Обирай зручний спосіб зв'язку:

Тимчасові коронки для зубів у Запоріжжі

Зруйновані чи пошкоджені зуби вимагають відновлення. Ідеальне рішення – протезування чи реставрація. Виготовлення якісних зубних протезів, які мають природну анатомічну форму, відбувається індивідуально та може зайняти деякий проміжок часу. На час, доки виготовляється протез, пацієнту встановлюються тимчасові коронки.

тимчасова коронка

Для чого потрібні тимчасові коронки?

Провізорні (тимчасові) коронки встановлюються на пошкоджений зуб одразу після його обточування. Для виготовлення постійних коронок потрібно від кількох тижнів до місяців. На цей період тимчасові коронки для зубів у Запоріжжі забезпечують пацієнтам естетичний зовнішній вигляд та повний функціонал зубного ряду.

Тимчасові коронки виконують захисну функцію місця фіксації конструкції. Перед установкою постійних коронок чи конструкцій мостових протезів верхній шар емалі опорного зуба знімається. Зуб стає схильним до впливу бактерій, стає більш чутливим. Тимчасова коронка захищає від цього, вона не викликає дискомфорту та алергічної реакції.

Покази для встановлення

Тимчасові коронки для зубів у Запоріжжі встановлюються у таких випадках:

 • при протезуванні для забезпечення цілісності зубного ряду та збереження естетичної привабливості,
 • для захисту оброблених зубів від мікрофлори та їжі,
 • за необхідності заміни зуба при сильному руйнуванні,
 • при імплантації до вживлення кореневого імплантату,
 • забезпечення опор для мостових конструкцій.

Лікар-стоматолог встановлює тимчасові коронки також для вирівнювання прикусу, запобігання зміщенням сусідніх зубів та попередження розростання ясен.

Особливості тимчасових коронок

Вони виготовляються з особливого пластику, що відрізняється гіпоалергенністю і не схильний до швидкого стирання. Тимчасові коронки дозволяють:

 • захистити від пошкоджень, зсувів, негативних впливів на препарований зуб,
 • виконувати функції здорового зуба (відкушування, пережовування),
 • зберегти нормальну дикцію,
 • повноцінно пережовувати їжу,
 • адаптують пацієнта до встановлення постійних коронок,
 • зберегти естетику порожнини рота.

Слід розуміти, що тимчасові коронки для зубів у Запоріжжі не служать довго і не можуть використовуватись як постійні. Через кілька тижнів вони втратить міцність, змінять колір, почнуть стиратися. Максимальний термін служби – близько шести місяців.

Переваги тимчасових коронок

Основними плюсами тимчасових коронок є збереження естетики посмішки та захисна функція. Вони забезпечують відсутність гострих реакцій на холодну/гарячу, зберігають жувальні функції. Мають доступну вартість, швидко встановлюються та знімаються, нешкідливі. На період використання слід дотримуватись рекомендацій лікаря (наприклад, виключити вживання деяких продуктів, жувальної гумки).

Догляд за тимчасовими коронками

Правильний догляд особливих зусиль не потребує. Пацієнт повинен підтримувати гігієну ротової порожнини, намагатися перерозподілити жувальне навантаження на здорові зуби. Доведеться відмовитись від занадто твердої їжі до встановлення постійних коронок. Слід уникати яскраво забарвлених продуктів, здатних змінити колір матеріалу. В іншому пацієнти ведуть звичний спосіб життя.

Переваги встановлення тимчасових коронок у Vidnova

Установка тимчасових коронок у Запоріжжі у фахівців клініки Vidnova – це швидко, безболісно та повністю безпечно. Пацієнт не відчуватиме дискомфорту, при необхідності коронка буде швидко доопрацьована «за місцем».

Пацієнтам пропонується на вибір кілька варіантів сучасних матеріалів, що відрізняються зносостійкістю, виглядають природно і можуть служити довше. Наші лікарі-стоматологи мають величезний досвід відновлення зубів, оснащені необхідним обладнанням, уважні до пацієнтів.

Ціна тимчасових коронок у Запоріжжі

Вартість лікування визначається індивідуально на консультації. Фахівець складе послідовний план лікування, детально розповість про майбутні процедури та озвучить остаточну вартість.

Докладніше з цінами ви можете ознайомитись у розділі «Ціни» або у адміністраторів клініки за тел:+ 38 (096) 214-03-33.