Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ліпофілінг грудей

Багато дівчат мріють про ідеальний бюст, але не хочуть встановлювати імплантати. У сучасній пластичній хірургії є альтернативний варіант – ліпофілінг грудей. Це щадний метод корекції та збільшення молочної залози, в якому основний «матеріал» – власна жирова тканина пацієнтки. Методику багато хто називає – збільшення грудей без операції!

Один із основних напрямків клініки Vidnova – пластика грудей. Операції проводять досвідчені пластичні хірурги з великим стажем роботи у сфері естетичної медицини.

пластический хирург в операционной

Показання до проведення ліпофілінгу грудей

Ліпофілінг грудей може вирішити такі естетичні проблеми:

 • бюст не відповідає очікуванням дівчини. Найчастіше за допомогою жиру хочуть скоригувати об’єм молочної залози. Це можливо на 0,5 розміру, але не більше. Але для збільшення грудей краще грудні імпланти!
 • видима різниця в об’ємі та формі молочних залоз після вагітності, грудного вигодовування, стрімкого схуднення;
 • вікові зміни (провисання, втрата тонусу);
 • корекція естетики після маммопластики (контурування імплантату, подвійна складка).

До збільшення грудей власним жиром часто вдаються дівчата, які з різних причин проти встановлення силіконових імплантатів.

Можливі протипоказання до операції

 • вік до 18 років
 • онкологічні захворювання (операція можлива після консультації з онкологом, що лікує)
 • вагітність, грудне вигодовування
 • тяжкі хронічні захворювання у стадії загострення
 • порушення згортання крові
 • гострі запальні та інфекційні захворювання

До умовних протипоказань відноситься недостатній жировий прошарок у пацієнтки. Дуже часто до пластичного хірурга звертаються худенькі дівчата, які не мають достатньої кількості жиру.

Підготовка до процедури ліпофілінгу грудей

Щоб визначити показання та підібрати методику, рекомендуємо консультативну зустріч із пластичним хірургом. Прийом ведеться у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові. Індивідуальна консультація безкоштовна. Сьогодні пластичні хірурги клініки проводять відеоконсультації, які дозволяють відповісти на всі ваші запитання та заощадити час.

У клініці Vidnova пацієнти здають аналізи та проходять комплексне обстеження за 1 день до операції. Також можна провести консультацію + обстеження + пластичну операцію на грудях в 1 візит.

Якщо ліпофілінг грудей запланований остаточно, пацієнтці потрібно підготуватися. Рекомендуємо за 2 тижні виключити вживання алкоголю, кинути палити. Також потрібно припинити прийом усіх медичних препаратів та антибіотиків (після консультації із сімейним лікарем), БАДів та вітамінів. Вони можуть впливати на згортання крові.

Особливості операції та її етапи

Ліпофілінг грудей має на увазі пересадку власної жирової тканини пацієнтки з метою покращення форми молочної залози. Власний жир стає природним наповнювачем для тканин.

Методика поєднує 2 пластичні операції: ліпосакцію та безпосередньо ліпофілінг. Для її проведення має бути запас жирової тканини. Найчастіше він зосереджений на животі, галифі, фланках спини.

Корекція грудей жиром проводиться під загальним інгаляційним наркозом. Цей вид застосовується у всіх європейських клініках. Його перевага: пацієнт легко поринає в медикаментозний сон, а потім легко і швидко виходить із нього. Інгаляційний наркоз є абсолютно безпечним для організму.

Операція ліпофілінгу грудей включає такі етапи:

 • ліпосакція – забір жирової тканини із ділянок тіла. Ми проводимо сучасну вакуумну ліпосакцію. Вона не травмує тканини та передбачає швидку реабілітацію;
 • підготовка та очищення біоматеріалу запатентованим методом центрифугування;
 • ліпофілінг – введення жиру в груди за допомогою спеціальної канюлі. Біоматеріал вводиться пошарово. Маніпуляція проводиться через мікропроколи. Розрізи на шкірі виключені.
 • пластическая хирургическая операция

Особливості

 • Операція “2 в 1”. ліпофілінг грудей дозволяє одночасно створити бажаний об’єм бюста та змоделювати новий контур тіла.
 • Використовується “рідний” біоматеріал. Завдяки цьому виключено ризик відторгнення. На свій біоматеріал немає алергічної реакції.
 • Методика вважається однією з найбільш щадних. На тілі немає розрізів та швів. Канюлі, якими вводиться жир, зберігають цілісність покриву шкіри.
 • Природний та стабільний результат. За умови стабільної ваги результат зберігається протягом усього життя.

Тривалість корекції грудей власним жиром визначається з обсягу. Загалом вона займає до 1-1,5 години.

Операцію можна поєднати з підтяжкою грудей (мастопексією), а також пластикою тіла – абдомінопластикою.

Реабілітаційний період

Після операції пацієнтка 1 добу проводить у клініці під наглядом медичного персоналу. Потім хірург проводить плановий огляд та виписує дівчину.

Період відновлення найчастіше минає легко. При введенні жиру не торкається м’яз, як зі збільшенням молочної залози імплантами, тому немає обмежень у рухливості.

Перші 2-3 дні є ймовірність присутності дискомфортних відчуттів: виражена набряклість, синці на шкірі, почуття оніміння, зниження чутливості у прооперованій ділянці. Це абсолютно нормальна реакція організму. З усіма дискомфортними відчуттями справляються знеболювальні.

Для стабілізації результату важливо носити компресійне погруддя: 2 тижні цілодобово, ще 2 тижні надягаючи на ніч. Тривалість носіння білизни визначає хірург на огляді.

На 1-1,5 місяці рекомендується виключити спортивні тренування.

Результати операції з ліпофілінгу грудей

Ліпофілінг грудей у ​​Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові – щадна пластична операція. Оцінити результат можна за 1 місяць.

Переваги ліпофілінгу грудей у ​​клініці Vidnova

 • досвідчені пластичні хірурги з багаторічним стажем роботи – Світлана Работенко працює 15 років у сфері естетичної медицини, Іван Кононихін – 9 років
 • власна лабораторія та реанімаційний блок
 • операційна, укомплектована європейським обладнанням преміум-класу
 • передові та авторські методики проведення операції, які дозволяють значно скоротити період реабілітації.
 • “хірургія 1 візиту”. Нашим пацієнтам для економії часу та зручності ми пропонуємо поєднати консультацію+обстеження+ліпофілінг грудей у ​​Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові до 1 візиту.

Ціна ліпофілінгу грудей у ​​Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові

Ціна на ліпофілінг грудей у ​​Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові складає 3000€. Ця сума включає: обстеження перед операцією, інгаляційний наркоз, медикаменти (включно з тими, що потрібні для реабілітації).

З інформацією про вартість пластики грудей ви можете ознайомитись у розділі «Ціни».