Обирай зручний спосіб зв'язку:

Все про уколи краси: історія появи, види, рекомендації щодо покращення ефекту

Ін’єкції ботулотоксину (процедура ботулінотерапії) – один із найпопулярніших та найефективніших способів покращити зовнішність та зберегти молодість! І, звичайно, назавжди забути про мімічні зморшки та «заломи» на шкірі, які надають непотрібного віку. «Уколи краси» сьогодні роблять як молоді дівчата, так і старші жінки.

Уколи краси

Як проводиться процедура, які існують її види, а також що робити, щоб результат ботоксу тримався максимально довго, розповідаємо далі.

Що таке уколи краси (ін’єкції ботоксу)?

Ви можете сказати, що прояв сіточки зморшок можна сповільнити природним шляхом. Наприклад, навчившись контролювати міміку. Однак це не завжди вихід, особливо якщо дівчина схильна до активної міміки – щиро сміється, хмурить брови, зводить міжбрівку. В цьому випадку, ін’єкції ботоксу – найкраще рішення для збереження молодості.

Ін’єкції ботоксу часто називають “уколами краси”. Вони спрямовані на тотальне омолодження шкіри, корекцію зморшок та активізацію власних ресурсів шкірного покриву за допомогою ін’єкцій. Суть процедури полягає у введенні унікальних препаратів, у яких головна діюча речовина – ботулотоксин типу А – білковий нейротоксин.

Уколи краси насамперед коригують косметологічні дефекти: виражені мімічні та вікові зморшки, дермальні заломи на обличчі. Особливо процедура показує яскраві результати при розгладжуванні зморшок на лобі, міжбрів’ї, навколо очей і губ.

Кілька цікавих фактів

  • Ін’єкції ботулотоксину – найпопулярніша косметологічна процедура. За даними ВООЗ, на рік виробляється понад 12 млн. ін’єкцій. Спільно це 70% ін’єкційних процедур. Ботулінотерапія в останні роки випередила збільшення губ та плазмоліфтинг.
  • Ботокс допомагає при косоокості, мігренях та лікує гіпергідроз (підвищену пітливість).
  • Ботокс – сильна органічна отрута, але в малих дозах, які вводяться при ін’єкціях, вона небезпечна.
  • Ботокс діє не відразу. Для отримання ефекту доведеться почекати кілька днів, щоб препарат почав діяти.

Призначення уколів краси

Уколи краси: види препаратів та відмінність

«Уколи краси», які ми звикли називати ботоксом, – насправді лише комерційна назва препарату від компанії Allergan (Каліфорнія, США). Сьогодні препарат випускається під різними назвами – серед них – Ботокс, Діспорт, Ксеомін та інші. Чи є у них відмінності? Так, є різниця в походженні та складі препаратів.

  1. Ботокс. Виробництво США. Як розчинник у ньому присутній хлорид натрію. Ботокс на ринку понад 30 років. Його використовують як у косметичних цілях, так і лікувальних. Наприклад, для лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості).
  2. Диспорт. Виробляється у Франції. У складі міститься лактоза. Він має більш високий ступінь проникнення, тому ефект зберігається на довше. Також препарат успішно використовується для лікування підвищеної пітливості.
  3. Ксеомін. Виробляється у Німеччині. Стерильний ботулотоксин, у складі якого міститься сахароза. 10 років тому Ксеомін справив фурор у косметології. Він вважався найбезпечнішим препаратом, проте також показав і слабкі сторони – незначний та короткостроковий ефект розгладження зморшок.

Останні два препарати – Діспорт та Ксеомін вважаються найсучаснішими, оскільки розроблені порівняно недавно. Але з упевненістю сказати, який саме препарат краще працює неможливо. Якщо говорити про вплив, то Ботокс діє жорсткіше, Діспорт і Ксеомін – м’якше. Ботокс – популярніший препарат з багаторічним використанням. Диспорт і Ксеомін ставляться до «новинок» та їх частіше рекомендують молодим пацієнтам.

Ботокс і філери – не те саме!

На цьому етапі важливо розуміти, що ботокс та філери – абсолютно різні поняття. Філери застосовуються для створення об’єму в тканинах, тобто їх суть «наповнювати». Насамперед, вони використовуються для особи. Ботокс не заповнює, а знижує чи блокує роботу м’яза. При цьому лікарі-косметологи часто поєднують застосування філерів та ботоксу для отримання wow-ефекту омолодження.

Історія появи ботоксу

Історія появи ботокса, як найпопулярнішого препарату в косметології, почалася в 1895 з виявлення бактерії Clostridium botulinum, яка провокувала параліч м’язів. Однак лише через півстоліття її властивості застосували у терапевтичних цілях. Це зробили офтальмологи із Сан-Франциско Алан Скотт та Едвард Шанц наприкінці 60-х років 20 століття. Спочатку досліди проводилися на мавпах, а потім на групі добровольців, які страждали від косоокості та блефароспазму (неконтрольованого моргання).

Перший косметичний ефект від ін’єкцій ботулотоксину отримав Президент США Дональд Рейган у 1989 році. Він – перший із політиків випробував на собі дію ботоксу задля збереження краси.

1994 року препарат Ботокс офіційно реєструється в Росії. Він пройшов всі клінічні випробування, – і з цього часу почалася його тріумфальна хода, як малоінвазивна процедура.

Ботокс у косметології: для чого застосовується?

У ін’єкцій ботулотоксину є два цільові призначення: косметичне та лікувальне. Ми поговоримо про перше. Процедура в косметології застосовується для:

  • розгладжування зморшок та корекції заломів на шкірі в таких зонах, як лоб, міжбров’я, навколо очей та губ.
  • ефекту ліфтингу особи. Ботулінотерапія допомагає не тільки розгладити мімічні зморшки, але й створити ефект ліфтингу, тобто підняти опущені з віком м’язи.
  • коригування губ. Під час ін’єкцій блокується м’яз рота, – і як результат – зникає звичка постійно підтискати губи.
  • зниження пітливості. Підвищеним потовиділенням піддаються пахвові западини, долоні, стопи.

Важливо – у клініках процедура виконується пацієнтам з 18-ти років. Головну роль грають свідчення. Якщо вони вже є в 20-25 років, то ін’єкції потрібно робити, щоб запобігти передчасному старінню. При цьому варто розуміти, що в 50 років ефект омолодження може бути не так яскраво виражений.

Чи є шкода від уколів краси?

Сьогодні ін’єкції препарату стали такими ж звичними, як і інші косметологічні процедури. Але досі дівчат лякають міфи: “після ботоксу сповзе обличчя”, “буде ще більше зморшок”, “обличчя стане маскою”. Це все казки, інакше процедура не була б такою популярною у всьому світі. Більше того, ботулінотерапія застосовується у дитячій медицині. Вона схвалена FDA — американським управлінням контролю якості лікарських засобів і має всю дозвільну документацію. Щоб не вірити міфам, потрібно розуміти, як працюють ін’єкції ботокса.

Препарати та процедури

 

Як діють ін’єкції ботоксу?

Як ви зрозуміли, препарати ботулотоксину містять у собі отруту, що впливає на нервові імпульси, які відповідають роботу м’язів. Завдяки блокуванню м’яз розслаблюється, а шкіра розгладжується. Як результат – усуваються зморшки. Препарат діє місцево – тільки на той м’яз, в який була зроблена ін’єкція.

Ін’єкції рекомендовані для вирішення таких естетичних проблем:

  • розгладжування дрібних і глибоких зморшок периобітальної області та зоні міжбров’я;
  • усунення гравітаційних зморшок на лобі та області носогубного трикутника;
  • поліпшення овалу обличчя, надання шкірі свіжого та підтягнутого вигляду.

Тривалість маніпуляції – 10-15 хвилин, залежно від кількості зон.

Через скільки днів після ін’єкції видно результат?

Ботокс починає працювати миттєво – відбувається зв’язок молекул та нерва. Але результат процедури, повне розгладжування зморшок пацієнт бачить не відразу. Це викликано тим, що деформована шкіра не може швидко розгладитися. Зморшки та «заломи» починають поступово йти через 2-3 дні після процедури. У деяких випадках, залежно від індивідуальних особливостей організму, потрібно до 14 днів.

Процедура безпечна для організму людини і не викликає звикання!

Рекомендації для стійкого ефекту

Результат ботоксу можна покращити, якщо перед ним пройти курс плазмоліфтингу або мезотерапії. Плазмоліфтинг – омолодження та оздоровлення шкірного покриву власною плазмою – підготує шкіру до ін’єкцій, а також сприятиме тому, що препарат діятиме довше. Курс мезотерапії також рекомендується пройти перед уколами краси. Препарати для мезотерапії (коктейль із гіалуронової кислоти, вітамінів та мінералів) активізують роботу клітин і потім «уколи» працюватимуть ефективніше.

Після ін’єкцій ботоксу не рекомендується:

  • -вживати алкоголь (3 дні),
  • відвідувати активні спортивні тренування (3 дні),
  • приймати гарячу ванну, відвідувати сауни та лазні (до 7 днів).

Стійкість ефекту від уколів краси залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта. За статистикою, зморшки та «заломи» розгладжуються на 3-4 місяці. Після цього процедуру за бажання варто повторити.

Уколи краси: наслідки роботи некваліфікованих майстрів

Уколи краси, безперечно, дуже популярні серед дівчат, які хочуть виглядати молодими та доглянутими. Тому коли є високий попит, з’являється багато пропозицій. На жаль, не завжди якісні. Останніми роками зросла кількість проведення процедури в домашніх умовах некваліфікованими косметологами. Результат таких ін’єкцій, як то кажуть, в наявності. З легких наслідків: свербіж, почервоніння обличчя, опущення чи набряк повік, гематоми, підвищення температури тіла. Зазвичай така побочка проходить протягом 3-5 днів, але, у деяких випадках, при індивідуальній реакції організму може зберігатися до 2-х тижнів.

Безпека процедури визначається такими умовами:

  • кваліфікація та досвід спеціаліста. У добрих клініках ін’єкції Диспорту роблять пластичні хірурги, а також лікарі-косметологи;
  • місце введення препарату;
  • дозування;
  • спосіб життя пацієнта.

Чим ботокс кращий за інші процедури?

  1. Швидкий ефект. Пацієнт отримує бажаний ефект через кілька днів.
  2. Відсутній реабілітаційний період. Відразу після маніпуляції людина повертається до звичного способу життя. Ін’єкції ботоксу часто називають процедурою «обідньої перерви».
  3. Альтернатива пластичної операції. Ботулотоксин дозволяє відстрочити проведення пластичної операції.
  4. Абсолютна безпека. Клінічні випробування препаратів довели їхню безпеку для організму людини.

Укол краси

Три найпопулярніші питання від пацієнтів про ін’єкції ботоксу

  1. Чи правда, що після ін’єкцій ботокса обличчя буде, як маска?

– Це міф. Міміка повністю зберігається. Дози препарату невеликі, а також впливають на певну зону. Людина сміється, усміхається, але тільки без зморшок!

  1. На ботокс буває алергія?

– Дуже рідко. Це один із найбільш гіпоалергенних препаратів.

  1. Чи можна звикнути до ботоксу?

– Так, але тільки у позитивному ключі – пацієнти звикають виглядати добре. Їм подобається гладке обличчя без зморшок та заломів.

Вперше в Україні! Лазер Stellar M22 вже у Vidnova

Вперше в Україні! Ексклюзивно в клініці естетичної медицини Vidnova – найкращий лазер для догляду за шкірою Stellar M22 Lumenis! Це означає, що всім нашим пацієнтам доступні інноваційні процедури з фотоомолоджування на багатофункціональній платформі. Stellar M22 – доведена до досконалості система від американської компанії Lumenis, яка є першопрохідником IPL-технологій. У світі лазерної косметології – це «космічний

Клініка європейського стандарту

Клініка Vidnova – медичний заклад, але також місце для покращення зовнішності і здоров’я, підвищення життєвого тонусу, поліпшення якості життя. тут тепла атмосфера, що знімає стрес і страхи, що обіцяє сервіс і комфорт високого рівня. клініка має власну систему цінностей. вибудовує культурну концепцію «wellness»: здоров’я не тільки тіла, а й розуму, духу. пацієнт приходить за медичними

Нова послуга у клініці Vidnova – трихоскопія!

Зустрічайте нову послугу у клініці Vidnova – трихоскопія – цифрова діагностика волосся. Діагностику волосся та шкіри волосистої частини голови ми проводимо на сучасному трихоскопі Dino Lite Polarizer. Це надточна відеокамера з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Про нову послугу розповідає лікар-косметолог, дерматовенеролог Вікторія Берегулько