Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ваш розмір: підбираємо імплантати для збільшення грудей

Якщо природа не нагородила пишним погруддям, то допомогти завжди зможе пластична хірургія. Незважаючи на популярність маммопластики, кожна дівчина задається безліччю питань перед нею. Головний з них – як підібрати імплантати для збільшення грудей, щоб вони виглядали максимально натурально?

Про те, як за допомогою силіконових ендопротезів досягти гармонійного результату, які нюанси враховуються і чи можна спрогнозувати результат майбутнього погруддя, розповідає пластичний хірург клініки Vidnova Світлана Работенко.

З чого складається імплант

Сучасні грудні ендопротези представляють сферу із щільною оболонкою, наповнену спеціальним наповнювачем – висококогезивним «липким» гелем. Вони відрізняються підвищеною міцністю, а гель – пам’яттю. При можливому розриві гель не витікає, а добре прилипає до оболонки. Він абсолютно інтактний, безпечний для здоров’я дівчини. Поверхня може бути гладкою та текстурованою.

Вони встановлюються протягом усього життя, не вимагаючи заміни. Виробники дають довісну гарантію. .

Після ендопротезування молочна залоза не навпомацки не відрізняється від природної.

Пацієнтка має розуміти, що ідеальних імплантатів не існує! У кожної своє уявлення про гарні пропорції, тому на консультації пластичний хірург підбирає найкращий варіант, який гармонізує та підкреслить форми.

Вибір форми та обсягу

Пацієнтки на консультації запитують – яку форму та розмір імплантів обрати у груди? Кожна жінка унікальна, тому імплантати для збільшення грудей підбираються індивідуально.

При виборі враховуються такі моменти:

анатомічні дані – особливості конституції та організму – зростання, вага, обсяг грудної клітки;
початковий стан молочної залози – розмір, ступінь птозу, наявність асиметрії, товщина шкірних покривів;
побажання щодо кінцевого результату.

За формою розрізняють такі типи ендопротезів:
круглі. Підходять для створення «лялькової», округлої форми бюста. Пацієнтка отримує наповнений верхній схил – ефект пуш-апа і підняті, об’ємні груди.
анатомічні (або краплеподібні). Максимально повторюють природну форму молочної залози та створюють скошений верхній полюс.

У деяких випадках правильно підібраний ендопротез дозволяє уникнути підтяжки молочної залози (мастопексії), якщо спостерігаються значне провисання та асиметрія. З їх допомогою можна скоригувати також міжгрудну відстань.

Як відбувається підбір імпланту?

Вибір імплантатів для збільшення грудей – спільне рішення пластичного хірурга та пацієнтки. Фахівець відповідає за якісну реалізацію побажань.

Консультація проходить у кілька етапів

Прикладка зовнішніх сайзерів. Сайзери – муляжі грудних ендопротезів. Вони дають повне уявлення про майбутній розмір погруддя.

Дівчина одягає спеціальний бюстгальтер, у який вставляється силіконовий сайзер. Таким чином, можна відчути, якою буде молочна залоза після операції. Якщо розмір та обсяг влаштовують, то хірург визначає обсяг імплантату.

3D моделювання результату операції. Побачити груди ДО оперативного втручання стало реальністю завдяки 3D візуалізації на апараті VECTRA! Хірург фотографує дівчину на спеціальний фотоапарат, програма обробляє фото та виводить на комп’ютер. Далі – «приміряються» різні за формою та обсягом силіконові ендопротези. Оперовану область можна розглянути з усіх ракурсів. 3D модель дає точне уявлення про кінцевий результат. Сьогодні – це найточніший метод візуалізації результату.

Консультація у пластичного хірурга Світлани Работенко безкоштовна у Запоріжжі та Дніпрі. Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(096)214-03-33 або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в