Обирай зручний спосіб зв'язку:

Любомирська Катерина Сергіївна

Любомирская Екатерина Сергеевна

Любомирська Катерина Сергіївна – досвідчений лікар-гінеколог клініки Vidnova

Катерина Сергіївна виросла в сім’ї лікарів і з раннього дитинства відчувала інтерес до медицини, тому рішення стати лікарем-гінекологом було усвідомлене у питанні вибору професії.

Завжди знала, що її покликання – допомагати жінкам позбутися захворювань, комплексів та психологічного дискомфорту, підвищити свою самооцінку та відчувати себе молодою.

«Моя мета – це повернути жінці сексуальність, привабливість, максимально делікатно позбавити естетичних дефектів, відновити функцію статевих органів без оперативного втручання та відчути себе бажаною, коханою, жіночною».

У 2013 році Катерина Сергіївна на відзнаку закінчила Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» з присвоєнням кваліфікації лікаря.

У 2016 році отримала звання лікаря-фахівця за спеціальністю «Акушерство та гінекологія». Цього ж року на базі Запорізького державного медичного університету здобула ступінь «Магістр медицини» за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».

З цього року Катерина Сергіївна активно удосконалює свої знання у сфері естетичної гінекології, постійно відвідуючи тренінги, майстер-класи та всеукраїнські конференції.

У 2016 році вступила до РhD аспірантури Запорізького державного медичного університету і на даному етапі завершує роботу над дисертацією на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Паралельно з наданням послуг гінекологічного спектру, Катерина Сергіївна викладала на кафедрі акушерства та гінекології Запорізького державного медичного університету, що дозволило їй вільно орієнтуватися у наданні медичної допомоги жінкам, згідно з міжнародними протоколами, заснованими на принципах доказової медицини (EBM).

У 2020 році Катерина Сергіївна пройшла навчання на розумному лазері FOTONA SP Dynamis у м. Києві.

Процедури, які виконує лікар-гінеколог Катерина Любомирська:

Лазерна естетична гінекологія