Обирай зручний спосіб зв'язку:

ТОП кращих пластичних хірургів України та Києва

Створити ідеальну зовнішність, повернути форми після пологів, уповільнити час, щоб радіти своєму відображенню в дзеркалі… Про це мріють як дівчата, так і дами бальзаківського віку. Більше того, вони знають – це можливо. Пластична хірургія міцно увійшла до нашого життя. Вже нікого не здивувати збільшенням грудей, підтяжкою обличчя, ліпосакцією та пластикою повік. Інше питання: кому довірити найцінніше – свою красу та здоров’я?

Ми склали рейтинг найкращих пластичних хірургів України, яких природа наділила золотими руками.

Едгар Камінський

КамінськийInstagram: edgar_kaminskyi</a >

Сайт: dredgar.com

Едгар Камінський – найпопулярніший та найвідоміший київський пластичний хірург. Без перебільшення можна сказати, що він вивів пластику на новий рівень, прирівнявши її до мистецтва.

Довгий час Камінського знали, як чоловіка Слави (руденької) із гурту «НеАнгели». У 2016 році він зумів привернути увагу аудиторії до своєї персони, провівши операцію зі збільшення грудей у ​​прямому ефірі Periscope. Камінський не лише показав оголену дівчину на операційному столі, а й зробив селфі на її тлі, а знімок розмістив у своєму акаунті Instagram. Після трансляції на молодого та сміливого пластичного хірурга почали підписуватися люди зі свого світу.

Сьогодні в акаунті Instagram у Едгара Камінського 267 тис. передплатників. В особистому профілі він ділиться фото-lifestyle, а також розповідає про рівень сучасної медицини в Україні. Сторінка виглядає стильно та яскраво, але на ній немає результатів до-після. Під робочі моменти у пластичного хірурга відведено сторінку dr_edgar. На ній багато корисної інформації про особливості пластики та, звичайно, представлені результати операцій.

Едгар Камінський продовжує оперувати у київській клініці «Гармонія». Незважаючи на те, що він відкрив власну клініку Kaminskyi.clinic. У ній лікар проводить консультації та огляди, а його команда виконує косметологічні процедури та УЗД. Камінський спеціалізується на пластиці носа (ринопластику), маммопластику (частіше – збільшенні грудей) та пластиці повік. До його послуг вдаються заможні українські зірки та блогери. Кілька місяців тому у Камінського зробила ринопластику блогер із Івано-Франківська Саша Пустовіт.

Світлана Работенко

РаботенкоInstagram: svetlanarabotenko

Сайт rabotenko.com

Срібло у рейтингу пластичних хірургів України отримує пластичний хірург, чарівна дівчина та за сумісництвом мама трьох дітей – Світлана Работенко. З 2019 року доктор є членом Американського товариства пластичних хірургів (ASPS). Лише два пластичні хірурги мають це звання в Україні.

Світлана Работенко займає унікальну нішу – відновлення після пологів. Основна аудиторія пацієнтів – молоді мами, які мріють повернути втрачені форми після пологів та лактації. Спеціалізація: пластика грудей (мамопластика), підтяжка живота (абдомінопластика), а також суміщені операції. До речі, кілька місяців тому Работенко поновила форми мамі двох дітей та популярному українському блогеру з Дніпра Вікторії Кіктенко. За згодою Вікторії операція зі збільшення грудей транслювалася у прямому ефірі Instagram.

Також Работенко робить ринопластику (пластику носа) та пластичні операції, спрямовані на омолодження (пластика повік, ліпофілінг особи, SMAS-підтяжку особи).

В обліковому записі Instagram у Світлани Работенко 38 тис. передплатників. На її сторінці гармонійно вживаються особисті та сімейні фотографії з результатами фото та відео операцій.

Ростислав Валіхновський

ВаліхновськийInstagram: rostyslav_valikhnovski</a >

Сайт valikhnovskimd.com

Ростіслав Валихновський – один із топових пластичних хірургів України, який відомий по телепередачах «Поверніть мені красу», «Сніданок», «Стосується кожного».

Він переважно займається реконструктивною пластикою, а також береться за найскладніші випадки – опіки, ожиріння, вроджені та набуті травми.

Валіхновський народився в сім’ї лікарів і вирішив іти стопами батьків. У 1998 році він відкрив свою клініку “Клініка доктора Валіхновського”, яка перетворилася на медичний холдинг “Valikhnovski M.D.”. П’ять років – з 2005 по 2010 рік Валіхновський був особистим лікарем Президента України Віктора Ющенка.

В обліковому записі Instagram у пластичного хірурга 175 тис. передплатників. Лікар показує реалістичні кадри операцій та результати до-після. 2020 року Ростислав Валіхновський став священиком. Сьогодні він поєднує діяльність доктора та служіння у церкві.

Геннадій Патлажан

ПатлажанInstagram: drpatlazhan

Сайт patlazhan.com

Геннадій Патлажан – пластичний хірург із Одеси. Проводить операції у власній клініці Patlazhan Clinic. До речі, головний лікар у клініці Патлажана – Тетяна Патлажан – дружина пластичного хірурга. Ось такий сімейний тандем професіоналів.

У Instagram-акаунті Геннадія Патлажана 14,8 тис. передплатників. Більшість постів присвячені результатам до-після та моментам з операційної. Хірург проводить широкий спектр пластичних операцій, але у результатах переважає пластик грудей.

Євген Донець

ДонецьInstagram: doctor_donets

Сайт drdonets.com.ua

Євген Донець – пластичний хірург із Києва. Оперує у клініці «MedicalClab». Його спеціалізація – ендопротезування грудей, підтяжка, редукційна мамопластика. І дійсно, в обліковому записі пластичного хірурга в більшості фото результатів пластики грудей. До речі, Донець практично не показує операційний та реабілітаційний процеси. На сторінці, де 55,8 тисячі передплатників, є фото самого Євгена Донця, а також пацієнток зі звичайного життя.

Дмитро Слосер

СлосерInstagram: dr_slosser</a >

Сайт oberig.ua

Ще один київський пластичний хірург – Дмитро Слоссер. Широку популярність йому принесло участь у телевізійних шоу – «Повернути мені красу» на 1+1, «Я стыдлюсь свого тіла» на СТБ, у тому числі, і на ряді провідних телеканалів Росії.

Фахівець здобув освіту за спеціальністю «пластична хірургія» в Єрусалимі, а згодом працював в ізраїльських клініках. Сьогодні Слоссер оперує у Києві у клініці «Оберіг». Його спеціалізація в основному – ринопластика (пластика носа) та маммопластика.

У Instagram у Слоссера 52,4 тис. передплатників. Він активно веде сторінку, викладаючи фотографії результатів операцій.

Вибір пластичного хірурга – відповідальний крок. Довіряйте своє здоров’я та красу тільки професіоналам. Рейтинг пластичних хірургів України та Києва було складено на основі відкритих даних.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в