Обирай зручний спосіб зв'язку:

Видалення зубів у дітей у Запоріжжі

Як правило, зміна зубів у дитини відбувається природним чином 6-7 років. Але в деяких випадках доводиться вдаватися до допомоги стоматологів. Видалення зубів у дітей у Запоріжжі потрібне з низки інших причин: сильна руйнація через карієс, корінний зуб не може пробитися через молочний та ін.

У клініці Vidnova створено всі умови для швидкої та комфортної допомоги маленьким пацієнтам. Видалення зуба пройде легко та непомітно. Ми використовуємо безпечні види анестезії, гіпоалергенні матеріали та сучасне обладнання.

Лечение кариеса у детей

 

Показання для видалення зубів у дітей

Сучасна стоматологія прагне максимально зберігати власні зуби пацієнтів – навіть найменших. Але в деяких випадках молочні зуби рекомендується видаляти. Показання до цього:

 • значні каріозні руйнування, які унеможливлюють реставрацію;
 • молочний зуб заважає прорізу постійного;
 • сильне розхитування, при якому зуб не випадає самостійно;
 • серйозна травма без можливості відновлення;
 • загроза проникнення інфекції;
 • запальні процеси;
 • утворення нориці або кісти.

Рішення щодо необхідності видалення зубів у дітей приймає дитячий стоматолог на консультації. Проводиться обстеження маленького пацієнта, за необхідності робиться знімок проблемної галузі, фахівець визначає доцільність лікування. Якщо відновлення неможливе, молочний зуб видаляється.

Особливості видалення зубів у дітей

У стоматологічному кабінеті створюється зручна доброзичлива атмосфера, всі маніпуляції проводяться в ігровій формі.

Для безболісної процедури пропонуємо кілька видів анестезії:

 • аплікаційна анестезія – на ясна наноситься гель-анестетик (з фруктовим смаком);
 • інфільтраційна анестезія з використанням комп’ютерної системи сучасного апарату STA (комп’ютер визначає дозування, точність ін’єкції, виключено попадання в нервові закінчення та пошкодження кровоносних судин);
 • закис азоту («звеселяючий газ») – це найкраще антистрес-лікування;
 • седація – легкий медикаментозний сон.

Процес видалення

При видаленні молочного зуба дитячий стоматолог визначає необхідність знеболювання (у деяких випадках анестезія не потрібна). На коронкову частину накладаються щипці, зуб миттєво викручується із лунки. Потім лікар перевіряє, що в яснах не залишилося коріння, накладає тампон.

Деякий час може спостерігатись незначна кровотеча. Тому слід утриматися від будь-якої їжі протягом півтори-двої години. Видалення молочних зубів відбувається швидко і не має наслідків. Неприємні відчуття у дитини можуть виникнути після закінчення дії анестетика. У цих випадках призначається м’яке знеболювальне.

Лечение кариеса у детей

 

Можливі ускладнення

Самостійно рвати проблемні зуби у дитини не рекомендується. Видалення зубів у дітей у Запоріжжі потрібно проводити у клініці Vidnova, де ймовірність прояву ускладнень мінімальна. До можливих проблем належать:

 • підвищення температури;
 • розвиток запалень;
 • травми м’яких тканин щелепи.

Протягом 2 днів після процедури видалення молочного зуба не рекомендовані інтенсивні полоскання, чищення зубів жорсткою щіткою. Слід обмежити вживання солодких, гарячих страв та газованих напоїв. У складних випадках стоматолог дасть додаткові рекомендації, яких слід дотримуватись.

Ціна видалення зубів у дітей у Запоріжжі

Вартість видалення молочних зубів визначається індивідуально після відвідування лікаря та вибору способу знеболювання. Докладніше з цінами ви можете ознайомитись у розділі «Ціни» або у адміністраторів клініки за тел:+ 38 (096) 214-03-33.