Обирай зручний спосіб зв'язку:

Отопластика: особливості проведення операції

Отопластика – хірургічна операція з корекції форми вуха. Вона може бути естетичною чи реконструктивною. Мета естетичної корекції – покращити зовнішність людини, виправивши косметичні недоліки – лопавухість, неправильну форму або асиметрію вушної раковини.

Пластичний хірург клініки Vidnova Світлана Работенко розповідає, як підготуватися до пластики вух, коли її не рекомендується проводити, а також скільки триває період відновлення.

Підготовка до операції

Підготовка до хірургічного втручання завжди починається з очної консультації у пластичного хірурга. Спеціаліст визначає свідчення до оперативного втручання, дає рекомендації, а також призначає день операції.

Корекція вух не вимагає особливої ​​підготовки, проте рекомендується:

  • за 2 тижні відмовитися від тютюнопаління або скоротити кількість сигарет, що викурюються. Тютюнопаління може негативно позначитися на загоєнні тканин у період реабілітації. Це стосується також прийому алкоголю;
  • припинити прийом аспірину та певних протизапальних препаратів. Вони можуть викликати підвищену кровотечу.
  • про всі препарати, у тому числі, БАДи, вітаміни, попередити фахівця.

Перед операцією пацієнт здає аналізи у власній лабораторії клініки. За їхніми результатами приймається рішення щодо її проведення.

Пацієнтам з інших міст та країн пропонуємо поєднати консультацію+обстеження+операцію в 1 день.

Протипоказання

Пластика вух має протипоказання як будь-яке оперативне втручання. Її проведення не рекомендується у таких випадках:

  • онкологічні захворювання,
  • тяжкі хронічні захворювання на стадії загострення,
  • некомпенсований цукровий діабет,
  • порушення згортання крові,
  • імунодефіцитні стани,
  • період вагітності, грудного вигодовування.

Часто на консультації пацієнти запитують – у якому віці можна робити корекцію? В даному випадку її можна проводити дітям з 6-7-ми років. До цього віку вже завершено формування вушних раковин. Однак дуже важливо, щоб дитина була готова до операції і мотивована. Інакше вона стане психологічним стресом для малюка.

Ризики при отопластику

Як проходить отопластика та який відсоток ускладнень після неї? Сьогодні завдяки сучасним технологіям корекція вушної раковини вважається малоінвазивним втручанням.

Скільки триває реабілітаційний період

Як проводиться отопластика? Найчастіше під місцевою анестезією. У хрящ вуха вводиться розчин анестетика. Пацієнт перебуває у свідомості, але нічого не відчуває. Дія місцевої анестезії фахівці порівнюють з анестезією у кріслі у стоматолога.
Через 1:00 після втручання можна їхати додому. Перші 2-3 дні можуть спостерігатися набряклість, відчуття розпирання, синці.

Усі дискомфортні відчуття знімаються знеболюючими.

Повернутись до активного життя, хоч у басейн, сауни можна за 1 місяць.

Рекомендації пацієнтам

Коли знімають шви після отопластики? Ми працюємо нитками, що саморозсмоктуються, тому шви знімати не потрібно. Також не потрібно спеціального догляду за швами . Плановий огляд за 1 місяць. Це дуже зручно для іногородніх пацієнтів.
Коли знімати пов’язку після пластики вух? Пацієнт ходить в еластичній пов’язці, що фіксує, 2 тижні цілодобово. Потім її можна надягати лише на ніч, щоб фіксувати проопероване вухо. До речі, пов’язку можна замінити на щільну бандану, щоб урізноманітнити свій імідж.
Коли краще робити отопластику? Вона не має сезонності. Температура не впливає на реабілітаційний період.

Переваги проведення отопластики

Де краще робити отопластику? Звісно, ​​у клініці, яка відповідає європейським стандартам. Обов’язково почитайте відгуки про медичний заклад, а також хірурга, який проводитиме операцію.

Ми завжди рекомендуємо приходити на очну консультацію до фахівця, на якій ви зможете поставити всі питання, що цікавлять. Пластичний хірург Світлана Работенко консультує безкоштовно у Запоріжжі та Дніпрі.

Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38 (096) 214-03-33 або залишити онлайн-заявку.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,

Мікрострумова терапія в 2023 році – поради від Vidnova

Апаратний спосіб впливу мікрострумами на шкіру – один із затребуваних методів омолодження сучасної косметології. Клінічно підтверджено позитивну дію струму низької частоти на м’які тканини. Досягається комплексний ефект як стимуляції різних процесів, підтяжки обличчя, омолодження, підвищення тонусу, навіть загоєння мікротравм. Процедура є абсолютно безпечною, тому показана як для тіла, так і для обличчя. Навіть один сеанс

Омолодження обличчя після 40 років: методи та поради

З настанням зрілості на перше місце виходить професійний догляд за шкірою. Слід відмовитися від самолікування та експериментів, враховувати гормональні та інші зміни в організмі. Важливо знайти спеціаліста, який допоможе з комплексним індивідуальним доглядом, проведенням цілої програми з омолодження та підтримки здорового стану обличчя. Чому ми старіємо? З віком зменшується гормональна секреція, знижується швидкість метаболізму, епідерміс