Обирай зручний спосіб зв'язку:

Видалення новоутворень у Запоріжжі

Видалення родимок, бородавок, папілом та інших доброякісних новоутворень – це можливість позбутися естетичних незручностей та запобігти виникненню серйозного захворювання. У клініці Vidnova ця процедура безболісна і малотравматична завдяки передовим технологіям.

Ми пропонуємо діагностику – дерматоскопію та професійне видалення родимок радіохвильовим методом, а також на лазері Fotona у Запоріжжі.

ОСОБЛИВОСТІ РАДІОХВИЛЬОВОГО ВИДАЛЕННЯ

Радіохвильова хірургія поширена у світовій практиці. Вона застосовується в нашій клініці як одна з найбільш передових.

Перевага радіохірургічної техніки полягає у здатності виконувати розрізи будь-якої конфігурації, проникаючи на різну глибину. Вона поширюється виключно на клітини, що підлягають видаленню. Радіохвильова коагуляція та розріз не зачіпають поверхню шкірного покриву, не порушують цілісність тканини та попереджають опіки.

Радіохвильовий метод позбавляє:

  • пігментних невусів (родинок);
  • міліусів;
  • папілом, бородавок та інших доброякісних утворень на шкірі.

Видалення новоутворень у Запоріжжі

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИДАЛЕННЯ РОДИНОК?

Перед процедурою видалення родимок у Запоріжжі пацієнту пропонується пройти діагностику – дерматоскопію. Вона дозволяє відрізнити доброякісні утворення від злоякісних та визначити подальшу тактику лікування. Видалити можна виключно доброякісні новоутворення.

Під час процедури фахівець знеболює родимку та видаляє за допомогою радіохвильового апарату. Це відбувається в сучасному операційному, оснащеному європейським обладнанням.

Процедура видалення родимок – процедура малотравматична та безболісна, загоєння відбувається швидко, шрам або рубець не утворюється.

Займає сеанс 10-20 хвилин. Після цього пацієнт залишає клініку та продовжує звичайний режим життя. Маніпуляція не передбачає госпіталізацію, післяопераційний період відсутня.

Видалення новоутворень у Запоріжжі

Ціна видалення родимок лазером у Запоріжжі

З вартістю процедури видалення родимок у Запоріжжі та повним переліком цін на послуги медичної косметології можна ознайомитись у розділі «Ціни».

Додатково, за бажанням пацієнта, проводиться гістологічне дослідження.

Хто проводить:

Кононыхин Иван Вадимович
Кононихін Іван Вадимович

пластичний хірург

Аліна Юріївна Коваленко
Коваленко Аліна Юріївна

лікар-дерматокосметолог

Вартість:

Консультація дерматолога
400 грн
Консультація дерматолога (повторна)
250 грн
Консультація дерматолога + дерматоскопія
500 грн
Видалення новоутворення (1 од)
750 грн
Видалення кожного наступного новоутворення
350 грн
Гістологія новоутворень
660 грн.