Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пілінг обличчя

Пілінги – проста та затребувана косметологічна процедура. За ефективністю вона стоїть в одному ряду з ін’єкційними та апаратними методиками. Сучасні препарати для очищення малотравматичні та безпечні. Результат: «шкіра немовляти» – гладка, чиста, зволожена, здорове обличчя та впевненість у собі.

Пілінги: навіщо вони потрібні?

Пілінг очищає та оновлює поверхню дерми, коригуючи косметичні недоліки та надавши лікувальний ефект. По великому рахунку, хімічний склад надає поверхневий «опік», щоб рівномірно (частково або повністю) відлущити верхній роговий шар шкіри. У шарах дерми запускаються процеси відновлення, активізується вироблення колагену, еластину.

Лікар-дерматокосметолог регулює об’єм кислоти та глибину її впливу.

Пілінги особи в Запоріжжі та Дніпрі

Показання для пілінга обличчя

Процедура рекомендується у таких випадках:

  • перші вікові зміни, що настають після 25-ти років – дрібні мімічні зморшки, провисання шкірного покриву;
  • нерівна поверхня шкіри;
  • акне, розширені пори, вугровий висип, підвищена жирність обличчя. Відбувається очищення дерми від висипань, гнійникових виразок, чорних цяток;
  • постакне, рубці;
  • сезонна та вікова пігментація, ластовиння;
  • тьмяний колір обличчя.

Лікарі-дерматокосметологи клініки Vidnova у Львові та Запоріжжі працюють із провідною професійною лінією препаратів високого класу.

Протипоказання

Процедура має низку протипоказань:

  • дерматологічні захворювання у місцях проведення процедури (псоріаз, екзема);
  • ушкоджений шкірний покрив (відкриті рани, подряпини);
  • алергія на компоненти препаратів;
  • підвищена чутливість шкіри.

До відносних протипоказань відносяться герпес під час рецидиву, інфекційні захворювання (підвищена температура тіла), вагітність, лактація.

Типи пілінгів

Пілінги: Які бувають? У клініці Vidnova застосовуються кілька видів, які відрізняються за видом використовуваної кислоти. Вони спрямовані на усунення естетичних та дерматологічних дефектів.

Саліциловий пілінг

Застосовується найчастіше на вирішення косметологічних проблем завдяки універсальності. По концентрації та РН методика може бути або поверхневою, або серединно-поверхневою. Усуває підвищене «саловиділення», ефективне для лікування вугрової висипки, постакне, а також очищення жирної, схильної до запалень шкіри.

Істотно омолоджує дерму, не вдаючись до хірургічних втручань.

Мигдальний пілінг

Належить до класу «легких». Використовуються препарати на основі мигдальної кислоти. Прекрасно оновлює шкірний покрив, розгладжує дрібні зморшки, забезпечує ефект ліфтингу та стимулює клітини до повного оновлення. Ідеально підходить для гіперчутливої ​​дерми.

Перевага: можна проводити навіть улітку, за високої сонячної активності.

Пілінг Джесснера

Належить до середнього класу. Застосовується спеціальний хімічний склад – суміш саліцилової, молочної кислот та резорцину. Порівняно з іншими він викликає активне відлущування клітин шкіри. Через 4-5 днів відбувається повне оновлення покриву.

Глибину проникнення контролює лікар-дерматокосметолог.

ПІЛІНГ MEDICARE

Пілінг Medicare

Лінійка багатокомпонентних кислотних пілінгів, які, крім кислоти, містять екстракти рослин. Допомагає усунути пошкодження на шкірі, покращує її структуру. Дають м’яке лущення та високу ефективність.

Феруловий пілінг

Ефективний для усунення мімічних зморшок, пігментних плям, темних кіл під очима та інших недоліків шкіри.
У його основі – ферулова кислота, яка визнана найсильнішим рослинним антиоксидантом. Вона нейтралізує вільні радикали в клітинах, запобігаючи передчасному старінню. Завдяки їй виробляються природний колаген та еластин.

Азелаїновий пілінг

Поверхневе хімічне очищення шкіри. Крім азелаїнової кислоти до препарату часто додають молочну, лимонну, гліколеву, саліцилову та мигдальну кислоти. Прекрасно підходить пацієнтам з розацеа, акне, куперозом та іншими дерматологічними проблемами. Процедура відбілює шкіру.

Застосовується як базовий пілінг перед комплексним глибоким очищенням обличчя.

Пілінг «жовтий» ретиноловий

Заснований на застосуванні ретиноєвої кислоти, яка вважається штучним аналогом вітаміну А. Це одна з процедур, яка дозволяє отримати ефект «порцелянового та молодого» обличчя.

Молочний пілінг Argipeel (Аргіпіл)

Справжня знахідка для чутливої ​​шкіри обличчя, що в’яне, а також локального застосування в зоні навколо очей. Діючі речовини – молочна кислота та агринін.  Проводить зволожуючу та омолоджуючу дії, стимулює відновлення клітин.

Пілінг BioRePeelCl3 (Біорепіл)

Біорепіл називають “біоревіталізацією без ін’єкцій”. Це унікальний двофазний пілінг для обличчя. Він поєднує ревіталізуючий, біостимулюючий та відлущувальний ефекти. Дозволяє досягти вираженого ліфтинг-ефекту, покращує тонус дерми, усуває пігментні плями.

ІННОВАЦІЙНИЙ ПІЛІНГ PRX-T33

Інноваційний пілінг PRX-T33

Перший у світі пілінг “без наслідків”. Секрет полягає в унікальній формулі – комбінації трихлороцтової кислоти з перекисом водню. Препарат направлений на інтенсивне омолодження та активацію процесів відновлення. Після процедури не потрібне відновлення: немає лущення, почервоніння, подразнення.

Застосування можливе цілий рік, без прив’язки до температурного режиму.

Очікуваний ефект

Пілінги з кислотами дозволяють зробити шкіру м’якою, ніжною, гладкою, надають їй природної матовості, бархатистості. Ефективно шліфуються сіточка дрібних зморшок, дермальні заломи, усуваються пігментні плями, ластовиння, постакне, дрібні рубці.

Процедура чудово поєднується комбінованою чисткою обличчя, біоревіталізацією, ревіталізацією, карбокситерапією.

Рекомендований курс

Курс процедур формується залежно від типу препарату. Визначається індивідуально після консультації лікаря-дерматокосметолога.

Ціна пілінгу обличчя у Львові та Запоріжжі

Вартість професійного хімічного пілінгу у клініці Vidnova у Львові та Запоріжжі складає: 450-2500 грн. Ціна визначається виходячи з виду пілінгу + обсягу косметологічної процедури.

З повним переліком цін на косметичні процедури можна ознайомитись у розділі «Ціни».