Обирай зручний спосіб зв'язку:

Кононихін Іван Вадимович

Кононыхин Иван Вадимович

Іван Вадимович Кононихін – пластичний хірург клініки Vidnova. Народився у сім’ї лікарів-педіатрів. Вже змалку часто доводилося відвідувати робоче місце батьків, тому подальша професія була багато в чому визначена. Таким чином, у Івана Вадимовича дуже рано сформувався інтерес до медицини, і до хірургічних інструментів особливо.

У 2012 році закінчив Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». Далі пройшов інтернатуру на кафедрі хірургії та проктології ЗМАПО у 9 міській лікарні (м. Запоріжжя).

Закінчивши інтернатуру, за направленням потрапив до Веселівської центральної районної лікарні, де вів прийом до 2019 року. З 2016 по 2018 рік паралельно працював у медичному центрі «Атлант» (м. Мелітополь). За цей час пройшов безліч навчальних практичних курсів, зокрема лапароскопічні та малоінвазивні оперативні втручання у ЗМАПО, ендоскопічні методи обстеження у ЗГМУ.

З 2015 року активно займається естетичною медициною, велику увагу приділяє контурній пластиці та ботулінотерапії. Щорічно відвідує безліч практичних та наукових конференцій з хірургії та естетичної медицини. У 2019 році отримав другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Хірургія».

Перелік операцій та процедур медичної косметології, що виконуються

Блефаропластика

Ліпофілінг

Отопластика

Ліпосакція

Корекція післяопераційних рубців

Ботулінотерапія (ін’єкції препарату Диспорт)

Контурна пластика губ (збільшення губ)

Контурна пластика філерами

Лікування гіпергідрозу

Дерматоскопія та видалення родимок