Обирай зручний спосіб зв'язку:

Найпопулярніші пластичні операції в Україні

Пластична хірургія – одна з найрозвиненіших галузей медицини в Україні. Тут застосовуються технології світового рівня, а лікарі постійно вдосконалюють свої навички. Все це – необхідні умови для конкуренції на ринку хірургічних послуг, адже в Україні працює кілька десятків клінік пластичної хірургії.

Список послуг, що надаються в різних клініках, може дуже відрізнятися. Є операції, які вважаються базовими – збільшення грудей, ліпосакція, < a href=”/plastika-nosa-rinoplastika-serv.html”>ринопластика, підтяжка та ін.

У списку послуг можуть бути досить екзотичні процедури – такі, як формування ямочок на щоках.

Перелік послуг у клініках пластичної хірургії в Україні постійно зростає: вітчизняні лікарі не хочуть відставати від колег у Європі, США та Азії.

Українська хірургія гарантує якість

Українська пластична хірургія має пошану у світі. У Європі визнають майстерність наших лікарів, регулярно запрошують до участі у міжнародних медичних заходах – конференціях, конгресах, майстер-класах.

Україна вважається привабливою країною і для проведення пластичних операцій. До нас приїжджають клієнти з інших країн, залучені високою якістю послуг та водночас демократичними цінами.

Бездоганний сервіс – ще одна перевага українських клінік. Тут кожна медсестра чи санітар не просто добре виконують свої обов’язки, а ще й дуже уважні до емоційного стану своїх пацієнтів. Українська пластична хірургія має, як кажуть британці, людське обличчя.

Лідер попиту – збільшення грудей

Найпопулярніша пластична операція в Україні та в усьому світі – це збільшення грудей.

Першу спробу збільшити груди було здійснено ще 1889 року. Тоді збільшення відбувалося за допомогою ін’єкцій парафіну і загрожує безліччю побічних ефектів, навіть могло загрожувати здоров’ю.

Силіконові імплантати увійшли у вжиток у 1960-ті роки. З того часу змінилося вже кілька поколінь імплантатів. Наразі лікарі у всьому світі використовують імплантати п’ятого покоління.

Особливості сучасних імплантатів:

  • Наповнювач із медичного, екологічно чистого та безпечного для здоров’я рідкого силікону.

Має вигляд досить густого гелю, що зберігає форму. Такий гель (його називають когезивний) не «розтікатиметься» в організмі навіть у разі механічного пошкодження імплантату. Наприклад, у разі травми. Кілька років тому сенсаційна подія у США підтвердила якість когезивного гелю. Жінці-поліцейському в груди потрапив дріб – і застряг у гелі імплантату. Незважаючи на те, що оболонка була пошкоджена, гель не розтікся.

  • Текстурована силіконова поверхня.

Пластичні хірурги прагнуть максимально зменшити прояви будь-яких побічних ефектів від пластичних операцій. Раніше досить поширеним (до 5% випадків) ускладненням після збільшення грудей було утворення капсулярної контрактури. Людський організм не відкидає силікон, але оточує його захисною капсулою із сполучних тканин. Найчастіше ця капсула тонка і дуже непомітна. Але бувало, що капсула наростала дуже сильно (у зв’язку з індивідуальними особливостями організму) і починала здавлювати імплантат, викликаючи неприємні відчуття. Потрібна була повторна операція для зрізання капсули.

Створення імплантатів із текстурованою поверхнею дозволило зменшити ризик прояву такого побічного ефекту до мінімуму (менше 1% випадків). Текстурована поверхня покрита крихітними жолобками. Сполучна тканина наростає, покриваючи і ці жолобки, які не дозволяють їй ставати більш щільною та товстою.

  • Довічна гарантія.

Сучасні імплантати дуже міцні, не загрожують розриви. Ви можете займатися екстремальними видами спорту, худнути чи набирати вагу, танцювати, підніматися в гори та літати за штурвалом літака – імплантати витримують будь-які навантаження.

У деяких випадках може знадобитися заміна імплантату:

  • При прямій травмі грудей.
  • При птозі тканин грудей та великому імплантаті – для корекції форми грудей.

Хоча в останньому випадку іноді застосовується підтяжка грудей мастопексія.

Збільшення грудей не тільки найпопулярніша, але ще й одна з найбезпечніших операцій. Найчастіше її проводять за допомогою ендоскопа, тобто без великих розрізів.
Відновлення після збільшення грудей відбувається протягом 4-6 місяців. Ця операція повертає віру у власну привабливість!

Ринопластика дарує аристократичні риси</ strong>

Ще Аристотель звернув увагу, яку важливу роль грає ніс людини – для цілісного сприйняття його зовнішності. В міру великий, гарний ніс врівноважує інші риси обличчя, надає образу завершеності. Так само при непропорційності носа гармонія обличчя порушується.

Шляхом численних досліджень було встановлено, що для жінок найпривабливішим залишається невеликий ніс, трохи кирпатий. Він надає образу більш молодий і привабливий вигляд. Чоловікам ідуть прямі носи.

Для краси жіночого обличчя важливо, щоб спинка носа була досить тонкою. Варто надати носу більшої витонченості, як зовнішність неймовірним чином змінюється. Саме з цієї причини ринопластика стала другою за популярністю операцією у світі. Більшість знаменитостей робила пластику носа.

Звісно, ​​ця операція може змінювати ширину спинки носа, а й величину його крил. Ринопластика часто робиться і за медичними показаннями, наприклад, якщо у людини порушено носове дихання. Риносептопластика – спеціалізована операція, спрямовану усунення цього дефекту.

В Україні багато клінік пропонують послугу ринопластики, але необхідно враховувати, що будь-яка помилка в цій ситуації може невпізнанно змінити обличчя. Тому краще звертатися до професіоналів, досвід яких підтверджено роками практики.

Ринопластику проводять під загальною анестезією. Як розповідають на хірургічних форумах пацієнти, які зробили цю операцію, дискомфорт після операції відчувається протягом кількох днів. Зате результати дуже позитивні: це усунення непропорційності, видалення горбинки, зменшення широких ніздрів, піднімання кінчика носа, лікування після перелому, поліпшення носового дихання.

Збільшення грудей і ринопластика по праву вважаються «масовими» операціями, оскільки їх роблять багато людей. Завдяки цим двом процедурам пластична хірургія перестала бути послугою з ярликом «елітна», адже її роблять обивателі з різних країн та міст. Всі люди хочуть подобатися собі та іншим, а пластична хірургія допомагає подолати будь-які перепони на шляху до краси та молодості!

Декілька десятків клінік пропонують різноманітні послуги, у тому числі досить екзотичні (такі, як формування ямочок на щоках).

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в