Обирай зручний спосіб зв'язку:

Мастопексія молочних залоз: підтяжка грудей з імплантами чи без?

Говорячи про пластик бюста, зазвичай мають на увазі зміну його розміру – збільшення грудей ( мамопластика). Однак не менш популярна пластична операція – мастопексія молочних залоз (або підтяжка). Вона дозволяє створити нову форму, повернувши погруддя природну пружність і спокусливий об’єм.
Отже, в чому полягає суть операції, які її особливості і в яких випадках встановлюється імплант.

МАСТОПЕКСІЯ – ЩО ЦЕ?

Мастопексія молочних залоз – це естетичне хірургічне втручання, спрямоване відновлення гармонійних пропорцій і форми бюста. Методика передбачає підтяжку надлишкової залозистої тканини, перенесення сосково-ареолярного комплексу та відтворення первісного виду грудей.
Основне показання до хірургічного втручання – птоз, при якому сосок (у деяких випадках – частина ареоли) опускаються нижче за субмамарну складку. Розрізняють 3 види:

ПТОЗ першого рівня. Сосково-ареолярний комплекс знаходиться на рівні підгрудної складки або на 1 см нижче за неї;

ПТОЗ другого рівня. Опущення відбувається на 1-3 см від складки;

ПТОЗ третього рівня. Сосок дивиться вниз і опущений на 3-4 див від складки.

Мастопексія молочних залоз рекомендована у таких випадках:

  • Зміна форм після вагітності та грудного вигодовування. Через природні процеси груди молодої мами втрачають форму – провисають і стають «порожніми». Операція ефективно вирішує цю проблему.
  • Вікові зміни. Необоротні вікові процеси насамперед впливають на стан грудей. Вона втрачає природну пишноту.
  • Виражена асиметрія. Видима різниця між молочними залозами – поширене явище. Воно може бути як вроджене, так і набуте після народження дітей.
  • Масштабне схуднення. Різка зміна ваги у бік зниження призводить до того, що об’єм тканини зменшується, а надлишок шкіри залишається. Корекція погруддя бюста можлива за допомогою підтяжки.

Операція передбачає корекцію ареоли – зменшення її розміру. Вона може проводитися як із встановленням імплантатів, так і без них.

МАСТОПЕКСІЯ БЕЗ ІМПЛАНТІВ

Ця методика використовується, коли зберігся обсяг залізистої тканини, але з’явився надлишок шкіри. Наприклад, ситуація, яка знайома багатьом молодим мама, особливо володаркам пишного розміру: бюст у білизні виглядає добре, а без – провисає без форми.
Підтяжка молочної залози без імплантів застосовується, коли наявний обсяг влаштовує дівчину.

Хірургічне втручання виконується за допомогою таких методик:

  • Періареолярна. Розріз робиться довкола ареоли. Видаляється надлишок шкірного покриву, тканина підтягується та зживається косметичним швом. Чутливість сосків зберігається. Рубець буде проходити по межі темної та світлої шкіри.
  • Вертикальна. Методика передбачає 2 розрізи: перший – навколо ареоли, другий – від соска до підгрудної складки. Рубець буде вертикальний, згодом стане малопомітним.
  • Якірна. Застосовується при вираженому птозі. Пластичний хірург виконує перший розріз навколо ареоли, вертикально йде вниз і робить розріз в підгрудній складці. Рубець нагадує форму якоря.

Часто втручання поєднується з редукційною маммопластикою (зменшенням грудей). МАСТОПЕКСІЯ З ІМПЛАНТАМИ

Хірургічне втручання не підвищує обсяг грудей. З цим завданням можуть впоратися лише силіконові імплантати. Вони використовуються, коли видалення надлишків шкіри та тканини недостатньо для створення гарного бюста. Імплантати виступають у ролі внутрішнього каркасу, який підтримує залозу в анатомічному положенні.

Підтяжка залози та ендопротезування відбуваються одномоментно.

Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(096)214-03-33 або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Климактеричний горб на шиї – як прибрати

Локальні жирові відкладення в районі нижнього шийного/верхнього грудного відділів часто називають “холкою”, “вдовиним” або клімактеричним горбом. Проблема видна візуально, може з часом призвести до сутулості та згорбленої фігури. Відхилення в переважній більшості утворюється у жінок певного віку. Впливає як на естетику образу, а й у фізичні параметри, працездатність і здоров’я. Залежно від ступеня розвитку та

Як прибрати пігментні плями на обличчі

Пігментація – зміна кольору шкіри на окремих ділянках. Проявляється у вигляді плям різного розміру від світло-до темно-коричневого відтінку.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,