Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ринопластика: кому потрібна дана операція

Ринопластика – один із лідерів в естетичній хірургії. Вона кардинальним чином допомагає вирішити проблему неестетичного виду носа – прибрати горбинку, скоригувати її форму і розмір.

Успішність проведення багато в чому залежить від професіоналізму пластичного хірурга та сучасного інструментарію, який він використовує у роботі. Пластичний хірург клініки Vidnova Світлана Работенко володіє затребуваними техніками пластики носа – відкритою та закритою, а в роботі застосовує швейцарські мікропили нового покоління Bien Air.

Розповідаємо, як проходить операція, кому вона рекомендується, які особливості має і в чому перевага її виконання в клініці Vidnova.

Особливості проведення ринопластики

Швейцарські мікропили Bien Air – нове слово в естетичній хірургії носа. Їх особливості – точність, делікатність та ефективність.

Мікропил Bien Air не пошкоджує м’які тканини. Вони рівно і малоінвазивно сточують кістку. Ми отримуємо результат, який спрогнозували на 3D-моделюванні.

Про переваги:

  • ювелірний розріз. Працюючи долотом виходить осколковий перелом. Робота сучасних мікропил спрямована на отримання точного та рівного розпилу кістки;
  • відсутність нагріву. Мікропили забезпечують холодну роботу. У цьому їхня основна відмінність від П’єзо-машини. Вони не нагріваються та працюють без води. Холодна робота знижує ймовірність появи набряклості, синців. Це значно скорочує реабілітацію;
  • виключені ультразвукові вібрації. Мікропили працюють на електричному мікромоторі, який унеможливлює ультразвукові вібрації. Це робить втручання максимально щадним;
  • висока швидкість роботи. Нові технології скорочують час операції. Незаперечне досягнення – зниження больового порога та зменшення періоду реабілітації.

На консультації багато пацієнтів запитують – коли потрібна ринопластика? Вона проводиться, коли є свідчення до неї. Головне – незадоволеність естетичним видом носа (вроджені дефекти, травми).

Види ринопластики

Як проходить ринопластика? У сучасній пластичній хірургії застосовуються 2 види – відкрита та закрита.

Відкрита хірургічна методика характеризується зовнішнім доступом – розрізом на серединній частині носа (колумелле). Вона краща для випадків складної деформації. Відкрита пластика забезпечує видимість всього операційного поля.

Закрита техніка виконується без зовнішніх розрізів. Її називають зберігаючою. Методика зберігає природну спинку носа. Результат – максимально натуральні лінії, без ознак втручання.

Пластичний хірург Світлана Работенко досконало володіє обома методиками. Вони вимагають від фахівця високої кваліфікації, знань анатомії, досвіду проведення та, звичайно, інноваційного інструментарію.

Скільки триває ринопластика? Тривалість завжди визначається індивідуально кожному за пацієнта. Орієнтовно 2-2,5 год, з обсягу.

Переваги проведення цієї операції

Перший крок до зміни зовнішності – консультація пластичного хірурга. На ній визначаються показання, підбирається методика операції, проводиться 3D моделювання.

Пластика виконується під загальним наркозом. Наступної доби після втручання пацієнтка їде додому, отримавши всі рекомендації.

Часто пацієнти запитують: ринопластика, коли краще робити? Оптимальний вік щодо оперативного втручання: 20 -40 років. У цьому віці тканини людини швидко адаптуються до змін через свою еластичність.

Коли сходить набряк після ринопластики? Набряклість може зберігатися 1-2 тижні. Також можуть бути незначні синці.

3D моделювання пластики носа: прогнозування результатів операції

Сучасні технології дозволяють зазирнути у майбутнє! Наші пацієнти можуть побачити, яким буде результат ДО проведення хірургічного втручання. Це можливо завдяки новому апарату VECTRA Н2, який зі 100% точністю прогнозує результат. Тривимірне зображення повторює риси обличчя, і пацієнт може побачити заплановані зміни.

Вирішуйте на зміни сьогодні! Світлана Работенко проводить безкоштовні консультації у Запоріжжі та Дніпрі, а також приймає пацієнтів з усіх міст України.

Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38 (096) 214-03-33 або залишити онлайн-заявку.

Брекет-системи – які бувають та які ставити

Технологія встановлення брекет-систем є найефективнішим способом ортодонтичного лікування. Застосовується для коригування прикусу для пацієнтів різного віку. Брекет-система – складна стоматологічна конструкція, яка включає систему замків та жорсткого дротяного каркасу. Позиція кожного замку суворо розрахована задля досягнення оптимального на зуб. Коригуються розташування у ряді, нахил, проворот навколо осі, міжзубні відстані. Переваг брекетів багато: широкий вибір різновидів,

Мікрострумова терапія в 2023 році – поради від Vidnova

Апаратний спосіб впливу мікрострумами на шкіру – один із затребуваних методів омолодження сучасної косметології. Клінічно підтверджено позитивну дію струму низької частоти на м’які тканини. Досягається комплексний ефект як стимуляції різних процесів, підтяжки обличчя, омолодження, підвищення тонусу, навіть загоєння мікротравм. Процедура є абсолютно безпечною, тому показана як для тіла, так і для обличчя. Навіть один сеанс

Омолодження обличчя після 40 років: методи та поради

З настанням зрілості на перше місце виходить професійний догляд за шкірою. Слід відмовитися від самолікування та експериментів, враховувати гормональні та інші зміни в організмі. Важливо знайти спеціаліста, який допоможе з комплексним індивідуальним доглядом, проведенням цілої програми з омолодження та підтримки здорового стану обличчя. Чому ми старіємо? З віком зменшується гормональна секреція, знижується швидкість метаболізму, епідерміс