Обирай зручний спосіб зв'язку:

Работенко Світлана Анатоліївна

Работенко Светлана Анатольевна

Кар’єра пластичного хірурга

Світлана Анатоліївна Работенко – провідний пластичний хірург у Запоріжжі. Її кар’єра – приклад того, як молодий ініціативний професіонал прагне розвиватися та вдосконалювати свої навички. Світлана Анатоліївна ніколи не сумнівалася у виборі майбутньої професії – вона хотіла бути хірургом.

Закінчивши 2001 року медичний університет, майбутній лікар, відразу після проходження практики, починає працювати за спеціалізацією. Приблизно водночас Світлана Анатоліївна остаточно зробила вибір у бік пластичної хірургії. Адже така спеціалізація пов’язана з постійним особистісним та професійним розвитком. Крім того, приносить чимало позитивних емоцій – від пацієнтів, які раді перетворенню на краще. І йдеться не лише про естетичну корекцію зовнішнього вигляду, але також про часом необхідну для нормального життя реконструктивну та відновлювальну хірургію. Сьогодні партнери Світлани Работенко – найкращі пластичні хірурги України.

Кваліфікація

Починаючи з 2003 року, Світлана Анатоліївна присвятила себе загальної, а потім і пластичної хірургії. складним ушкодженням тканин внаслідок опіків. Щоразу лікар демонструвала здібності талановитого хірурга, повертаючи людям їхню привабливість і впевненість у собі.

Всі наступні роки активну хірургічну практику лікар поєднувала з підвищенням власної кваліфікації:

  • Досконально вивчила хірургію молочної залози;
  • Освоїла найсучасніші методики пластичної хірургії тіла;
  • Вивчила найновіші техніки хірургії особи;
  • Регулярно проходила загальне підвищення кваліфікації за спеціальністю “естетична хірургія”;
  • Пройшла повний курс професійної підготовки та удосконалення методик пластичної хірургії при кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Світлана Работенко активно цікавиться розвитком пластичної хірургії у світі та регулярно бере участь у конференціях та зустрічах міжнародного формату. Наприклад, у конгресах, організованих Європейською асоціацією пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії. Найкращі пластичні хірурги проводять майстер-класи світового рівня, в яких Світлана Анатоліївна бере участь з метою підвищення кваліфікації та здобуття нових навичок.

Досвід роботи

Щорічно Світлана Работенко проводить близько 200 операцій та процедур.

Медичний стаж Світлани Анатоліївни складає 14 років успішної роботи та постійного розвитку.

Світлана Работенко як пластичний хірург отримала першу кваліфікаційну категорію п’ять років тому – у 2010 році.

Чимало зусиль лікар докладає у сфері розвитку пластичної хірургії в Україні. Наприклад, регулярно бере участь у численних семінарах від Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів, під час яких обговорюються найважливіші питання галузі.

Сьогодні Світлана Работенко – пластичний хірург Вищої кваліфікаційної категорії, міжнародний член American Society of Plastic Surgeons, міжнародний член International Society of Aesthetic Plastic Surgery, член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів.

Світлана Работенко – відомий пластичний хірург у Запоріжжі, працює у клініці пластичної хірургії у клініці «Vidnova», яка існує на базі авторитетної в регіоні багатопрофільної лікарні «Мотор Січ».

Перелік операцій, що виконуються

Світлана Анатоліївна – спеціаліст широкого профілю. Вона однаково професійно виконує пластичні операції на обличчі та тілі.

Пластична хірургія обличчя:

Пластична хірургія тіла:

Пластична хірургія молочних залоз: