Обирай зручний спосіб зв'язку:

Лазерне лікування нетримання сечі

Ваше повсякденне життя змінилося … Заняття спортом, сміх, чхання та інші звичайні речі провокують неприємний момент – підтікання сечі (від кількох крапель до струменя). Стресове нетримання сечі – одна з найпоширеніших гінекологічних проблем. Вона може зустрічатися у будь-якому віці, але найчастіше від неї страждають дівчата після пологів та жінки в період менопаузи. Ця проблема не є важким захворюванням, але вона значно знижує якість соціального життя та викликає психологічні комплекси.

Лазерная эстетическая гинекология - клиника Vidnova

Клініка Vidnova представляє інноваційну процедуру IncontiLase – лазерне лікування при нетриманні сечі на апараті зі світовим ім’ям Fotona.

Причини нетримання сечі у жінок

М’язи та тканини сечостатевої системи мають властивість слабшати та втрачати еластичність. Саме через це відбувається неконтрольоване підтікання сечі. Проблема має класифікацію:

 • легка – підтікання починається при спортивних навантаженнях, кашлі, чханні,
 • середня – при різких рухах, прискоренні кроку, бігу,
 • важка – у стані спокою чи ходьби.

Неприємні симптоми найчастіше виявляються внаслідок таких причин:

 • вагітність, природні пологи (особливо великого плоду),
 • важка фізична праця (наприклад, підняття тяжкості),
 • спортивні травми
 • зайва вага, ожиріння,
 • вікові зміни (зміна гормонального фону, ослаблення м’язів тазового дня),
 • спадкова схильність.

Особливо часто нетримання сечі проявляється у молодих мам після пологів – ефективне рішення – лікування лазером.

Особливості проведення лазерного лікування нетримання сечі

Раніше ця проблема піддавалася виключно оперативному рішенню. З появою багатофункціональної системи Fotona Dynamiс SP (Словенія) лазерне лікування при нетриманні сечі вийшло на новий рівень.

Система Fotona – єдине обладнання такого рівня у Запоріжжі. Вона успішно працює у напрямку лазерної естетичної гінекології. Сьогодні це альтернатива хірургічної операції та гормональної терапії.

Під час процедури IncontiLase лікар-гінеколог вводить спеціальну маніпулу у піхву. З її допомогою обробляються передня стінка піхви та переддень області сечівника. Лазерний імпульс миттєво скорочує волокна колагену, сприяючи відновленню еластичності тканин. Повертається нормальна функція сечовипускання і, як результат, повністю зникають симптоми енурезу.

Маніпуляція відбувається максимально комфортно для пацієнтки. У цей момент дівчина відчуває тепло, болі відчуття відсутні.

Важливий нюанс – ультрасучасна та безпечна технологія IncontiLase повністю зберігає слизову оболонку. Виключено пошкодження та опіки.

Діагностування

Перед процедурою необхідно здати аналізи:

 • гінекологічне УЗД (органів малого тазу),
 • мазки на флору та атипові клітини
 • бактеріологічний посів сечі (бакпосів).

Переваги безопераційного лікування нетримання сечі у жінок лазером

Доведена безпека. Процедури лазерної системи Fotona визнані безпечними на 100%. Технологія IncontiLase введена у програму лазера, тому повністю виключено ризик помилки.

Універсальність. Методика підходить для дівчат різного віку.

Не потрібна попередня підготовка. Лазерна корекція нетримання сечі проводиться амбулаторно. Сеанс триває близько 1:00.

Абсолютний комфорт пацієнта. Інтимна процедура виконується без анестезії. Немає розрізів, кровотечі, больових відчуттів чи дискомфорту. Дівчата відчувають лише приємне тепло у делікатній зоні.

Без періоду відновлення. Після сеансу можна відразу повернутися до звичного соціального життя. Госпіталізація не потрібна.

Висока ефективність. Міжнародні експерти підтверджують результативність методики: задоволеність ефектом сягає 98,9%. Позитивний результат дівчини відзначають після першого сеансу!

Протипоказання

Незважаючи на повну безпеку та високі результати IncontiLase, технологія має протипоказання. Вона не рекомендується у таких випадках:

 • інфекції сечових шляхів,
 • пошкодження або кровотечі в області, що обробляється
 • ожиріння
 • діабет
 • вагітність,
 • фоточутливість в анамнезі, або прийом препаратів, що викликають фоточутливість.

Перед процедурою пацієнт проходить консультацію у лікаря-гінеколога клініки Vidnova. На індивідуальній зустрічі спеціаліст проведе гінекологічний огляд, визначить свідчення, а також підбере найефективнішу методику.

Рекомендації, яких варто дотримуватися після проведення процедури

Особливих обмежень пацієнток немає. Дівчина не випадає із соціального життя. Лікар-гінеколог рекомендує повертатися до інтимної близькості через 3-7 днів після маніпуляції.

Кількість необхідних процедур

Лазерна корекція нетримання сечі передбачає проведення 1-2 процедур із періодичністю 1 місяць. Однак, у деяких випадках, необхідно провести три сеанси. Точна кількість сеансів визначається індивідуально лікарем-гінекологом для кожного пацієнта.

Для підтримки стійкого результату рекомендуємо повторити сеанс через 1-2 роки.

Нетримання сечі після пологів за допомогою лікування лазером – це реальна можливість покращити якість життя, повернути здоров’я та сексуальність.

Вартість лазерного лікування стресового нетримання сечі

Лазеротерапія Fotona при нетриманні сечі – ціни в Запоріжжі ви можете дізнатися в розділі «Ціни».

Хто проводить:

Вартість:

Комплекс лазерного лікування нетримання сечі "Incontilase" (1 процедура)
8400 грн
Комплекс лазерного лікування нетримання сечі "Incontilase" (3 процедури)
16000 грн