Обирай зручний спосіб зв'язку:

Безін’єкційна мезотерапія

Електропорація чи безін’єкційна мезотерапія – головне досягнення сучасної апаратної косметології. Ця процедура – ​​революційне рішення у боротьбі з першими зморшками. Вона активно зволожує та покращує колір шкіри, сприяючи швидкому ліфтингу та сяйву. Безін’єкційна мезотерапія у Львові та Запоріжжі проводиться без уколів та болю, комфортно для пацієнтів!
Косметологічна процедура доступна у провідних клініках Європи та, звичайно, у клініці Vidnova.

БЕЗІН’ЄКЦІЙНА МЕЗОТЕРАПІЯ – ЩО ЦЕ?

Електропорація обличчя за своєю сутністю наближена до класичної ін’єкційної мезотерапії та має на увазі введення під шкіру активних речовин. Однак її головна перевага – відсутність травмування шкірного покриву через мікропроколи.
Безін’єкційна мезотерапія передбачає насичення тканин мікроелементами через шкіру за допомогою електромагнітних імпульсів. Спеціаліст індивідуально для пацієнта підбирає напругу та частоту імпульсів гальванічного струму. Завдяки цьому в шкірі починають працювати іонні канали, якими надходять необхідні вітаміни та мікроелементи в глибокі шари шкірного покриву.

Безігольна мезотерапія ідеально підходить пацієнтам з низьким порогом чутливості до болю, тим, хто панічно боїться уколів та пацієнтам із гіперчутливою шкірою.

БЕЗИН’ЄКЦІЙНА МЕЗОТЕРАПІЯ: ПОКАЗАННЯ

Електропорація ефективно бореться із такими проблемами:

  • заломи на шкірі та виражені вікові зморшки;
  • набряклість особи;
  • гіперпігментація (пігментні плями, ластовиння);
  • розширені пори;
  • нездоровий колір шкіри та втрата тонусу;
  • проблемна шкіра, сліди постакне;
  • рубці та шрами.

Безін’єкційна мезотерапія стимулює регенерацію тканин, що, безумовно, є ефективною профілактикою раннього старіння.

БЕЗІН’ЄКЦІЙНА МЕЗОТЕРАПІЯ: ЯК ПРОВОДИТЬСЯ

Перед процедурою шкіра пацієнтки ретельно очищається (за індивідуальними показаннями – ультразвукова чистка обличчя та пілінги ) та готується до глибокого проникнення активних речовин.

Для кожного пацієнта лікар-дерматокосметолог клініки Vidnova підбирає унікальний склад з поживних та лікувальних речовин, виходячи з типу шкіри та вирішуваної проблеми. Допустимо, для лікування вугрової висипки застосовуються – вітаміни, антибіотики та антиоксиданти; для ліфтингу шкіри обличчя – склади з еластином, амінокислотами, ліполітиками та колагеном. Жодна процедура не обходиться без використання гіалуронової кислоти, яка підтримує водний баланс шкіри.

Після нанесення суміші шкіра обробляється апаратом, що посилює проникнення компонентів.
Мезотерапія без уколів виключає появу набряків, почервоніння та папул, як при ін’єкційному методі. Пацієнт не випадає з робочого ритму і може з’являтися у соціумі відразу після процедури. Шкіра випромінює сяйво, молодість та свіжість!

БЕЗІН’ЄКЦІЙНА МЕЗОТЕРАПІЯ ОБЛИЧЧЯ – КУРС ПРОЦЕДУР

Курс процедури підбирається індивідуально кожному за пацієнта. Рекомендована кількість сеансів – 5-8 процедур. Для закріплення результату – 1 сеанс на 2 місяці.

Ціна безін’єкційної мезотерапії у Львові та Запоріжжі

Вартість косметологічної процедури – безін’єкційна мезотерапія у Львові та Запоріжжі – 1100-1300 грн. З повним переліком цін на косметичні процедури можна ознайомитись у розділі “Ціни”.