Обирай зручний спосіб зв'язку:

Стала жіночнішою і любуюся своїм відображенням: історія пацієнтки

Збільшення грудей (мамопластика) в Україні набирає популярності. Пластична операція дарує дівчатам ідеальні форми та впевненість у собі. Наша героїня – 23-річна Олена. Чарівна та цілеспрямована дівчина довгий час комплексувала через нульовий розмір бюста. Вибір білизни та суконь перетворився на муку, а фото у купальнику було табу.


Півроку тому Альона зважилася на збільшення грудей. Дівчина відверто розповіла, як проводиться мамопластика, який шлях вона пройшла – від консультації до операції, як перенесла період реабілітації та наскільки її життя змінило пластику.

– Олено, як ви зважилися на збільшення грудей?
Будь-яка дівчинка в дитинстві питає у мами, якою вона стане, коли виросте. Питання про груди важливе. Фігурою я пішла в татовий рід. Там всі жінки мають повний третій розмір. Але оскільки я худенька, мама сказала, що в мене буде «двійка». Нещодавно нагадала мамі наші розмови і сказала, що я пішла не в батьковий рід, а в прямому розумінні в тата.
Років у 16 ​​я зрозуміла, що всі мої подружки встигли обзавести красивими грудьми, а в мене нічого не з’явилося. Звичайно, були комплекси та переживання. Я намагалася не фотографуватись у купальниках, одягала білизну з пуш-апом, закриті сукні. А потім вирішила звернутися до пластичного хірурга.

Збільшення грудей пацієнтка
Олена та пластичний хірург Світлана Работенко

– Як ви вибрали пластичного хірурга Світлану Работенко та клініку Vidnova?
Шукала в інтернеті, дивилася сайт та фото робіт до-після, читала форуми. Про Світлану Анатоліївну пишуть, як про пластичного хірурга, який з півслова розуміє дівчат. Звісно! Адже дівчину краще розуміє інша дівчина.
Я прийшла на консультацію до клініки Vidnova і сказала Світлані Анатоліївні, що хочу третій розмір грудей. Вона посміхнулася і відповіла: «Але ж ти розумієш, що з твоєю статурою можлива максимум «двійка».
Світлана Анатоліївна – професіонал найвищого класу! Вона врахувала всі мої побажання та підібрала саме ті імплантати за формою та розміром, які створили розмір бюсту, про який я мріяла. Просто ідеально – консультація пройшла швидко та максимально продуктивно. У мене була можливість побачити результат операції ще до втручання завдяки 3D-моделюванню зовнішності. Ми зупинилися на краплеподібних імплантатах середнього профілю обсягом 310 мл.
Коли я повернулася додому після консультації, то вирішила, що хочу оперуватися в клініці Vidnova.

– Чи були у вас страхи перед операцією?
– Ні! Перед операцією я мала консультацію з лікарем-анестезіологом, який відповів на всі мої запитання. За день до збільшення грудей я пройшла швидке обстеження та здала аналізи на базі клініки. Наступного дня – операція. Із наркозу вийшла дуже легко!

– Які ви мали після цього відчуття?
– Радості та щастя! Зрештою моя мрія здійснилася! Був незначний дискомфорт у сфері молочної залози, але швидко пройшов. За добу мене виписали зі стаціонару.

– Ви задоволені результатом?
– Я дуже щаслива, що зважилася на цей крок! Оцінила результат, коли пішла до магазину вибирати білизни та зрозуміла, що пуш-ап мені більше не потрібний! Спокуслива мережива тепер у моєму арсеналі. Операція позбавила від комплексів – я стала жіночнішою і із задоволенням любуюся відображенням у дзеркалі!

Мрієте про шикарні форми грудей? Записуйтесь на консультацію до пластичного хірурга Світлани Анатоліївни Работенко, перейшовши посилання.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,

Мікрострумова терапія в 2023 році – поради від Vidnova

Апаратний спосіб впливу мікрострумами на шкіру – один із затребуваних методів омолодження сучасної косметології. Клінічно підтверджено позитивну дію струму низької частоти на м’які тканини. Досягається комплексний ефект як стимуляції різних процесів, підтяжки обличчя, омолодження, підвищення тонусу, навіть загоєння мікротравм. Процедура є абсолютно безпечною, тому показана як для тіла, так і для обличчя. Навіть один сеанс

Омолодження обличчя після 40 років: методи та поради

З настанням зрілості на перше місце виходить професійний догляд за шкірою. Слід відмовитися від самолікування та експериментів, враховувати гормональні та інші зміни в організмі. Важливо знайти спеціаліста, який допоможе з комплексним індивідуальним доглядом, проведенням цілої програми з омолодження та підтримки здорового стану обличчя. Чому ми старіємо? З віком зменшується гормональна секреція, знижується швидкість метаболізму, епідерміс