Пацієнток, які зважилися на пластику грудей, насамперед цікавить питання – які будуть у мене імплантати. І не менш важливе питання – “як мені їх встановлять і де будуть рубці”. Правильно обрані доступи зі збільшенням грудей – запорука успішного хірургічного втручання. Вони визначають естетичний результат, зокрема місце розташування післяопераційних рубців. Доступи при збільшенні грудей мають особливості та переваги, читайте про це далі.
Доступи при збільшенні грудей: види
У пластичній хірургії існує три види доступів для встановлення імплантатів: аксілярний, періареолярний або субмамарний. Вони визначають місце розташування післяопераційного рубця.
Субмамарний доступ (через розріз у природній складці під грудьми)
Це найпоширеніший хірургічний спосіб встановлення протезів, що характеризується коротким реабілітаційним періодом. Щоб його використовувати, у пацієнтки має бути виражена складка під молочними залозами. Розріз у природній складці дозволяє встановити імплантати будь-якого розміру та типу.
Переваги:
- Розріз під залозою дозволяє зробити післяопераційний рубець практично непомітним. Його розмір – 4-5 см залежно від встановлених імплантатів;
- Під час операції не торкаються протоки молочної залози. Після маммопластики в майбутньому можна годувати грудьми – лактація не порушується;
- Можна встановити імплантат будь-якої форми та розміру.
Періареолярний доступ (через розріз по краю ареоли соска)
З технічного боку складніший доступ, ніж попередній. Розріз передбачений по нижньому краю ареоли. Він дозволяє встановити різноманітні грудні протези.
Рекомендуємо його жінкам, які вже народжували, які не планують у майбутньому грудного вигодовування.
Переваги:
- Післяопераційний рубець гармонійно «маскується» краєм ареоли – межею темної та світлої шкіри. Важливий нюанс – для проведення операції таким типом ареолу має бути не менше ніж 4 см;
- Відсутній типовий рубець під залізою. Чутливість соска після маммопластики зберігається;
- Періареолярний доступ відмінно поєднується з підтяжкою грудей для досягнення максимально вираженого результату;
Аксілярний доступ (через розріз у пахвовій западині)
Це технічно найскладніша установка. Розріз розташовується в пахвовій западині і проходить по межі великого грудного м’яза. При цьому тканини залози зовсім не торкаються. Спосіб вважається малотравматичним.
Переваги:
- Він найвигідніший через відсутність видимих рубців на грудях. Ідеально підходить для дівчат з нульовим розміром грудей, які не мають підгрудної складки;
- Не перетинаються протоки молочної залози, можливість годувати дитину в майбутньому зберігається;
- Через пахвову западину встановлюються імплантати до 300 мл, переважно круглі.
Як вибрати доступи при збільшенні грудей
Доступи зі збільшенням грудей вибирає пластичний хірург, а чи не пацієнт. Фахівець зважає на побажання пацієнтки, але остаточне рішення за ним.
Вибираючи доступи зі збільшенням грудей, пластичний хірург враховує вихідні анатомічні дані пацієнтки і виходячи з них.
Пластичний хірург клініки Vidnova консультує безкоштовно. Запис за тел.: +38(067)63-48-120, +38(044)390-96-90, +38(061)21-40-333, або залишити онлайн-заявку на зворотній дзвінок.