Выбирай удобный способ связи:

Стоматолог-эндодонтист Екатерина Крьока: “Я хочу, щоб ви посміхалися”

Якщо людина не посміхається нам у відповідь, виникають нехороші думки. Але справа може бути не у її ставленні до нас, а в проблемних зубах. Щоб не стати людиною-несміяною, варто приділяти час своїй посмішці. Будь-які проблеми із зубами здатні вирішити професійні стоматологи клініки Vidnova. Вони відточили свою майстерність до рівня ювелірів. Про сучасну стоматологію та результат, який вражає, нам розповіла головна лікарка стоматологічного напряму клініки, стоматолог-терапевт-ендодонтист Катерина Крьока.

Интервью со стоматологом Екатериной Крьокой

  • Катерино, ви у професії вже 12 років. А чому ви вирішили стати саме стоматологом?

Я з дитинства дуже полюбляла вчитися. Закінчила школу з відзнакою, будь-які дисципліни давалися мені легко. Тож питання вибору професії довго залишалося відкритим. Мені хотілося вибрати таку сферу, де був би постійний розвиток, щоб я не занудьгувала з часом. Стоматологія на той момент була на піку свого розвитку, відбувався перехід від радянського підходу до приватного. І я чітко зрозуміла: саме ця професія цілком відповідає моїм вимогам. Так і є, я постійно розвиваюся, вдосконалюю навички, а нудьгувати нема коли!

  • Ваша спеціалізація – стоматолог-терапевт-ендодонтист. Чим займається ендодонтист?

Ендодонтист – лікар, який зцілює кореневі канали та всі пов’язані з ними захворювання, використовуючи мікроскоп. У Європі це вже окрема спеціальність, яка входить до загальної групи «терапія». І це по праву вважається найскладнішою галуззю у лікуванні зубів.

  • Які переваги надає використання мікроскопа у лікуванні зубів?

Мені так пощастило, що я ніколи у житті не лікувала зуби без мікроскопа! Людське око має обмежений ресурс, без використання оптики просто неможливо побачити всі проблеми зуба. Завдяки мікроскопу ми бачимо тріщини, мікротріщини, прихований карієс. Робота з оптикою Carl ZEISS EXTARO 300 перетворює роботу на ювелірну майстерність. Пацієнт це відчуває, адже точніші рухи, прицільне лікування є більш щадними як під час лікування, так і в період реабілітації.

  • Люди часто зневажливо або неуважно ставляться до стану ясен. До чого це може призвести?

Кровоточивість ясен – це перший симптом розвитку пародонтиту, запалювального процесу коло зубних тканин. А це не тільки ясна, це і зв’язувальний апарат зуба, кістки щелепи. Часто пацієнти пов’язують кровоточивість із сезонністю, подумують змінити зубну пасту. Але насправді треба одразу звертатися до стоматолога, бо на ранніх стадіях лікування набагато простіше.

Детальніше далі

Интервью со стоматологом Екатериной Крьокой

Впервые в Украине! Лазер Stellar M22 уже в Vidnova

Впервые в Украине! Эксклюзивно в клинике эстетической медицины Vidnova – лучший лазер по уходу за кожей Stellar M22 Lumenis! Это значит, что всем нашим пациентам доступны инновационные процедуры по фотоомоложению на многофункциональной платформе. Stellar M22 – доведенная до совершенства система от американской компании Lumenis, которая является первопроходцем IPL-технологий. В современном мире лазерной косметологии – это

Клиника европейского стандарта

Клиника Vidnova – медицинское учреждение, но также место для улучшения внешности и здоровья, повышения жизненного тонуса, улучшения качества жизни. здесь теплая атмосфера, снимающая стресс и страхи, обещающая сервис и комфорт высокого уровня. клиника имеет свою систему ценностей. выстраивает культурную концепцию «wellness»: здоровье не только тела, но и разума, духа. пациент приходит за медицинскими услугами, но

Новая услуга в клинике Vidnova – трихоскопия!

Встречайте новую услугу в клинике Vidnova – трихоскопия – цифровая диагностика волос. Диагностику волос и кожи волосистой части головы мы проводим на современном трихоскопе Dino Lite Polarizer. Это сверхточная видеокамера с оптическими линзами, дающими 200-кратное увеличение. О новой услуге рассказывает врач-косметолог, дерматовенеролог Виктория Берегулько