Обирай зручний спосіб зв'язку:

Апаратна косметологія

Апаратна косметологія – інноваційний підхід у б’юті-індустрії до процедур краси. Це популярна і сучасна методика, яка поєднує вплив косметичних засобів і застосування спеціальної косметологічної апаратури. Її регулярне використання дозволяє досягти ефективних результатів омолодження за короткий проміжок часу, а також підтримувати здоров’я шкіри. Апаратна косметологія у Запоріжжі, Дніпрі та Києві доступна у клініці Vidnova. Ми пропонуємо широкий спектр процедур апаратного догляду за шкірою обличчя, шиї та декольте.

АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ: ОСОБЛИВОСТІ

Апаратна косметологія – це косметологічні процедури, у процесі яких лікар-дерматокосметолог використовує як спеціальні засоби, а й унікальний апарат – косметологічний комбайн. Ефект схожий з фізіотерапією – на шкіру посилено впливають імпульсні струми високої частоти та ультразвук. Вони підлаштовуються під фізіологічні ритми людини. Косметологічний комбайн передбачає використання синтетичних препаратів і повторює вплив природних чинників.

Апаратна косметологія для обличчя активує введені косметологічні засоби та дозволяє їм проникнути у глибокі шари шкіри. Одна з переваг – точне орієнтування на об’єкт дії. Перед процедурою фахівець задає параметри, що відповідають індивідуальному показнику пацієнта.
Це збільшує ефективність косметологічної процедури. За мінімальної витрати часу пацієнт отримує максимальний ефект.
Апаратна косметологія у Запоріжжі проводиться на новітньому обладнанні та відповідає високим вимогам наших пацієнтів.

АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ: ВИДИ ПРОЦЕДУР

Апаратна косметологія для обличчя у Запоріжжі у клініці Vidnova представлена ​​процедурами преміум-класу.

Мікроструми – Голлівудський ліфтинг. Це унікальне відкриття в косметології – омолодження шкіри, яке при комплексний підхід може значно відстрочити похід до пластичного хірурга. Голлівудський ліфтинг у деяких випадках замінює операційну підтяжку обличчя. >. Принцип процедури побудований на мікрострумових імпульсах. Вони надають глибоку дію ефективно відновлюють тонус шкіри, розгладжують зморшки та заломи. Мікроструми – Голлівудський ліфтинг проводиться швидко і без анестезії, реабілітація не потрібна.

Безин’єкційна мезотерапія. Процедура для тих, хто боїться уколів, які застосовуються в звичайних ін’єкційних методик. Мезотерапія повністю розгладжує дрібні зморшки та заломи на обличчі, активізує роботу сальних залоз, що підвищують захисний бар’єр шкірного покриву, допомагає боротися з акне та постакне. Вже після першого сеансу запускаються природні процеси омолодження. Пацієнт отримує пружну, помітно підтягнуту і гладку шкіру, здоровий колір обличчя. Проходять сліди втоми та темні кола під очима. Безін’єкційна мезотерапія забезпечує результат без голок та порушення цілісності покриву.

Ультразвукове очищення обличчя з активними речовинами. Апаратна косметологія для обличчя дарує кожному покриву «друге дихання» – оновлення та очищення. Процедура проводиться за допомогою спеціальної лопатки – ультразвукового скрабера. Під впливом ультразвукових коливань відбувається глибинне очищення шарів шкіри. Низька потужність ультразвуку не шкодить здоров’ю клітин.

ПЕРЕВАГИ

  • швидке усунення косметологічних проблем без хірургічного втручання;
  • неінвазивна процедура – ​​апаратна косметологія для обличчя проводиться без пошкодження покривів шкіри;
  • косметологічні процедури можна поєднувати, що значно заощаджує час;
  • відсутні больові та дискомфортні відчуття;
  • видимий та тривалий результат.

Ціна апаратної косметології у Запоріжжі, Дніпрі, Києві

З вартістю процедури та повним переліком цін на послуги медичної косметології можна ознайомитись у розділі «Ціни».