Ринопластика – один із лідерів в естетичній хірургії. Вона кардинальним чином допомагає вирішити проблему неестетичного виду носа – прибрати горбинку, скоригувати її форму і розмір.
Успішність проведення багато в чому залежить від професіоналізму пластичного хірурга та сучасного інструментарію, який він використовує у роботі. Пластичний хірург клініки Vidnova Світлана Работенко володіє затребуваними техніками пластики носа – відкритою та закритою, а в роботі застосовує швейцарські мікропили нового покоління Bien Air.
Розповідаємо, як проходить операція, кому вона рекомендується, які особливості має і в чому перевага її виконання в клініці Vidnova.
Особливості проведення ринопластики
Швейцарські мікропили Bien Air – нове слово в естетичній хірургії носа. Їх особливості – точність, делікатність та ефективність.
Мікропил Bien Air не пошкоджує м’які тканини. Вони рівно і малоінвазивно сточують кістку. Ми отримуємо результат, який спрогнозували на 3D-моделюванні.
Про переваги:
- ювелірний розріз. Працюючи долотом виходить осколковий перелом. Робота сучасних мікропил спрямована на отримання точного та рівного розпилу кістки;
- відсутність нагріву. Мікропили забезпечують холодну роботу. У цьому їхня основна відмінність від П’єзо-машини. Вони не нагріваються та працюють без води. Холодна робота знижує ймовірність появи набряклості, синців. Це значно скорочує реабілітацію;
- виключені ультразвукові вібрації. Мікропили працюють на електричному мікромоторі, який унеможливлює ультразвукові вібрації. Це робить втручання максимально щадним;
- висока швидкість роботи. Нові технології скорочують час операції. Незаперечне досягнення – зниження больового порога та зменшення періоду реабілітації.
На консультації багато пацієнтів запитують – коли потрібна ринопластика? Вона проводиться, коли є свідчення до неї. Головне – незадоволеність естетичним видом носа (вроджені дефекти, травми).
Види ринопластики
Як проходить ринопластика? У сучасній пластичній хірургії застосовуються 2 види – відкрита та закрита.
Відкрита хірургічна методика характеризується зовнішнім доступом – розрізом на серединній частині носа (колумелле). Вона краща для випадків складної деформації. Відкрита пластика забезпечує видимість всього операційного поля.
Закрита техніка виконується без зовнішніх розрізів. Її називають зберігаючою. Методика зберігає природну спинку носа. Результат – максимально натуральні лінії, без ознак втручання.
Пластичний хірург Світлана Работенко досконало володіє обома методиками. Вони вимагають від фахівця високої кваліфікації, знань анатомії, досвіду проведення та, звичайно, інноваційного інструментарію.
Скільки триває ринопластика? Тривалість завжди визначається індивідуально кожному за пацієнта. Орієнтовно 2-2,5 год, з обсягу.
Переваги проведення цієї операції
Перший крок до зміни зовнішності – консультація пластичного хірурга. На ній визначаються показання, підбирається методика операції, проводиться 3D моделювання.
Пластика виконується під загальним наркозом. Наступної доби після втручання пацієнтка їде додому, отримавши всі рекомендації.
Часто пацієнти запитують: ринопластика, коли краще робити? Оптимальний вік щодо оперативного втручання: 20 -40 років. У цьому віці тканини людини швидко адаптуються до змін через свою еластичність.
Коли сходить набряк після ринопластики? Набряклість може зберігатися 1-2 тижні. Також можуть бути незначні синці.
3D моделювання пластики носа: прогнозування результатів операції
Сучасні технології дозволяють зазирнути у майбутнє! Наші пацієнти можуть побачити, яким буде результат ДО проведення хірургічного втручання. Це можливо завдяки новому апарату VECTRA Н2, який зі 100% точністю прогнозує результат. Тривимірне зображення повторює риси обличчя, і пацієнт може побачити заплановані зміни.
Вирішуйте на зміни сьогодні! Світлана Работенко проводить безкоштовні консультації у Запоріжжі та Дніпрі, а також приймає пацієнтів з усіх міст України.
Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38 (096) 214-03-33 або залишити онлайн-заявку.