Обирай зручний спосіб зв'язку:

Мікрострумова терапія для обличчя – процедура №1 для збереження молодості

Мікрострумова терапія для обличчя (мікроструми) передбачає стимуляцію клітин дерми та підшкірних шарів електричним струмом з мінімальною амплітудою та частотою. Такий спосіб впливу активізує обмінні процеси, що відбуваються в клітинах, і покращує роботу кровоносних судин. Глибоко проникаючи в шкірний покрив, мікроструми прибирають застійні явища в тканинах, прискорюють мікроциркуляцію крові і струм лімфи.

МІКРОТОКОВА ТЕРАПІЯ: ЯК ПРОХОДИТЬ

Під час первинної консультації у лікаря-дерматокосметолога визначається специфіка наявної проблеми та вибирається індивідуальна програма лікування. Потім, після очищення обличчя та нанесення на нього особливої ​​косметики з підвищеним вмістом поживних речовин, фахівець приступає до обробки обраної зони. >імпульсним струмом низької частоти.

Перший етап впливу спрямований на лімфодренаж та виведення набряків. Потім косметолог за допомогою легких рухів електродів стимулює підшкірні шари, вводячи в них іонізуючі речовини. Наприкінці процедури проводиться інтенсивне зволоження та живлення.

Мікрострумова терапія не передбачає ніяких неприємних відчуттів, а відразу після неї шкіра виглядає більш доглянутою та гладкою. Після проведення мікрострумів досить використовувати звичні вам косметичні засоби, відповідні вам за типом шкіри.

У ЧОМУ СПЕЦИФІКА НАДАНОГО ВПЛИВУ?

Вплив на шкіру та підшкірні тканини за допомогою струму надмалої частоти та амплітуди відкриває широкі можливості з погляду естетичної медицини. Мікрострумова терапія активізує вироблення власних еластинових і колагенових волокон, випромінює тонус м’язів, що відповідають за мімічні зморшки, прискорює лімфодренаж і успішно виводить набряки.

Послідовна дія, що надається мікрострумами на лімфатичні та кровоносні судини, а також лицьові м’язи, випромінює загальний стан шкіри, а також її зовнішній вигляд. Відновлюється нормальна активність клітин, приходять у норму всі процеси, що протікають в них, посилюються природні захисні функції.

МІКРОТОКОВА ТЕРАПІЯ: ПЕРЕВАГИ ПРОЦЕДУРИ

 1. М’який та делікатний вплив на тканини. Під час процедури електричний струм спрямовано впливає на організм на клітинному рівні, покращуючи метаболізм та стимулюючи струм крові та лімфи.
 2. Відмінна сумісність з іншими методами впливу. Мікроструми збільшують ефективність косметичних засобів та методик, спрямованих на боротьбу з набряклістю тканин. Також вони поєднуються з іншими косметологічними процедурами – плазмоліфтингом, біоревіталізацієюбезін’єкційною мезотерапією.
 3. Безпека та відсутність відновлювального періоду. Мікрострумова терапія для обличчя не має на увазі порушення цілісності шкіри, завдяки чому відсутня ризик виникнення та розвитку ускладнень, а також необхідність відновлення після процедури.

ПОКАЗИ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

 • схильність до набряклості;
 • вікові зміни;
 • в’ялість, втрата тонусу та зниження еластичності шкіри обличчя та тіла;
 • підтяжка проблемних зон на тілі (ягідниці, груди);
 • боротьба із зовнішніми ознаками целюліту;
 • прискорення відновлення після пластичних операцій.

Мікрострумова терапія практично не має вікових обмежень завдяки м’якому та безпечному впливу. За допомогою даної методики молоді дівчата зможуть вирішити проблеми висипу вугрів, підвищеного вироблення шкірного сала і комедонів. Тим, хто стикається з проблемою перших зморшок, мікроструми допоможуть запустити вироблення колагену, активізувати обмінні процеси та призупинити старіння. Зрілі жінки за допомогою цієї апаратної методики успішно впораються з віковою гіперпігментацією, втратою тонусу та зморшками.

КОЛИ МОЖНА ПОМІТИТИ ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ?

Мікрострумова терапія для особи відноситься до розряду швидкодіючих методик. Вже один сеанс дасть помітні результати: розгладяться дрібні зморшки, підвищиться тонус шкіри. Але для того, щоб досягти стійкого ефекту омолодження, доведеться пройти курс із 10-12 сеансів. Після курсу пацієнт отримує такий ефект:

 • виходять набряки, і зменшуються обсяги тіла;
 • підтягується шкіра обличчя та тіла;
 • зменшується кількість і глибина зморшок;
 • підвищується еластичність шкіри, вона стає більш пружною;
 • проходить вугровий висип та розацеа;
 • стає менш вираженим друге підборіддя;
 • колір обличчя стає рівним і сяючим;
 • зменшується глибина вікових та мімічних зморшок.

Надалі успішність збереження результату залежатиме від домашнього догляду та регулярного проведення підтримуючих процедур.

Мікрострумова терапія для обличчя доступна у клініці Vidnova. Консультація у лікаря-дерматокосметолога безкоштовна. Про вартість процедури можна дізнатися у розділі “Ціна“.

Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(096)214-03-33 або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,

Мікрострумова терапія в 2023 році – поради від Vidnova

Апаратний спосіб впливу мікрострумами на шкіру – один із затребуваних методів омолодження сучасної косметології. Клінічно підтверджено позитивну дію струму низької частоти на м’які тканини. Досягається комплексний ефект як стимуляції різних процесів, підтяжки обличчя, омолодження, підвищення тонусу, навіть загоєння мікротравм. Процедура є абсолютно безпечною, тому показана як для тіла, так і для обличчя. Навіть один сеанс

Омолодження обличчя після 40 років: методи та поради

З настанням зрілості на перше місце виходить професійний догляд за шкірою. Слід відмовитися від самолікування та експериментів, враховувати гормональні та інші зміни в організмі. Важливо знайти спеціаліста, який допоможе з комплексним індивідуальним доглядом, проведенням цілої програми з омолодження та підтримки здорового стану обличчя. Чому ми старіємо? З віком зменшується гормональна секреція, знижується швидкість метаболізму, епідерміс