Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пластика грудей після грудного вигодовування

У нашому суспільстві прийнято вважати, що з радістю материнства мало яке почуття ще може зрівнятися. Але якщо Ваш погляд зупинився на заголовку нашої статті, то Вас напевно турбує зворотний бік цієї медалі, а саме те, як позначається годування дитини на зовнішньому вигляді жінки.
Пластика грудей після грудного годування є, мабуть, однією з найбільш затребуваних процедур у світі пластичної хірургії. Молоді мами відзначають, що з завершенням лактації молочні залози втрачають свій об’єм і пружність, починають обвисати, на шкірі помітні розтяжки. Давайте розберемося, чому це відбувається, і чи справді пластика грудей після грудного годування єдина можливість повернути колишні форми.

Як міняються жіночі молочні залози в період лактації?

Нерідко трапляється так, що про свою вагітність жінка дізнається, відчувши нові, не відомі раніше відчуття в грудях. Вже в перші дні вона стає незвично пружною та чутливою, починає помітно збільшуватися в обсязі, стає важчою.
Внаслідок перерахованих змін шкіра бюста розтягується. Іноді це може супроводжуватися дискомфортними та малоприємними відчуттями. Після завершення лактації протоки залози звужуються назад, а от шкірні покриви за ними не завжди встигають, і як результат – бюст стає помітно обвислим, а шкіра в’ялою і малопривабливою. Щоб вирішити цю проблему раз і назавжди, потрібна пластика грудей після грудного годування.

Пластика грудей після грудного годування: у чому її особливості?

Сьогодні косметичний ринок пропонує велику кількість «чудодійних» засобів, які в результаті виявляються малоефективними. Гарантовано зробити бюст по-молодому привабливим може тільки пластик грудей після грудного годування. І ось чому:

• Пластична операція дає довічний результат. Єдине, що може на нього вплинути – наступна вагітність та лактація, різка зміна ваги.

• Естетична корекція не позбавляє жінку можливості знову годувати дитину своїм молоком.

Пластика грудей після грудного годування передбачає видалення надлишків шкіри, за рахунок чого бюст набуває свого колишнього вигляду. Докладніше про операцію з підтяжки молочних залоз Ви можете прочитати за посиланням. Для досягнення максимального і навіть вау!-ефекту можна додатково встановити імплантати.

Не пропустіть можливість дізнатися більше про особливості пластики грудей після грудного годування та отримати розгорнуті відповіді на пов’язані з нею питання! Просто запишіться на безкоштовну консультацію пластичного хірурга у клініці Vidnova. Зробити це можна онлайн або за тел.: +38(067)63-48-120, +38(044)390-96-90, +38(061)21-40-333.

Пластика грудей після грудного годування – Ваша можливість виглядати так, як Ви хочете, і почувати себе чудово!

Климактеричний горб на шиї – як прибрати

Локальні жирові відкладення в районі нижнього шийного/верхнього грудного відділів часто називають “холкою”, “вдовиним” або клімактеричним горбом. Проблема видна візуально, може з часом призвести до сутулості та згорбленої фігури. Відхилення в переважній більшості утворюється у жінок певного віку. Впливає як на естетику образу, а й у фізичні параметри, працездатність і здоров’я. Залежно від ступеня розвитку та

Як прибрати пігментні плями на обличчі

Пігментація – зміна кольору шкіри на окремих ділянках. Проявляється у вигляді плям різного розміру від світло-до темно-коричневого відтінку.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,