Обирай зручний спосіб зв'язку:

«Все своє»: все про ліпофілінг грудей

Багато дівчат мріють про гарне і пишне погруддя, але маммопластика з установкою силіконових імплантів здається їм радикальним рішенням. Сучасна пластична хірургія пропонує альтернативу – ліпофілінг грудей (ліпомоделювання) – корекцію за допомогою власної жирової тканини.

Пластичний хірург клініки Vidnova Світлана Работенко докладно розповідає про операцію – як вона проводиться, які є плюси та мінуси, якому показано, а також якого результату варто очікувати.

Особливості проведення ліпофілінгу грудей

Ліпомоделювання передбачає введення власної очищеної жирової тканини молочну залозу. Вона вводиться тонкою канюлею через мікропроколи (1-2 мм). Процес проходить без жодного розрізу. Головна перевага – результат без рубців та слідів на тілі!

Операція проводиться під загальним наркозом. У клініці Vidnova всім пацієнтам за умовчанням застосовується інгаляційний наркоз на Севофлурані.

Пластичний хірург завжди робить гіперкорекцію, тому що приживається лише частина жирових клітин. Завдяки сучасним методикам та високій кваліфікації спеціаліста досягається висока приживлюваність.

Ліпофілінг грудей донорським жиром не виконується. Для цього використовується виключно власний біоматеріал пацієнта.

Тривалість – 1-1,5 години, з обсягу хірургічного втручання.

Кому підійде процедура?

Збільшення молочної залози власним жиром підходить для дівчат, які хочуть відновити форми після вагітності, вигодовування грудей або схуднення. Метод ідеально підходить:

  • для незначного збільшення та покращення форми молочної залози. Збільшити залозу можна на 0,5-1 розмір;
  • для корекції асиметрії – іноді методика поєднується з підтяжкою (мастопексією) молочної залози,
  • при вікових змінах – наприклад, птозі;
  • щоб «згладити» кордон імплантату при контуруванні після “noopener”>мамопластики.

Важливо розуміти, що процедура вимагає попереднього забору достатньої кількості жирової тканини. Тому вона не підходить худеньким дівчатам. Показання завжди визначаються на очній консультації у пластичного хірурга.

Зазначимо, в деяких випадках, поєднують ліпофілінг грудей з установкою імплантами.

Етапи

Ліпосакція – забір жирової тканини. Найчастіше її беруть із про зон «депо» – живіт, стегна, галіфе. Області паркану обумовлюються пластичним хірургом з пацієнткою індивідуально.

У клініці виконується щадний та безпечний вид ліпосакції – вакуумна. Вона зберігає клітини живими. Ліпосакція проводиться через мікропроколи (1-2 мм), без травмування шкіри. Після цього шви не накладаються.

Центрифугування матеріалу для очищення. За допомогою спеціальної центрифуги отриманий матеріал очищають від крові та інших домішок.

Ліпофілінг. Очищений матеріал вводиться в молочну залозу.

Переваги збільшення грудей за допомогою жиру

«Все своє – все рідне». Власна жирова тканина відмінно приживається, крім алергічних реакцій, а також відторгнення.

Омолоджуючий ефект. Пересаджується жир містить стовбурові клітини. Завдяки цьому він має загальний омолоджуючий ефект. Підвищується пружність шкіри, контур погруддя стає пропорційним.

Обсяг та нові лінії тіла. Оскільки забір жиру передбачає проведення ліпосакції, то дівчина за одну процедуру досягає двох цілей: збільшує груди та зменшує обсяги там, де вони не подобалися.

Стабільний результат. Ефект після операції довічний. Головний момент – зберігати стабільну вагу. На жаль, схуднення більш ніж на 5 кг може зіграти злий жарт – бюст «пропаде». Також не найкраще на бюсті відбиваються вікові зміни.

Наскільки безпечний ліпофілінг у грудях

Ліпомоделювання – делікатний та малотравматичний спосіб створити ідеальні форми. За рахунок використання власного матеріалу він є абсолютно безпечним. Жир повністю сумісний із організмом людини.

Пластичний хірург Світлана Работенко консультує у Запоріжжі та Дніпрі. Фахівець безкоштовно приймає пацієнтів із Дніпра, Харкова, Одеси та інших міст України.

Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(096)214-03-33 або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Дитяча стоматологія – особливості та відмінності від дорослої

Регулярні профілактичні огляди дитини у дитячого стоматолога та лікування молочних зубів є вкрай важливими, чого не розуміють деякі батьки. Проблеми можуть розвиватися навіть за відсутності больових відчуттів. Молочні зуби, кардинально відмінні від постійних, вимагають уваги не менше. У них менш товста емаль, що дозволяє легко розвиватися карієсу з загрозою передачі його на постійні зуби. Крім

Фейсліфтинг – до та після. Як робиться підтяжка обличчя

Фейсліфтинг (або підтяжка обличчя) – один із ефективних способів повернення молодості, що відрізняється довготривалістю та стійкістю результатів. Тому фейсліфтинг із відновленням контурів, рятуванням від зморшок набирає популярності. Після 35-40 років у більшості жінок починають проявлятися ознаки старіння. З віком товщина жирової клітковини на обличчі зменшується, шкіра стає тоншою, більш сухою та менш пружною. Може різною

Відновлення після пологів – поради від пластичного хірурга

Народження дитини приносить не тільки радість материнства, а й певні проблеми з організмом, починаючи від гормональних збоїв та загального ослаблення, закінчуючи косметологічними особливостями. Фізіологічне відновлення триває протягом 6-8 тижнів, якщо післяпологові процеси не потребують додаткової реабілітації. У більшості випадків жіночий організм приходить до допологового стану самостійно, достатньо дотримуватись рекомендованих дієт, виконувати фізичні навантаження. Але в