Обирай зручний спосіб зв'язку:

Перетворення операційної: нове обладнання клініки

У 2016 році Клініка пластичної хірургії “Vidnova” придбала для своєї операційної нове європейське обладнання преміум класу. Ми створили всі умови для того, щоб пластична хірургія в Запоріжжі, Дніпрі (Дніпропетровську) стала ще безпечнішою і вийшла на нові показники якості.

Придбані апарати призначені для того, щоб удосконалити умови проведення операції, тим самим забезпечити максимальну безпеку для клієнта:

  • Хепа-фільтри знезаражують повітря у приміщенні, в якому проводиться пластична хірургія у Запоріжжі, Дніпрі (Дніпропетровську).
  • Безтінева лампа LED фірми Maquet випромінює чисте світло, створюючи м’яке розсіяне освітлення над операційним столом і не нагріваючи операційне поле.
  • Електрокоагулятор ERBE VIO 300S дає можливість робити безкровний розріз тканин, а це означає, що пластична хірургія у Запоріжжі, Дніпрі (Дніпропетровську) тепер безпечніша та ефективніша.
  • Ультрасучасна анестезіологічна техніка та монітори стану пацієнта дозволяють під час операції точно та оперативно контролювати всі життєво важливі функції організму, тим самим даючи можливість швидко реагувати на будь-які зміни, знижуючи ризики та ускладнення для пацієнта.

Наявність даного обладнання в клініці гарантує високу безпеку та надійність всього процесу оперативного втручання. Пластична хірургія у Запоріжжі, Дніпрі (Дніпропетровську) дозволяє гарантувати максимальну безпеку для оперованого.

Крім того, у нашій клініці оновлено інструментарій. Нові сучасні інструменти – це запорука мінімальної травматичності та гарантія швидкого загоєння тканин та реабілітації всього організму. Жодних сумнівів у тому, що пластична хірургія у Запоріжжі, Дніпрі (Дніпропетровську) перебуває на належному рівні, не виникає.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько