютно безпечною, тому показана як для тіла, так і для обличчя. Навіть один сеанс

Омолодження обличчя після 40 років: методи та поради

З настанням зрілості на перше місце виходить професійний догляд за шкірою. Слід відмовитися від самолікування та експериментів, враховувати гормональні та інші зміни в організмі. Важливо знайти спеціаліста, який допоможе з комплексним індивідуальним доглядом, проведенням цілої програми з омолодження та підтримки здорового стану обличчя. Чому ми старіємо? З віком зменшується гормональна секреція, знижується швидкість метаболізму, епідерміс