Обирай зручний спосіб зв'язку:

Нижня транскон’юктивальна блефаропластика: у чому її переваги?

Важко знайти людину, яка жодного разу в житті не чула висловлювання «Очі – дзеркало душі». Чи не тому багато людей прагне всіма силами зберегти молодість свого погляду? Але часті стреси та недосипання, зайве вживання кави та шкідливі звички залишають свій слід на обличчі, який непросто усунути.

Транскон’юктивальна блефаропластика – безшовний і малотравматичний метод видалення гриж (або «мішків») під нижнім століттям. Ця операція дає можливість швидко та безболісно омолодити погляд. Транскон’юктивальна блефаропластика рекомендована пацієнтам у молодшому віці, коли шкіра ще досить еластична для самостійного відновлення.

Чим відрізняється транскон’юктивальна блефаропластика від традиційної пластики нижніх повік?


Транскон’юктивальна блефаропластика має явні переваги:

  • У місці хірургічного доступу шви не накладаються.
  • Короткий період реабілітації.
  • Низька ймовірність виникнення ускладнень.
  • Транскон’юктивальна блефаропластика малотравматична для організму.

Як підготуватися до операції?

Транскон’юктивальна блефаропластика вимагає певної підготовки з боку пацієнта. Нижче наведено перелік типових рекомендацій задля досягнення оптимального результату.

  • За 2 тижні до оперативного втручання обмежити куріння та вживання спиртних напоїв, припинити вживання препаратів, що розріджують кров.
  • На перший тиждень реабілітації максимально розвантажити свій повсякденний список справ, щоб створити благотворні умови для відновлення.
  • Сходити на консультацію до окуліста та здати призначені хірургом аналізи.
  • Хірургічне втручання у жінок не повинно співпадати з початком менструального циклу.

Транскон’юктивальна блефаропластика – популярна пластична косметична операція. Це найбільш безпечний спосіб видалити обвислу шкіру і отримати природний красивий погляд після операції.

Автор:

Кононыхин Иван Вадимович
Кононихін Іван Вадимович

пластичний хірург

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в