Обирай зручний спосіб зв'язку:

Види інтимної пластики після пологів

Народження дитини – довгоочікувана подія кожної дівчини. На жаль, після нього багато молодих мам стикаються зі зворотним боком материнства, про яку мало хто говорить відверто. Жіноче тіло, особливо інтимна зона, змінюється не на краще. Це викликає психологічні комплекси, втрату впевненості у собі, проблеми у сексуальній сфері.

Сучасна естетична медицина пропонує рішення – інтимну пластику після пологів! У клініці Vidnova представлений естетико-функціональний комплекс методик, який дозволяє вирішити делікатні жіночі проблеми – гармонізувати зовнішній вигляд зовнішніх статевих органів, повернути яскраві відчуття від сексуального життя та усунути функціональні проблеми.

Чому виникає потреба робити інтимну пластику після пологів

Під час народження дитини промежину жінки піддається значному впливу. Часто відбувається небажана деформація – тканини та м’язи втрачають тонус, можуть бути розриви, після яких залишаються рубці. Більшість жінок незадоволені зовнішнім виглядом делікатної зони після вагітності – там “не так вузько”, втрачено естетичну привабливість зовнішніх статевих органів. Більше того, може порушитись функція суміжних органів. Як результат – стресове нетримання сечі при фізичній активності – заняттях спортом, ходьбі, сміху, чханні.

Показання

Інтимна пластика після пологів має 2 категорії показань: естетичні та медичні.

Естетичні показання не пов’язані із жіночим здоров’ям. До них відносяться:

 • незадоволеність естетикою жіночої зони
 • асиметрія малих та великих губ
 • дискомфорт під час статевого акту
 • втрата обсягу м’яких тканин

Медичні показання пов’язані із жіночим здоров’ям. До них відносяться:

 • зниження чутливості під час статевого акту
 • втрата початкових тонусу та пружності стінок піхви (синдром вагінальної релаксації)
 • збільшення обсягу піхви

Показання визначаються на індивідуальній консультації.

Види інтимної пластики

У клініці Vidnova представлені такі напрямки:

 1. хірургічна корекція малих та/або великих губ
 2. лазерна естетична гінекологія

Пластика статевих губ

Багато молодих мам після народження дитини турбує, що жіночі органи втрачають привабливість. Статеві губи можуть змінювати форму (подовжуватися), провисати, стоншуватися, пігментуватися.

Пластична операція жіночих органів – хірургічне зменшення малих статевих губ та/або корекції великих губ називається лабіопластика. . Вона повертає естетику делікатної зони.

Операція зі зменшення малих та корекції великих губ найчастіше проводиться під місцевою анестезією. Пластичний хірург знеболює ділянку, де проходитиме втручання. Пацієнтка перебуває у свідомості. Вона може відчувати дотик, тиск, але все без болючих відчуттів.

Лікар формує правильну форму і розмір малих статевих губ, шляхом часткової резекції тканини. Зазначимо, для гармонізації делікатної зони проводиться ліпофілінг (пересадка власної жирової тканини) великих статевих губ.

Після лабіопластики можна одразу їхати додому. Госпіталізація не потрібна.

Реабілітація – 1 місяць. Через цей час можна оцінити результат пластики.

Лазерна естетична гінекологія

Це інноваційний напрямок, який максимально делікатно вирішує жіночі проблеми без хірургічного втручання та курсів гормональної терапії. У клініці Vidnova у Запоріжжі представлений розумний лазер FOTONA SP Dynamis (Словенія).
Лікування проводиться із застосуванням 2 інноваційних технологій:

 • технологія IntimaLase – лазерна підтяжка піхви
 • технологія IncontiLase™ – якісне усунення нетримання сечі

Лікування із застосуванням лазера має на увазі чітко контрольоване та дозоване прогрівання тканин. Методика спрямована на скорочення та підвищення тонусу стінок піхви. Сучасні технології повністю виключають перегрів тканин та травматизацію.

Лазерна гінекологія ідеально підійде для:

 • підвищення якості сексуального життя
 • усунення явищ після народження дітей
 • коригування вікових змін

Перевага процедури – пацієнтка одразу може повернутися до звичного способу життя.

Протипоказання

Процедури за допомогою лазера та хірургічне втручання не рекомендується при:

 • онкологічні захворювання
 • менструація
 • порушення згортання крові
 • запалення сечостатевої системи
 • під час вагітності, грудного вигодовування

Перед операцією та процедурою фахівець збирає анамнез, а пацієнт здає аналізи. Виходячи з результатів, ухвалюється рішення про виконання втручання.

Переваги проведення інтимної пластики після пологів у клініці Vidnova

Лабіопластика передбачає “хірургію 1 дня” – консультація пластичного хірурга, обстеження, операція проводяться за 1 день.

Процедури лазерної естетичної гінекології не потребують спеціальної підготовки пацієнта.

Госпіталізація не потрібна.

Реабілітація мінімальна.

Хочете отримати консультацію пластичного хірурга чи лікаря-гінеколога? Для цього достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38 (096) 214-03-33 або залишити онлайн-заявку.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,

Мікрострумова терапія в 2023 році – поради від Vidnova

Апаратний спосіб впливу мікрострумами на шкіру – один із затребуваних методів омолодження сучасної косметології. Клінічно підтверджено позитивну дію струму низької частоти на м’які тканини. Досягається комплексний ефект як стимуляції різних процесів, підтяжки обличчя, омолодження, підвищення тонусу, навіть загоєння мікротравм. Процедура є абсолютно безпечною, тому показана як для тіла, так і для обличчя. Навіть один сеанс

Омолодження обличчя після 40 років: методи та поради

З настанням зрілості на перше місце виходить професійний догляд за шкірою. Слід відмовитися від самолікування та експериментів, враховувати гормональні та інші зміни в організмі. Важливо знайти спеціаліста, який допоможе з комплексним індивідуальним доглядом, проведенням цілої програми з омолодження та підтримки здорового стану обличчя. Чому ми старіємо? З віком зменшується гормональна секреція, знижується швидкість метаболізму, епідерміс