Обирай зручний спосіб зв'язку:

Боротьба зі зморшками: які методи найефективніші?

Намагаючись зберегти молодість, ми багато на що готові. Тут і дорога косметика і неймовірно дорогі процедури в салонах краси, і прийоми професійного візаж… Але зморшки все одно з’являються і стають глибшими.

Фахівці виділяють три найважливіші підходи у боротьбі зі зморшками.

Підхід перший: зупиняємо ранню старість

Багато написано про те, як слід харчуватися і як жити, щоб захистити організм від передчасного старіння. Все це поради можна звести до кількох:

  1. Харкуйте так, щоб не перевантажувати організм. Для цього їжте здорову їжу – овочі та фрукти, бобові, горіхи, рибу та м’ясо, крупи, варені, тушковані та печені (але не смажені!) страви. Чи не переїдайте. Не зловживайте солоним та солодким – так ми засмічуємо судини, уповільнюючи кровообіг і тим самим стимулюємо процес старіння в організмі.

  2. Пийте воду. Кількість споживаної рідини на день – питання спірне. Існує думка, що її має бути не менше 1,5-2 літрів, але насправді багато залежить від ваги людини умов її перебування (жарко або холодно), харчування, споживання рідких страв, потовиділення тощо. Розрахувати точну кількість необхідної на добу води може дієтолог.

  3. Займайтеся фізичними навантаженнями. Гіподинамія – одне з причин передчасної старості всіх органів прокуратури та тканин. Більше рухатися корисно і для серця та шкіри. Почніть хоча б із інтенсивних прогулянок на півгодини та ранкової (вечірні) зарядки. Чи не любите активний спорт? Тоді йдіть на йогу, яка допоможе розслабитися і розім’яти м’язи.

  4. Уникайте шкідливих звичок. Куріння здатне додати до десяти років до реального віку. Але все ж таки найстрашніша «шкідлива звичка» – це порушений режим сну. Незважаючи на поради сомнологів, люди все одно лягають, коли їм зручно, як це продиктовано їх графіком і ритмом життя. Але спати хоча б 7 годин на добу потрібно, щоб організм відновлювався!

Підхід другий: дбаємо про шкіру

Шкіру треба берегти від ультрафіолету, що руйнує її. Для цієї мети справді існує спеціальна косметика. А щоб вона була ефективною – потрібно індивідуально підібрати потрібний УФ-фільтр з дерматокосметологом.

Турбота  про шкіру – це також регулярне живлення клітин. Для чого існують лікувальні маски, а також більш дієві процедури, що глибоко проникають – наприклад, мезотерапія. Остання передбачає активне харчування шкіри вітамінними коктейлями (за допомогою ін’єкцій).

Турбота про шкіру – це очищення її від шлаків. З одного боку з цією функцією справляється непоганий обмін речовин. Але допомогти йому можна і потрібно. І тому існують методики очищення. Найпростіші – скрабування у домашніх умовах. Але ефективніші, з реальним ефектом омолодження та знищення зморшок – це процедури косметичних клінік. Наприклад, хімічні пілінги, шліфування шкіри лазером, дермабразії.

Підхід третій: омолоджуємо шкіру

Як би не намагалися люди продовжити молодість, а все одно роки беруть своє. Особливо на нас позначаються стреси. Міміка, як негативна, і позитивна, відкладає свої відбитки на особі. Це зморшки та складки, помітні вже до 28 років.

Усунення явних і помітних зморшок слід довірити професіоналу.

Існує кілька методик для маскування зморшок:

  1. Ін’єкції ботоксу – препарат тимчасово (і непомітно!) знерухомлює деякі м’язи, які викликають появу зморшок.

  2. Контурна пластика – в шкіру вводяться натуральні «наповнювачі» на основі природної для людини гіалуронової кислоти. Зморшки розгладжують “зсередини” – вирівнюючи наповнювачем шкірний рельєф.

  3. Ліпофілінг – вид контурної пластики, коли замість синтезованого наповнювача використовується власна очищена жирова клітковина.

  4. Підтяжка шкіри – застосовується у випадках, коли вікові ознаки вже дуже помітні і не піддаються корекції малоінвазивними методами. Підтяжки бувають різними (це і підтяжка брів, і підтяжка грудей >). Підтяжка обличчя та шиї – це видалення надлишку розтягнутої з роками шкіри. Ефект явного омолодження закріплюється на роки (через десятиліття людина все ще виглядає набагато молодшою ​​за своїх однолітків).

Бережіть своє здоров’я!

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в