Обирай зручний спосіб зв'язку:

Як прибрати розтяжки на грудях: косметичні засоби чи операція?

Чому з’являються розтяжки на грудях?

Розтяжки на грудях, або стрії, з’являються в результаті швидких змін у жіночому організмі, до якого він не встигає пристосуватися. В основному це надмірне натяг шкіри, наприклад, в період лактації. Після завершення лактації молочні залози зменшуються у розмірі, а от шкірні тканини не завжди можуть з тією самою швидкістю відновити свою еластичність. Як наслідок маємо розтяжки на грудях. Спочатку вони мають рожевий відтінок, але з часом циркуляція крові в цих ділянках слабшає, а шкіра блідне. Тому давніші стрії зовні нагадують рубці та шрами на шкірі. Ще одна причина появи розтяжок на грудях – різка зміна ваги.

Чи можна усунути розтяжки на грудях косметичними засобами?

У домашніх умовах позбутися розтяжок на грудях практично неможливо. Але запобігти їх появі цілком реально. До проблеми потрібно підходити комплексно:

  • щоденний контрастний душ підвищує еластичність шкіри, покращує її тонус;
  • протирання шкіри шматочками льоду дають ліфтинг-ефект;
  • пілінги з натуральних інгредієнтів допомагають регенерації шкірних тканин.

Комплекс вправ для грудного м’яза та спеціально підібране харчування не є гарною профілактикою розтяжок на грудях. А ось «чудодійні» косметичні засоби на практиці виявляються менш ефективними. Шкоди від них зазвичай немає, але й користі також.

Як видалити розтяжки на грудях?

Якщо розтяжки на грудях тільки почали з’являтися, зупинити цей процес допоможуть косметологічні процедури:

  • Обертання з використанням косметичної глини, морських водоростей або ароматичних масел;
  • Мікродермабразія;
  • Мезотерапія;
  • Хімічний або лазерний пілінг.

Кількість процедур для згладжування розтяжок на грудях підбирається індивідуально, залежно від розмірів ураженої області. Але це не завжди може дати бажаний ефект. Зробити розтяжки на грудях максимально непомітними можна за допомогою мастопексії. Ця пластична операція підтягує обвислу після грудного годування шкіру і молочні залози, завдяки чому бюст ставати пружним і підтягнутим, а стрії при цьому практично не видно.

Лікування розтяжок на грудях у клініці Vidnova

Мастопексія (підтяжка молочних залоз) виконує під загальним наркозом. Після хірургічного втручання пацієнтці слід перебувати під наглядом у стаціонарі клініки до 3-х діб. Весь період реабілітації займає щонайменше 4-6 тижнів. Але кінцевий результат вартий того, щоб пройти через весь цей шлях. Результат мастопексії – це не тільки покращення форми бюста, його пружності, але й максимальне розгладжування розтяжок на грудях. Крім того, одночасно з підтяжкою шкірних тканин можна також збільшити груди, встановивши імплантати, що ефективно розправляє розтяжки на грудях.

Клініка пластичної хірургії «Vidnova» спеціалізується на таких операціях вже більше 10 років. Ми дбаємо про безпеку наших пацієнтів, тому кількість щасливих жінок, які покращили свою зовнішність, а з нею і своє життя, невпинно зростає. Ви можете бути одним із них!

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,

Мікрострумова терапія в 2023 році – поради від Vidnova

Апаратний спосіб впливу мікрострумами на шкіру – один із затребуваних методів омолодження сучасної косметології. Клінічно підтверджено позитивну дію струму низької частоти на м’які тканини. Досягається комплексний ефект як стимуляції різних процесів, підтяжки обличчя, омолодження, підвищення тонусу, навіть загоєння мікротравм. Процедура є абсолютно безпечною, тому показана як для тіла, так і для обличчя. Навіть один сеанс

Омолодження обличчя після 40 років: методи та поради

З настанням зрілості на перше місце виходить професійний догляд за шкірою. Слід відмовитися від самолікування та експериментів, враховувати гормональні та інші зміни в організмі. Важливо знайти спеціаліста, який допоможе з комплексним індивідуальним доглядом, проведенням цілої програми з омолодження та підтримки здорового стану обличчя. Чому ми старіємо? З віком зменшується гормональна секреція, знижується швидкість метаболізму, епідерміс