Обирай зручний спосіб зв'язку:

Контурна пластика фото до та після: створюємо чуттєві та об’ємні губи

Сьогодні йде «ера силікону», у Лету канув перекачаний «качиний» рот. У моді акуратно окреслені, помірно пухкі і чуттєві губи з ефектом «цілування». Домогтися природного результату допомагає така процедура, як пластика контурна губ. Ця процедура має на увазі введення під шкіру препаратів на основі гіалуронової кислоти.
Що являє собою

Контурна пластика фото до та після

контурна пластика фото до та після
контурна пластика фото до та після

Контурна пластика губ: суть процедури

Збільшення губ відбувається за допомогою препаратів, які мають гіалуронову кислоту. Ця речовина – незамінний компонент шкіри, що відповідає за зволоження та об’єм. Гіалуронова кислота є абсолютно безпечною для організму людини. Її незаперечний плюс – антиалергенність. При цьому вона здатна повністю розсмоктуватися в організмі без залишку і виводиться природним шляхом.
Усі препарати відрізняються діючими речовинами у складі, додатковими компонентами (наприклад, наявністю у складі анестетика), щільністю, призначенням, часом збереження ефекту та рівномірністю процесу розсмоктування наповнювача. Звертайте на це увагу і не соромтеся питати у спеціаліста.

Показання для проведення

Збільшення губ роблять найчастіше за двома показаннями:

  • «чиста» естетика. Контурна пластика губ необхідна для створення нової форми або її покращення, коригування асиметрії;
  • омолоджувальна терапія. Контурна пластика губ ефективно використовується під час старіння шкіри губ. Вона прибирає блідість, зморшкуватість, сухість червоної облямівки, а також відновлює природний об’єм.

Курс процедур та ефект

Препарати лікар-косметолог вводить усередину шкірного покриву різну глибину – це від мети уколів.
Контурна пластика губ передбачає результат після першої процедури. Незважаючи на набряк і синці, пацієнтка одразу зможе оцінити ефект.
Збільшення губ гіалуроновою кислотою – процедура, що передбачає тривалий ефект. Він триматиметься близько року. Згодом препарат на основі гіалурону розчиниться і без залишку виведеться з організму. При цьому він є безпечним для організму.

Як повернути форму після збільшення?

Є два варіанти прибрати препарат на основі гіалуронової кислоти зі шкірного покриву – почекати поки засіб розсмокчеться або приїхати до фахівця і прибрати надлишок препарату за допомогою спеціальних ферментів, зберігши при цьому обсяг у потрібних місцях.
Щоб цього уникнути, рекомендуємо пацієнткам робити процедуру поетапно, щоб оцінювати результат та уникнути негативних наслідків.

Контурна пластика губ доступна у клініці Vidnova. Приходьте на безкоштовну консультацію до лікаря-косметолога, який підбере вам ідеальну форму губ. Про ціну на процедуру можна дізнатися у розділі “Ціна“.
Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(067)63-48-120, +38(044)390-96-90, +38(061)21-40-333, або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Климактеричний горб на шиї – як прибрати

Локальні жирові відкладення в районі нижнього шийного/верхнього грудного відділів часто називають “холкою”, “вдовиним” або клімактеричним горбом. Проблема видна візуально, може з часом призвести до сутулості та згорбленої фігури. Відхилення в переважній більшості утворюється у жінок певного віку. Впливає як на естетику образу, а й у фізичні параметри, працездатність і здоров’я. Залежно від ступеня розвитку та

Як прибрати пігментні плями на обличчі

Пігментація – зміна кольору шкіри на окремих ділянках. Проявляється у вигляді плям різного розміру від світло-до темно-коричневого відтінку.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,