Обирай зручний спосіб зв'язку:

Установка брекетів у Запоріжжі

Часто люди соромляться усміхатися через нерівні зуби. Більше того – порушення прикусу спричиняє проблеми зі здоров’ям. Виправити ситуацію можна практично у будь-якому віці за допомогою носіння брекетів. Брекет – один з найефективніших інструментів ортодонтії, що дозволяє швидко змінити прикус і вирівняти зубний ряд, створивши гарну усмішку.

брекети

Установка у Запоріжжі металевих, керамічних та сапфірових брекетів – одна зі спеціалізацій клініки Vidnova. Наші ортодонти – фахівці високого рівня мікроестетики. Ми робимо зуби не просто рівними, а створює здорову та гарну усмішку!

Покази для встановлення брекетів

Аномальний прикус – один із приводів звернення до ортодонту. Установка брекетів дозволяє уникнути пов’язаних з цим проблем: дефектів мови та міміки, порушень ковтальної функції та дихання, нерівномірного навантаження на зуби з подальшим їх руйнуванням та ін.

 • неправильний розвиток щелеп через шкідливі звички (дитина смокче пальці, гризе олівці тощо). В результаті розвивається щелепна диспропорція та складності з жуванням;
 • зубна скупченість. Щільно розташовані зуби ускладнюють гігієну рота, провокують розвиток патогенної мікрофлори, появі карієсу, оголення коренів та втрату зубів;
 • неправильне розташування одного або декількох зубів щодо ряду (дистопія);
 • збільшена міжзубна відстань, поява щілин через генетичну схильність, травму або втрату зуба.

Показання для брекетів можуть виникнути як у ранньому віці, так і у дорослому.

Види систем брекетів

Брекети – спеціальні незнімні конструкції, які фіксуються на зубах пацієнта та постійно впливають на них, змінюючи розташування. Зазвичай вони фіксуються на обидві щелепи, у деяких випадках одну або частково.

Процедура установки дуже відповідальний момент. Правильний вид конструкції та закріплення сприяють більш ефективному та швидкому лікуванню. Конструкції брекет-систем розрізняються за декількома критеріями: методом кріплення, матеріалами виробництва і місцем установки.

За місцем фіксації розрізняють два типи брекет систем:

 • вестибулярні. Встановлюються із зовнішнього боку ряду, тому видно при носінні;
 • лінгвальні. Фіксуються з внутрішньої сторони низки, тому малопомітні.

Брекети в Запоріжжі, які пропонує клініка Vidnova, за функціями ідентичні. Але вони можуть виконуватися з різних матеріалів, що відбивається на естетиці:

 • Металеві. Найпопулярніший варіант. Це проста класична система, яка відрізняється надійністю та міцністю. Як показує практика, лікування з металевою брекет-системою найшвидше, у тому числі через мінімальну силу тертя між пазом брекету і дугою. Сплави металів гіпоалергенні. Однак варто враховувати, що цей вид конструкції помітний.
 • Керамічні. Такі ж міцні, як металеві. Відрізняються високим рівнем естетики – мініатюрністю та гладкістю. Відтінок кераміки максимально наближений до відтінку емалі, тому на зубах вони непомітні. Керамічні брекети підбираються індивідуально під колір зубів.
 • Сапфірові. Виготовляються із штучного сапфіру. Отриманий матеріал за твердістю поступається лише алмазам. Сапфірові брекет-системи найестетичніші та непомітніші. Вони не фарбуються і не темніють при тривалому носінні.

За бажанням можна встановити комбіновані брекети з декількох матеріалів. Наприклад, для жувальних зубів використовувати метал, а для зони посмішки – кераміку чи сапфіри.

Етапи встановлення брекетів

Установку брекетів можна розділити на такі етапи.

 1. Діагностика. Спочатку пацієнту потрібно прийти на консультацію. Лікар зробить сканування ротової порожнини, рентгенографію та фотопротокол. Потім ортодонт складе план лікування та допоможе зробити оптимальний вибір брекет-системи.
 2. Підготовчий етап. Перед встановленням брекет-системи обов’язково потрібно пройти лікування у стоматолога-терапевта та прибрати всі каріозні порожнини, а також зробити професійне гігієнічне чищення ротової порожнини. У більшості випадків, перед початком ортодонтичного лікування фахівець також наполягатиме на видаленні зубів мудрості.
 3. Лікувальний етап. Виготовляється ортодонтичний апарат та проводиться фіксація брекетів. Сама установка брекет-системи абсолютно безболісна. Після цього потрібно відвідувати ортодонт раз на місяць для активації конструкції. В середньому вирівнювання зубів триває близько 1-2 років.
 4. Ретенційний (відновлювальний) етап. Закріплюємо результат за допомогою ретейнерів.

Переваги встановлення брекетів у Vidnova

Для пацієнтів клініки створено комфортні умови лікування, робота проводиться на інноваційному устаткуванні від провідних виробників.

Встановлення брекетів у Vidnova – це:

 • підбір оптимальної брекет-системи саме для вас;
 • супровід на кожному етапі підготовки та лікування;
 • фіксована вартість усіх робіт.

Ціна встановлення брекетів у Запоріжжі

Ціна залежить від обраного типу брекет-системи. Докладніше з цінами ви можете ознайомитись у розділі «Ціни» або у адміністраторів клініки за тел:+38 (096) 214-03-33.