Обирай зручний спосіб зв'язку:

ТОП-10 найпопулярніших питань щодо лазерної епіляції

Гладкі ніжки, ідеальна зона бікіні – вимога 21 століття! Лазерна епіляція змінила бритви та віск. Сьогодні це ефективний метод позбавлення від небажаного волосся зі стійким результатом!

Найпоширеніші питання щодо лазерної епіляції ми поставили лікарю-дерматокосметологу клініки Vidnova Наталії Балюті.

Що таке епіляція діодним лазером?

У клініці методика проводиться за допомогою апарату нового покоління Lumenis LightSheer DESIRE (США). Це визнаний «золотий стандарт» косметології.

LumenisLightSheerDESIRE – діодний лазер. Суть його полягає у випромінюванні світлової хвилі однієї довжини. Прилад має високу точність, впливає на меланін, який знаходиться у фолікулі. Під час світлового спалаху фолікул руйнується, при цьому шкірний покрив залишається неушкодженим. Навіть більше – у місці проведення шкіра підтягується, стає гладкішою.

Лазерну епіляцію робити боляче?

Мабуть, головне питання лазерної епіляції, яке задають пацієнти. Апарат нового покоління дає змогу сеансу проходити максимально комфортно. Перевага LumenisLightSheer DESIRE – технологія вакуумного посилення. Унікальна вакуумна насадка із функцією охолодження робить процес абсолютно безболісним.

Навіть делікатна жіноча зона бікіні не потребує додаткового використання знеболювального крему. Пацієнтки описують свої відчуття словами від «нічого не відчуваю» до «легкого поколювання».

Також нова вакуумна насадка має широке поле, що дозволяє зменшити час сеансу.

Чи можна видалити небажане волосся за одну процедуру?

Це мрія всіх пацієнтів! Проте вилучення передбачає комплекс. Діодний апарат діє виключно на волоски, які знаходяться у фазі росту та мають велику кількість меланіну. Тому за кілька тижнів знову відростає наступна «партія», яка до цього «спала».

Результати говорять самі за себе – після 1-го візиту до фахівця кількість небажаного волосяного покриву скорочується на 40%.

Скільки процедур потрібно, щоб повністю позбавитися проблеми зайвої рослинності?

Рекомендується курс 4-8 сеансів. Все індивідуально: кількість залежить від типу, структури волосся. На безкоштовній консультації фахівець визначить потрібну кількість.

Скільки часу має пройти між сеансами лазерної епіляції?

Лазерна епіляція передбачає такий інтервал між процедурами: від 30 днів до 4 місяців. Між першими двома сеансами проміжок – 4 тижні, потім період збільшується на 2 тижні.

Чи підходить методика для видалення пушкового, рудого, сивого волосся?

Діодний апарат LumenisLightSheerDESIRE працює з усіма типами волосся. Спеціальні параметри (тривалість, потужність спалаху) підбираються кожної дівчини індивідуально.

Методика небезпечна для родимок?

Фахівець «замальовує» родимку спеціальним білим олівцем. Цю зону він не стріляє.

Можна робити лазерну епіляцію вагітним або мамам, що годують?

Ми рекомендуємо робити процедуру після народження малюка, а також завершення годування груддю.

Існує думка, що зима – найкращий час для курсу. Правда? Чи можна робити його влітку?

Методика немає сезонності – її можна робити як узимку, і влітку. Момент, який варто враховувати – засмага. Перед, особливо після сеансу не рекомендується засмагати 2 тижні. Багато хто плутає морську засмагу з «міським». Епілювати бікіні, пахви можна цілий рік.

Як довго тримається результат? Чи можна позбутися волосся назавжди?

Після курсу відбувається повне видалення небажаного волосся. Ефект назавжди. Проте рекомендується 1-2 підтримуючі візити походу до лікаря щороку.

Тільки подумайте – гладка, ніжна шкіра без будь-яких зусиль! Пам’ятайте, ми робимо це ніжніше!

Щоб записатись на безкоштовну консультацію та процедуру, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел. =”fancybox” href=”#call”>зворотний дзвінок.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,

Мікрострумова терапія в 2023 році – поради від Vidnova

Апаратний спосіб впливу мікрострумами на шкіру – один із затребуваних методів омолодження сучасної косметології. Клінічно підтверджено позитивну дію струму низької частоти на м’які тканини. Досягається комплексний ефект як стимуляції різних процесів, підтяжки обличчя, омолодження, підвищення тонусу, навіть загоєння мікротравм. Процедура є абсолютно безпечною, тому показана як для тіла, так і для обличчя. Навіть один сеанс

Омолодження обличчя після 40 років: методи та поради

З настанням зрілості на перше місце виходить професійний догляд за шкірою. Слід відмовитися від самолікування та експериментів, враховувати гормональні та інші зміни в організмі. Важливо знайти спеціаліста, який допоможе з комплексним індивідуальним доглядом, проведенням цілої програми з омолодження та підтримки здорового стану обличчя. Чому ми старіємо? З віком зменшується гормональна секреція, знижується швидкість метаболізму, епідерміс